Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Almanca
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
FİYATLAR DEĞİŞMEDEN ACELE EDİN!
Son Gün 31 Mayıs! Hemen Bilgi Alın...
0
'gün
0
'saat
0
'dk kaldı!
Kampanya ve Fırsatlar

Almanca (Ön Orta) Seviyesi
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Almanca (Ön Orta) Seviyesi

Genel Almancada ikinci seviye olan A2 programında dil becerinizdeki gelişmeyi her geçen gün biraz daha fark edecek ve öğrenmenin heyecanını daha yoğun bir şekilde yaşayacaksınız. Kursiyerlerimiz, günlük hayatına dair konular hakkında genel bilgiler verebilir ve geçmişiyle ilgili bilgileri basit şekilde yazabilecek seviyeye gelir.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

616 ÖĞRENCİ
2023 Yılında Almanca Eğitiminden Mezun Oldu!
Almanca Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Konuşma Garantili Almanca A2 (Ön Orta) Seviyesi Eğitimi

Almanca A2 (ön orta) seviyesinde hem gramer eğitiminiz yoğun bir şekilde devam eder hem de gramer bilgilerinizi pratiğe dökebilmeniz sağlanır. Basit diyaloglardan ziyade başlangıçta oldukça zor olan hatta hiç anlayamadığınız cümleleri anlayabilecek, daha zengin ve uzun soluklu diyaloglar kurabilecek ve kendinizi çok daha rahat ifade edebileceksiniz.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile A2 (Ön Orta) Seviyesi Almanca Eğitimi

Kursiyerlerimize A2 (ön orta) seviyesindeki Almanca eğitimi için 100 saatlik bir program 10-12 kişilik ideal sınıf ortamlarında sunulmaktadır.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde A2 (Ön Orta) Seviyesi Almanca Eğitimi

Derslerinize ilave olarak online eğitim, yazma sınıfı, konuşma sınıfı ve sinema kulübü gibi ücretsiz aktivitelerle dil öğrenmenin kolay ve zevkli olduğunu fark edeceksiniz. Öğrencilerimiz mobil uygulamalarımız ve mobil web sitemiz üzerinden Just English kursumuzdaki Almanca aktivite derslerine online rezervasyon yaparak katılabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/almanca eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Genel Almancanın ikinci aşaması olan bu seviyede, başlangıç seviyesine göre temel iyice sağlamlaştırılarak öğrendiğiniz dilin kalıcı hale gelmesi sağlanır. Bunu ise, Almancanın ana dilimizden bambaşka bir dil olduğunun bilincine vararak ve edindiğiniz bilgi ve tecrübeler sonucunda Almanca ve ile ana dilinizi karşılaştırmayı bırakarak başarırsınız.

A2 (Ön Orta) Seviyesi Almanca Eğitimi Nedir?

Almanca A2 (ön orta) seviyesi toplam 100 saatlik bir eğitimden oluşur. Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan katılımcı kendisi, ailesi, alışverişi, sevdiği yerler ve işi hakkında kurulan başlıca cümleleri anlayabilir. Birey, günlük hayatına dair konular hakkında bilgi verebilir. Geçmişiyle ilgili bilgileri ve çevresinde oluşan anlık ihtiyaçları basit şekilde yazabilir.

Almanca A2 seviyesinde bir yandan gramer eğitiminiz yoğun bir şekilde devam eder bir yandan da gramer bilgilerini daha fazla pratiğe dökebilmeniz sağlanır. Başlangıçta sizin için oldukça zor olan hatta hiç anlayamadığınız cümleleri artık anlayabilecek, daha zengin ve uzun soluklu diyaloglar kurabilecek ve kendinizi çok daha rahat bir şekilde ifade edebileceksiniz.

A2 (Ön Orta) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Almanca temelinizi sağlamlaştırdığınız A2 (ön orta) seviyesini başarı ile bitirdiğiniz takdirde daha geniş bir kelime dağarcığına sahip olursunuz. Basit cümlelerin yanı sıra biraz daha zor cümle yapıları ile diyaloglar kurabilirsiniz. Telaffuz ve kelime bilgisi konusunda kendinizi geliştirerek söylediklerinizin daha anlaşılır hale gelmesini sağlarsınız. Aynı zamanda dili kullanmadaki çekingenliğinizi üzerinizden atarak özgüveni daha yüksek bir dil kullanıcısı haline gelirsiniz.

Just English olarak Almanca eğitimini kursiyerlerimize dört programda sunmaktayız. Aldığınız Almanca A2 (ön orta) seviye eğitimi sonunda şu kazanımları elde edersiniz: Derslerin tamamı formasyon sahibi ve alanında uzman Alman eğitimciler tarafından verilir. Programımız öğrenci merkezli yaklaşımı esas alır. Özgün ders materyalleri kullanılır. Almanca ve Türkçenin benzer yanlarına dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır. Dersler için son teknoloji kullanılır; online eğitim ve alıştırma imkânları sunulur.

A2 (Ön Orta) Seviyesi Almanca Eğitimi Sonunda...

Almanca A2 (ön orta) seviyesi eğitimini tamamladıktan sonra günlük konuşma dilinde kendinizi çok daha rahat ifade edebilecek seviyeye gelecek ve basit cümlelerden ziyade kapsamlı diyaloglar kurabileceksiniz. Kelime hazinenizin zenginleşmesi ve özgüveniniz sayesinde konuşmadaki çekingenliğinizden de kurtulmuş olacaksınız. Normal, yoğun ve süper yoğun seçenekli programlarla dili konuşma, yazma, okuma ve dinleme olmak üzere tüm fonksiyonları ile kusursuz biçimde öğrenmeniz hedeflenir.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Avrupa’da yaygın bir şekilde kullanılan bir dil olan Almanca, Türkiye’de de iş piyasası ve özellikle turizmdeki önemini gün geçtikçe arttırmaktadır. Uzun yıllara dayanan ilişkiler ve Türkiye pazarındaki Almanya’nın büyük önemi Almancayı adeta öğrenilmesi zorunlu bir dil haline getirmiştir. Just English, elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle de tescillemiştir.

Just English A2 (Ön Orta) Seviyesi Almanca Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English, Almanca ve diğer dil eğitimlerindeki başarısını kısa zamanda Türkiye’nin pek çok şehrinde açtığı şubeleri ile tescillemiştir. Üst üste aldığı başarı ödülleri de Just English’in bu başarısını ispatlamaktadır.

Just English, başarısını öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile sağlamaktadır. Öğrenci merkezli eğitim programı ile öğrencilerimizin daha iyi öğrenebilecekleri, kendilerini daha iyi ve daha rahat hissedebilecekleri bir ortamda eğitim alma imkânı sunulmaktadır.

Almanca eğitiminde 100 saatlik program ile en çok ders saati veren yabancı dil kursu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları da minimum seviyededir. Çünkü grup derslerinde bile özel ders ortamı oluşturmak kurumumuzun hedeflerinin başında gelmektedir. Bu hedefini başarı ile gerçekleştiren Just English; online dersler, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteler, etüt ve bire bir takviye dersleri, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları değerlendirildiğinde genel Almanca ve diğer dillerde % 100’lük bir başarıya imza atmıştır.

Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel Almanca (Ön Orta Seviye) Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! Almanca Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!.

Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!