Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Yds
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

YDS Kursu
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

YDS Kursu

Just English YDS Kursunda, alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından YDS eğitiminiz en iyi şekilde planlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Her biri akademik unvana sahip olan, yalnızca YDS eğitimi veren eğitmen kadromuz ve tamamen YDS sınavına yönelik hazırlanan özgün eğitim programımızla öğrencilerimize verdiğimiz “başarı” sözümüzü yerine getirmekteyiz. 

YDS
Online
Eğitim
YDS
Bitirme
Sertifikası
Sınav
Geçme
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece akademik sınavınızı yüksek skor/puanla geçmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

343 ÖĞRENCİ
2023 Yılında YDS Eğitiminden Mezun Oldu!
YDS Öğrencilerimizin %75'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Sınav Geçme - Yüksek Skor/Puan Garantili YDS Eğitimi

Kurumumuzda YDS eğitimi almış öğrencilerimizin %80’i sınavda başarı elde etmiştir. Tecrübeli ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilen YDS eğitimi süresince adayın İngilizce altyapısı gelişir, sınav formatıyla ve karşılaşacağı soru tipleriyle tanışır. Kursiyerimiz, zamanı en iyi şekilde kullanabilmek için soruları en kısa sürede nasıl çözeceğiyle ilgili pratik stratejiler öğrenir. Ayrıca kursta yapılan özgün denemeler sayesinde bu stratejileri pekiştirme ve kendindeki gelişimi gözlemleme şansı bulur. 

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile YDS Eğitimi

Just English YDS Kursu olarak sizlere, 160 saatlik eğitim programıyla başarılı sonuçlara ulaşmak için bizi tercih etmenizi öneriyoruz. Çalışmakta olan veya öğrenci olan kursiyerlerimize yönelik yoğun programlarda ise 160 saatlik eğitimi daha kısa sürelerde vermekteyiz. Just English YDS Kursumuz, Türkiye’de en çok eğitim dönemine, en çok öğrenciye ve en çok tercih edilen kurum olma özelliğine sahiptir.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde YDS Eğitimi

YDS eğitiminde derslere ek olarak ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz pek çok aktivite bulunmaktadır. Online Eğitim, Yazma Sınıfı, Kelime Sınıfı ve 40 saat Gramer+Deneme bu aktivitelerden sadece bazılarıdır.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/yds eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Kursta yapılan özgün denemeler sayesinde öğrenilen stratejileri pekiştirme ve kendindeki gelişimi gözlemleme şansı bulur.

YDS Sınavı Eğitimi Nedir?

YDS, ülkemizde ÖSYM tarafından yapılan “Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı”dır. YDS, önceki yıllarda yapılmakta olan Kamu Personeli Yabancı Dil Sınavı (KPDS) ve Üniversitelerarası Kurul Dil Sınavı (ÜDS) yerine getirilmiş olan ve yabancı dil seviyesini gramer, okuduğunu anlama ve büyük oranda kelime bilgisi açısından ölçen ve test usulü yapılan bir akademik dil sınavdır.

YDS Sınavına Kimler Katılabilir?

YDS’ye katılım yelpazesi oldukça geniştir. Bu doğrultuda şu kişiler YDS’ye başvurabilirler: Yüksek lisans programlarına başvuracak lisans programı mezunları ya da öğrencileri, KPSS yabancı dil puanıyla başvuru yapacak adaylar, Doçent, doktora ve sanatta yeterlilik adayları, Dil tazminatı almak ya da yurt dışı görevleri nedeniyle yabancı dil seviyesini belgelemesi gereken kamu çalışanları, Öğretim üyesi dışında kalan öğretim görevlisi kadrolarına naklen ya da açıktan ataması yapılacak akademisyenler, Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) ya da Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavına (DUS) girecek olan adaylar, Yurt dışında öğrenim görüp de diploma denkliği almak isteyen adaylar YDS sınavına başvurabilirler.

YDS Sınavına Hangi İngilizce Seviyesinde Hazırlanmak Gerekir?

YDS sınavında hedeflenen puana göre seviye önem kazanır. Sınavda 50-60 puan hedefleyen bir aday Intermediate (orta) seviyesinde iyi bir eğitimle istediği puana ulaşabilmektedir. Adayın hedeflediği skor 70 ve üzeri puan ise Upper-Intermediate (orta üstü) ya da Advanced (ileri) seviyesinde olması gerekir. 

YDS Sınavına Nasıl Başvurulur?

YDS sınavlarının başvuruları internet üzerinden veya ÖSYM Başvuru Merkezleri aracılığıyla yapılmaktadır.

YDS Sınavı Eğitiminin İçeriği Nedir?

YDS sınavına yönelik hazırlıklar her bölüm için ayrı ayrı planlanarak kursiyerlerimizin en üst seviyede başarıyı elde etmeleri hedeflenmektedir. 80 sorudan oluşan YDS’de her soru 1,25 puan değerindedir. Sınavda sadece doğru cevaplar değerlendirmeye alınmaktadır. Yanlış cevaplar değerlendirilmemektedir.

YDS Sınav Süresi Ne Kadardır?

YDS için belirlenen süre 150 dakika olup sınavın ilk 110 ve son 15 dakikasında sınavdan çıkılması yasaktır.

YDS Sınavında Geçerli Skor/Puan Nedir?

YDS’den doçent adaylarının en az 65 puan, doktora ve sanatta yeterlilik adaylarının en az 55 puan almaları gerekir. Akademik kadro ilanları için ise her üniversite ve bölüm kendi taban puanını belirlemektedir. Ortalama olarak YDS’den 65 puan alan aday başarılı sayılabilir.

90 – 100 arasındaki puanlar (A) seviyesi,
80 – 89 arasındaki puanlar (B) seviyesi,
70 – 79 arasındaki puanlar (C) seviyesi,
60 – 69 arasındaki puanlar (D) seviyesi,
50 – 59 arasındaki puanlar (E) seviyesi olarak değerlendirilmektedir. Dolayısıyla adayların aldıkları puan ayrıca önem kazanmaktadır. İyi bir YDS eğitim süreciyle en yüksek puana ulaşmak mümkündür. 

YDS Sınav Sonucu Kaç Yıl Geçerlidir?

ÖSYM, yapılan YDS sınavının süresiz geçerli olduğunu açıklamış olmakla birlikte üniversiteler ya da bazı kurumlar kendi şartlarını belirleyip sınav geçerliliğinin süresiyle ilgili limit koyabilmektedirler. Bu sebeple sınava hazırlık sürecinde YDS puanının kullanılacağı kurumdan bu bilginin kontrol edilmesi gerekir. Bununla birlikte sınav sonucu, dil tazminatı için 5 yıl süreyle geçerlidir. Sınava birkaç kez girmiş adayların aldıkları sonuçlar içinde en yüksek olanı geçerli sayılmaktadır.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Gerek öğretim kadrosu gerekse ders mekânları ile o ülkenin dilini, kendi ülkenize getirebilecek tek dil okulu Just English’tir. Akademi temelli olan Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamı aynı zamanda pedagojik formasyon ve uluslararası dil sertifikalarına da sahiptir.

Yalnızca öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyen Just English, öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteleri, online eğitimleri, ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle tasdiklemiştir.

Just English’in YDS'de Başarı Oranı Nedir?

Kurumumuzda YDS eğitimi alan öğrencilerimizin %80’i sınavda başarı elde etmiştir. Just English, akademik sınavlardaki başarısını öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile sağlamaktadır. Kursumuz, YDS ve diğer akademik sınavlara yönelik eğitimlerindeki başarısını kısa sürede Türkiye’nin pek çok şehrinde şubeler açarak kanıtlamıştır. Üst üste aldığımız başarı ödülleri de bu başarımızı ispatlamaktadır.

YDS (Yabancı Dil Sınavı) ve diğer akademik sınavlara yönelik eğitimlerinde öğrencilerinin hep daha önde ve başarılı olmalarını sağlayan Just English’te, derslere sürekli katılım sağlayan ve eğitime yönelik sorumluluklarını yerine getiren öğrencilerimiz kendileri için gerekli olan skoru elde etmektedirler.

YDS Kursu
Sınıf Kontenjanı

Just English’te Yüksek Skor/Puan Garantili YDS Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! YDS Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!

Eğitim İçeriğiÖğrenci Yorumları
Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!