Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Neden? Sts Kadıköy Değiştir
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

YKS-DİL / YDT Kursu
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

YKS-DİL / YDT Kursu

Hayalinizdeki üniversiteye giden yolda adım adım ilerlemek için en güçlü kılavuzunuz burada! Yabancı Dil Testi (YKS) kurslarımızla, başarıya giden yolunuzu ışıklandırıyoruz.
Uzman Kadro, Garantili Başarı: Sınavın zorluğunu biliyoruz ve size en iyisini sunmak için buradayız. Alanında uzman eğitmenlerimiz, ulusal başarılara imza atmış isimlerdir. Sınav sistemiyle bütünleşmiş güncel içeriklerle, hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.
Zamanınızı Değerlendirin, Başarıya Odaklanın: 160 saatlik yoğun eğitim programımızla, zamanınızı en verimli şekilde değerlendiriyoruz. 12-16 kişilik sınıflarımızda bireysel ilgi ve destek alarak potansiyelinizi en üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.
Ücretsiz Aktivitelerle Renkli Bir Deneyim: Sadece derslerle sınırlı kalmayın, öğrenmeyi eğlenceli hale getirin! Online eğitim fırsatlarından yararlanarak yazma ve konuşma becerilerinizi geliştirin. Ayrıca, sinema kulübümüzle dilinizi pratik ederken keyifli vakit geçirin.
Haydi, başarıya giden yolda ilk adımı atın! Sınav stresini unutun, biz size hedeflerinize ulaşmanız için gerekli desteği sağlıyoruz. Başarı sizinle olsun!

Sınav Geçme - Yüksek Skor/Puan Garantili YDT (Yabancı Dil Testi) Eğitimi

Tecrübeli ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilen YDT (Yabancı Dil Testi) eğitimi süresince adayın İngilizce altyapısı gelişir ve YDT sınav formatıyla ve karşılaşacağı soru tarzları ile tanışır. Kursiyerimiz, zamanı en verimli şekilde kullanabilmek için soruları en kısa sürede nasıl çözeceğiyle ilgili pratik bilgiler öğrenir. Ayrıca kursta yapılan deneme sınavları sayesinde bu stratejileri pekiştirme ve kendindeki hızlı gelişimi görme imkânı bulur. 

En Yüksek Ders Saati ile YDT (Yabancı Dil Testi) Eğitimi

Just English YDT (Yabancı Dil Testi) Kursu olarak yeni bir sınav olan YDT’de başarılı olabilmeniz için her yönüyle ideal bir eğitim programıyla sizlere hizmet sunuyoruz.

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde YDT (Yabancı Dil Testi) Eğitimi

YDT (Yabancı Dil Testi) eğitiminde derslere ilave olarak kursiyerlerimizin ücretsiz olarak faydalanabileceği pek çok aktivite bulunmaktadır. Bu aktivitelerle hem eğlenerek öğrenecek hem de öğrendiğiniz bilgilerin kalıcı olmasını sağlayacaksınız.

YKS Yabancı Dil Testi (YDT) Nedir?

Yabancı Dil Testi (YKS ), öğrencilerin üniversitelerin dil sınavı ile girilen bölümlerine yerleşmeleri için girdikleri ve ÖSYM tarafından düzenlenen ulusal bir sınavdır.  Dil puanıyla üniversite tercihi yapmak isteyen öğrenciler haziran ayında yapılan YKS sınavına katılmaktadır. Bu sınavda TYT ve YDT olmak üzere iki ayrı oturuma katılarak hedefledikleri puanı almaya çalışırlar.

Yabancı Dil Testine (YDT) Kimler Katılabilir?

Liseden mezun olma durumunda olanlar ve liseden mezun olan tüm öğrenciler YDT’ye girme hakkına sahiptirler. Açık öğretim liseleri ve akşam liselerinden mezun olan öğrenciler de bu sınava girebilirler.

Yabancı Dil Testinde (YDT) Nasıl Başarılı Olunur?

Öğrenciler, haziran ayında yapılmakta olan 80 soruluk YDT sınavı ve 120 soruluk TYT sınavında gösterdikleri başarıya göre üniversitelerin ilgili bölümleri için tercih etme hakkını kazanırlar. Aldıkları puan durumuna göre farklı üniversitelerin farklı bölümlerini seçebilirler.

Yabancı Dil Testi (YDT) Kaç Sorudan Oluşur?

Yabancı Dil Testi (YDT) veya Yabancı Dil Sınavı, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) bir parçasıdır. YKS'nin yabancı dil testinde genellikle 80 soru bulunmaktadır. Bu sorular, öğrencilerin yabancı dil bilgisini ölçmeye yöneliktir ve genellikle dinleme, okuma, dil bilgisi ve kelime bilgisi gibi alanlardan oluşur.
YDT’ye giren öğrenciler ayrıca YKS'nin bir parçası olan TYT’ye (Temel Yeterlilik Testi) de katılmaları gerekmektedir. TYT'de yer alan soru dağılımı ise genellikle Türkçe, Sosyal Bilimler, Temel Matematik ve Fen Bilimleri olmak üzere dört ana bölümden oluşur. Bu bölümlerin her birinden belirli bir sayıda soru sorulur. Genel olarak, TYT'deki soru dağılımı şu şekildedir:
Türkçe: 40 soru
Sosyal Bilimler (Tarih, Coğrafya, Felsefe ve Din): 20 soru
Temel Matematik: 40 soru
Fen Bilimleri (Fizik, Kimya, Biyoloji): 20 soru
Toplamda TYT'de 120 soru bulunmaktadır. Bu dağılım, öğrencilerin temel akademik yeteneklerini ölçmeye yönelik olarak tasarlanmıştır ve üniversiteye giriş için genel bir değerlendirme sağlar.

YKS Yabancı Dil Testi (YDT) Ne Zaman Yapılır?

YDT sınavı haziran ayında yapılır. ÖSYM her yıl ekim-kasım aylarında bu sınavların takvimini gün ve saat belirterek açıklamaktadır.

YKS Yabancı Dil Testine (YDT) Hangi Seviyede Hazırlanılır?

Üniversite sınavlarına hazırlanan tüm öğrenciler gibi YKS Yabancı Dil Testine (YDT) girecek öğrenciler de 11 ve 12. sınıfta bu sınava hazırlanmaktadırlar.

Seçeceğiniz YKS Yabancı Dil Testi (YDT) Kursu Neden Just English Olmalı?

Öğrencilere yabancı dil için geniş bir yayın seti verilir ve seviye sınavlarına alınırlar. Buna ilave olarak diğer dersler için de geniş bir yayın seti verilir ve seviye sınavlarına alınırlar. Rehberlik servisi ve uzman yönlendirmeleri sayesinde üniversiteler ve tüm bölümler hakkında yeterli bilgi edinen öğrencilerimiz haftanın her günü etüt ve soru çözme imkânına sahip olurlar.

Just English’in YKS Yabancı Dil Testi (YDT) Kursunda Başarı Oranı Nedir?

11 ve 12. sınıfta YDT kursuna devam eden öğrencilerimizin üniversitelerin dil sınavı ile öğrenci kabul eden bölümlerine yerleşme oranı %98’dir. Ulusal boyutta ortalama 170-180 bin öğrenci YKS Yabancı Dil Testine (YDT) girmektedir.

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!