Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Rusça
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
FİYATLAR DEĞİŞMEDEN ACELE EDİN!
Son Gün 31 Mayıs! Hemen Bilgi Alın...
0
'gün
0
'saat
0
'dk kaldı!
Kampanya ve Fırsatlar

Rusça (İleri) Seviyesi
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Rusça (İleri) Seviyesi

Just English’te, yıllardır Rusça eğitimi veren, tecrübeli, alanında uzman ve ana dili Rusça olan eğitmenlerden dil eğitimi alırsınız. Rusça eğitiminizi son seviyeye getireceğiniz bu programda dili en güzel ve etkili şekilde konuşuyor olacaksınız. Üst seviye eğitimini aldıktan sonra başta gramer konularında olmak üzere Rusçadaki hâkimiyetiniz belirgin bir şekilde artacaktır.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

262 ÖĞRENCİ
2023 Yılında Rusça Eğitiminden Mezun Oldu!
Rusça Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Öğrenme Garantili Rusça C1-C2 (Üst) Seviyesi Eğitimi

Rusça eğitiminin orta seviyesinde Rusça ya hâkimiyetiniz belirgin şekilde artar. Günlük konuşma diyaloglarınızı çok rahat bir şekilde kurarsınız. Ayrıca dilde geldiğiniz seviye akademik çalışmalara başlama düzeyine yaklaşmış olur.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile C1-C2 (Üst) Seviyesi Rusça Eğitimi

Kursiyerlerimize Rusça C1-C2 (üst) seviye eğitimi için 100 saatlik bir program uygulanmakta olup bu eğitim için 10-12 kişilik ideal sınıf ortamları oluşturulmaktadır. Dil eğitiminde 100 saatlik program ile en çok ders saati veren yabancı dil kursu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları minimum seviyededir. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak kurumumuzun hedeflerinin başında gelmektedir.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde C1-C2 (Üst) Seviyesi Rusça Eğitimi

Derslere ilave olarak ücretsiz faydalanabileceğiniz online eğitim, konuşma sınıfı, yazma sınıfı ve sinema kulübü gibi aktivitelerle dil öğrenmenin ne kadar zevkli ve süreklilik arz eden bir süreç olduğunu yaşayarak görmüş olacaksınız. Öğrencilerimiz, Just English kursumuzdaki Rusça ücretsiz aktivite derslerinden yararlanmak için mobil uygulamalarımız ve mobil web site üzerinden online rezervasyon ve katılım işlemi yapabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/rusça eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Genel Rusça eğitiminin son seviyesi olan Rusça C1-C2 (üst seviye) eğitiminden sonra gramer açısından eksiğiniz kalmayacak ve dili kusursuz biçimde kullanabilecek bir seviyeye gelmiş olacaksınız.

Rusça C1-C2 (Üst) Seviyesi Eğitimi Nedir?

Rusça eğitiminin son aşaması olan C1-C2 (üst) seviyesinde diğer seviyelerde de olduğu gibi yine yabancı ve akademik unvana sahip eğitmenler ile çalışırsınız. Bu seviyede, edindiğiniz dil becerinizi kusursuzlaştırmanız ve daha kalıcı hale getirmeye yönelik eğitim sunulur. Gramer yapısına ve kurallarına artık tamamen hâkim olduğunuz için bu seviyede diğer dil kullanımlarına yönelik eğitim alır ve kazanımlarınızı pratik yaparak kalıcı hale getirirsiniz. Rusça C1-C2 (üst) seviyede sözcük dağarcığınızı artırmaya, okuduğunuzu net bir şekilde anlamaya ve anladığınızı düzgün biçimde yazıya dökebilmeye yönelik çalışmalar yapılır.

Rusça C1-C2 (Üst) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

C1 seviyesi toplam 100 saatlik dersten oluşmaktadır. Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan kursiyerimiz yetkin dil kullanıcısı olma yolunu yarılamıştır. Birey, dil bilgisine tamamen hâkim olarak akıcı bir konuşma yapabilecek seviyeye gelir.

C2 seviyesi de toplam 100 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan katılımcı artık yetkin dil kullanıcısıdır. Anlaşılması zor ve karmaşık bilgileri kullanır. Birey, dile tamamıyla hâkim olur ve Rusçayı bir Rus kadar rahat konuşup anlayabilir. Özgün ders materyalleri kullanılır.Programımız öğrenci merkezli yaklaşımı esas almaktadır. Dersler, Kiril alfabesinin öğretilmesiyle başlar. Ek aktiviteler (konuşma sınıfları, kelime sınıfları vb.) sunulmaktadır. Rusça ve Türkçenin benzerliklerine dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır. Ödevlerle öğrenim pekiştirme ve sınavlarla kursiyerin gelişimi takip altında tutulur.

Rusça C1-C2 (Üst) Seviyesi Eğitimi Sonunda...

Rusça C1-C2 seviyesini başarı ile tamamladığınızda dili çok daha etkin bir şekilde kullanabilecek, edebi ürünlerden akademik çalışmalara kadar dil gücünüzü rahat bir şekilde kullanabileceksiniz.

Seçeceğiniz Rusça Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Rusya ile turizm, ticaret ve eğitim gibi pek çok alanda etkileşim halinde olmamızdan dolayı özellikle kimi sektörler için Rusça öğrenmek neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Ayrıca Birleşmiş Milletlerin resmi dillerinden biri olması ve dünya çapında en çok konuşulan diller arasında yer alması da Rusçanın popülerliğini arttırmaktadır.

Avrupa’da yaygın bir şekilde kullanılan bir dil olan Rusça, Türkiye’de de iş piyasasındaki önemini gün geçtikçe arttırmaktadır. Rusya ile uzun yıllardan beri devam eden ilişkiler ve Türkiye pazarındaki Rusya’nın büyük yeri Rusçanın öğrenilmesini adeta zorunluluk haline getirmiştir.

Just English C1-C2 (Üst) Seviyesi Rusça Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English, Rusça ve diğer dillerdeki başarısını kısa zamanda Türkiye’nin pek çok şehrinde açtığı şubeleri ile tescillemiştir. Kursumuzun art arda aldığı başarı ödülleri de Just English’in bu başarısını ispatlamaktadır.

Kurumumuz, öğretim kadrosunda yarattığı farklarla da yetinmemiş ve öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online eğitimler ve ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” , “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle de ispatlamıştır.

Just English Dil Okulları; özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online dersler, etüt ve bire bir dersler ile farklılığını hissettirmektedir. Bu özeliklerin yanı sıra Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları göz önüne alındığında Rusça ve diğer dillerde %100’lük bir başarıya imza atmıştır.

Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel Rusça (İleri Seviye) Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! Rusça Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!.

Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!