Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?3
İngi̇li̇zce
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi

Pre-Intermediate (Ön Orta) seviyesinde kursumuzun size sunmuş olduğu imkânlarla bir dili zevkli ve eğlenceli bir şekilde öğrenmenin mutluluğunu yaşamış olacaksınız.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesinde Hangi Zamanları Öğrenebilirim?

Pre-Intermediate seviyesinde, Present Simple, Present Continuous, Past Simple, Past Continuous, Present Perfect ve Future tenses gibi temel zamanları öğrenirsiniz. Ayrıca, Reported Speech ve Conditionals gibi daha ileri zamanları da öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesini Bitirdiğimde Okuma Yazma,Konuşma, Dinleme Alanlarında Nasıl İletişim Kurabilirim?

Pre-Intermediate seviyesinde, okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerileriniz gelişmiş olacak ve günlük hayatta ortak konular hakkında iletişim kurabileceksiniz. Kendinizi tanıtabilir, diğer insanlarla ilgili bilgi alışverişinde bulunabilir, basit talimatları takip edebilir ve günlük yaşamla ilgili konuları anlayabilirsiniz.

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesinin Sonuna Geldiğimde Ortalama Kaç Kelime Öğrenmiş Olurum?

Pre-Intermediate seviyesini tamamladığınızda, ortalama olarak 2000-2500 kelime öğrenmiş olursunuz. Bu kelime dağarcığı günlük hayatta kullanılan temel kelimeleri içerir.

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesini Başarılı Bir Şekilde Tamamladığımda Okuduğum Bir Metni Ne Kadar Anlayabilirim?

Pre-Intermediate seviyesinde, bir metni genel hatlarıyla anlayabilirsiniz. Metindeki ana fikri, olay örgüsünü ve karakterleri anlayabilirsiniz ancak daha karmaşık yapıdaki cümleler ve kelimeler hala zor gelebilir.

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi Sonunda Günlük Hayatımı İdare Edecek Kadar Konuşabilir Miyim?

Pre-Intermediate seviyesinde günlük hayatta ihtiyacınız olan konuşma becerilerine sahip olacaksınız. İnsanlarla tanışabilir, kendinizi tanıtabilir, bir restoranda sipariş verebilir ve basit diyaloglar kurabilirsiniz.

Haber, Tv, Dizi ve Belgeselleri Takip Ederken Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesinde Bir İngilizce İle Ne Kadar Anlayabilirim?

Pre-Intermediate (Ön Orta) seviyesinde bir İngilizceyle, genel olarak haberleri, TV programlarını, dizileri ve belgeselleri anlamak mümkündür. Ancak, dil becerilerinizi geliştirmek için daha fazla çalışmanız gerekebilir.

Pre-Intermediate (Ön Orta) Eğitimini Alırsam Nerede Kullanabilirim?

Pre-Intermediate seviyesindeki İngilizce becerilerinizi seyahat ederken, iş başvurularında, günlük iletişimde, yurt dışı seyahatlerinde yabancı insanlarla tanışmak için kullanabilirsiniz.

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviye İngilizceyi Ne Kadar Sürede Öğrenirim?

Pre-Intermediate (Ön Orta) seviyesindeki bir İngilizce kursu genellikle 120-160 saat arasında sürer. Düzenli olarak İngilizce pratik yaparak ve dil öğrenme materyalleri kullanarak öğrenme sürecini hızlandırmak mümkündür.

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesini Bitirdiğimde Hangi Alanlarda İş Bulabilirim?

Pre-Intermediate (Ön Orta) seviyesi, birçok iş alanında temel bir seviyedir. Özellikle turizm, hizmet, satış, pazarlama, müşteri hizmetleri gibi iş alanlarında bu seviyede İngilizce bilgisi iş arama sürecinde büyük bir avantaj sağlayabilir.

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesinde Eğitim Alırsam Basit İletişim Gerektiren İşlerde Çalışma İmkanım Olur Mu?

Pre-Intermediate (Ön Orta) seviyesinde İngilizce eğitimi alan kişiler, basit iletişim gerektiren işlerde çalışma fırsatları bulabilirler. Örneğin, restoranlarda, kafelerde, mağazalarda, ofislerde, çağrı merkezlerinde vb. gibi işlerde çalışabilirler. Ancak, her işverenin farklı bir İngilizce seviyesi gereksinimi olabilir.

Bazı İş Alanlarındaki İngilizce Seviye Gereksinimleri:

Kasiyer: Başlangıç düzeyi
Resepsiyonist: Başlangıç düzeyi
Yazılımcı: Orta ve ileri düzey
Öğretim görevlisi: İleri düzey
Taksi şoförü: Başlangıç düzeyi
Temizlik görevlisi: Başlangıç düzeyi
Satış temsilcisi: Orta düzey
Tur rehberi: Orta ve ileri düzey
Otel görevlisi: Başlangıç ve orta düzey
Garson: Başlangıç ve orta düzey
Komi: Başlangıç düzeyi
Mağaza çalışanı: Başlangıç ve orta düzey
Banka memuru: Orta düzey
Hostes: İleri düzey
Pilot: İleri düzey
Kaptan: İleri düzey

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

4445 ÖĞRENCİ
2022 Yılında İngilizce Eğitiminden Mezun Oldu!
İngilizce Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Konuşma Garantili Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi Eğitimi

Genel İngilizcede ikinci seviye olan Pre-Intermediate (Ön Orta) seviyesinde dil becerinizdeki olumlu gelişmeyi her geçen gün biraz daha fark edecek ve öğrenmenin heyecanını daha yoğun bir şekilde hissedeceksiniz.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi Eğitimi

Just English olarak sizlere Pre-Intermediate (Ön Orta) seviyesinde 160 saatlik Pre-Intermediate (Ön Orta) seviyesi eğitimi sunmaktayız. Vakit sorunu yaşayan kursiyerlerimiz için aynı programı daha kısa sürelerde de verebilmekteyiz. Kurslarımızda 12-16 kişilik sınıflarda ideal bir İngilizce eğitimi alma imkânına sahip olursunuz.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi Eğitimi

Derslere ilave olarak ücretsiz faydalanabileceğiniz online eğitim, konuşma sınıfı, yazma sınıfı ve sinema kulübü gibi aktivitelerle dil öğrenmek sizin için zannettiğinizden daha kolay ve zevkli hale gelmiş olacak. Öğrencilerimiz mobil uygulamalarımız ve mobil web site üzerinden Just English kursumuzdaki aktivite derslerine online rezervasyon ve katılım işlemi gerçekleştirebilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/i̇ngi̇li̇zce eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Genel İngilizcenin ikinci aşaması olan bu seviyede, başlangıç seviyesinde atmış olduğunuz temeli iyice sağlamlaştırma ve öğrendiğiniz dili kalıcı hale getirme dil eğitiminizdeki yeni hedefiniz olur. Bunu ise, İngilizcenin ana dilimizden bambaşka bir dil olduğunun bilincine vararak ve edindiğiniz bilgi ve tecrübeler sonucunda artık iki dili karşılaştırmayı bırakarak sağlayabilirsiniz.

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi Eğitimi Nedir?

Pre-Intermediate seviyesinde bir yandan gramer eğitiminiz yoğun olarak devam eder bir yandan da artık öğrendiğiniz bu gramer bilgilerini daha fazla pratiğe dökebilirsiniz. Başlangıçta size oldukça zor gelen hatta hiç anlayamadığınız cümleleri anlayabilecek, daha zengin ve uzun soluklu diyaloglar kurabilecek ve kendinizi çok daha rahat ifade edebileceksiniz.

Yine bu seviyede, işlenen konular doğrultusunda dinleme, konuşma ve yazma etkinlikleri ile edindiğiniz bilgiler desteklenip kalıcı hale getirilmektedir. Yeni öğrendiğiniz kelimeler ile de kelime hazineniz zenginleşecektir. Ayrıca pratik çalışmaları sayesinde öğrenmiş olduğunuz kelimeler, cümle yapıları ve gramer bilgisi sürekli aktif tutulacaktır.

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

İngilizce temelinizi sağlamlaştırdığınız Genel İngilizce Pre-Intermediate (Ön Orta) seviyeyi başarı ile bitirdiğiniz takdirde daha geniş bir kelime dağarcığına sahip olur ve basit cümlelerin yanı sıra biraz daha zor cümle yapıları ile diyaloglar kurabilirsiniz. Kelime bilgisi ve telaffuz konusunda kendinizi geliştirip söylediklerinizin daha anlaşılır hale gelmesini sağlarsınız. Böylelikle dili kullanmadaki çekingenliğinizi üzerinizden atarak özgüveni daha yüksek bir dil kullanıcısı haline gelirsiniz.

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi Eğitimi Sonunda...

Just English’te aldığınız Genel İngilizce Pre-Intermediate (Ön Orta) eğitimi sonunda İngilizce temelinizi sağlamlaştırmış, kelime hazinenizi zenginleştirmiş, cümle kurma ve diyaloglarda seviye kat etmiş olursunuz. Ayrıca çekingenliğinizden sıyrılma ve özgüveniniz sayesinde dili daha rahat kullanabilir duruma gelirsiniz.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Just English, akademi temelli olan Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamı aynı zamanda pedagojik formasyonlu ve uluslararası dil sertifikalı eğitimcilerden oluşmaktadır.

Öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyen kursumuz; öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online eğitimler ve ders materyalleri ile de farkını ortaya koymaya devam etmektedir. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” , “En Kaliteli Dil Okulu” ve “En Güvenilir Dil Okulu” ödülleriyle de tescillemiştir.

Just English Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi İngilizce Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English, İngilizce ve diğer dil eğitimlerindeki başarısını kısa zamanda Türkiye’nin pek çok şehrinde açtığı şubeleri ile tescillemiştir. Üst üste aldığı başarı ödülleri de Just English’in bu başarısını ispatlamaktadır.

Dil eğitiminde 160 saatlik program ile en çok ders saati veren yabancı dil kursu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları da minimum seviyede tutulmaktadır. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak kurumumuzun hedeflerinin başında gelmektedir. Bu hedefini başarı ile gerçekleştiren Just English; online dersler, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteler, etüt ve bire bir dersler, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları göz önüne alındığında genel İngilizce ve diğer dillerde %100’lük bir başarı oranını yakalamayı başarmıştır.

Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel İngilizce Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! İngilizce Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!.

Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan İndirim Kodu
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.


YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 OCAK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 OCAK 2022.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı