Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?2
Rusça
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

Rusça (Ön Orta) Seviyesi
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Rusça (Ön Orta) Seviyesi

Rusça eğitimlerimiz 6 kur programı ile kursiyerlerimize sunulmaktadır. Just English’te Rusça eğitimi; tecrübeli, alanında uzman ve ana dili Rusça olan eğitimciler tarafından verilmektedir. Just English, gerek öğretim kadrosu gerekse ders mekânları ile bir dili en güzel şekilde öğrenebileceğiniz bir dil okuludur.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

262 ÖĞRENCİ
2023 Yılında Rusça Eğitiminden Mezun Oldu!
Rusça Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Öğrenme Garantili Rusça A2 (Ön Orta) Seviyesi Eğitimi

Rusça eğitiminde ikinci seviye olan Rusça A2 programında dil becerinizdeki gelişmeyi her geçen gün biraz daha fark edecek ve öğrenmenin heyecanını daha yoğun bir şekilde yaşayacaksınız.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile A2 (Ön Orta) Seviyesi Rusça Eğitimi

Kursiyerlerimize Rusça A2 (ön orta) seviyesindeki Rusça eğitimi için 100 saatlik bir program uygulanmakta ve bu eğitim 10-12 kişilik ideal sınıflarda sunulmaktadır.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde A2 (Ön Orta) Seviyesi Rusça Eğitimi

Derslerinize dışında ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz online eğitim, konuşma sınıfı, yazma sınıfı ve sinema kulübü gibi aktivitelerle dil öğrenmenin daha kolay ve de zevkli olduğunu görmüş olacaksınız. Öğrencilerimiz, kursumuzdaki Rusça ücretsiz aktivite dersleri için mobil uygulamalarımız ve mobil web site üzerinden online rezervasyon ve katılım işlemi yapabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/rusça eğitimi için
ortalama 4.6 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Rusçanın ikinci aşaması olan A2 (ön orta) seviyesinde, başlangıç seviyesine göre temel iyice sağlamlaştırılarak öğrendiğiniz dilin kalıcı hale gelmesi sağlanır. Bunu ise, Rusçanın ana dilinizden bambaşka bir dil olduğunun bilincine vararak ve edindiğiniz bilgi ve tecrübeler sonucunda artık iki dili karşılaştırmayı bırakarak başarmış olursunuz.

Rusça A2 (Ön Orta) Seviyesi Eğitimi Nedir?

Rusça A2 seviyesi toplam 100 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan kursiyerimiz kendisi, ailesi, alışverişi, sevdiği yerler ve işi hakkında kurulan başlıca cümleleri anlayabilecek seviyeye ulaşır. Birey, aşina olduğu ve cevaplarını bildiği günlük işler hakkında bilgi verebilir. Geçmişiyle ilgili bilgileri ve çevresinde oluşan anlık ihtiyaçları basit şekilde yazabilir.

Rusça A2 seviyesinde gramer eğitiminiz yoğun bir şekilde devam etmektedir. Basit diyaloglardan ziyade, başlangıçta size zor gelen cümleleri de anlayabilecek, daha zengin ve uzun soluklu diyaloglar kurabilecek ve kendinizi çok daha rahat ifade edebileceksiniz.

Rusça A2 (Ön Orta) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Just English olarak Rusça eğitimini altı programda kursiyerlerimize sunmaktayız. Aldığınız Rusça A2 (ön orta seviye) eğitimi sonunda şu kazanımları elde edersiniz: A2 seviyesi 100 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan kursiyerimiz kendisi, ailesi, alışverişi, sevdiği yerler ve işi hakkında kurulan başlıca cümleleri anlayabilir. Birey, aşina olduğu ve cevaplarını bildiği günlük işler hakkında bilgi verebilir. Geçmişiyle ilgili bilgileri ve çevresinde oluşan anlık ihtiyaçları basit şekilde yazabilir.

Özgün ders materyalleri kullanılır. Programımız öğrenci merkezli yaklaşım temellidir. Ek aktiviteler (konuşma sınıfları, kelime sınıfları vb.) sunulmaktadır. Dersler, Kiril alfabesinin öğretilmesiyle başlar. Rusça ve Türkçenin benzer yönlerine dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır. Verilen ödevlerle öğrenim pekiştirilirken yapılan sınavlarla katılımcı gelişimi takip altında tutulur.

Rusça A2 (Ön Orta) Seviyesi Eğitimi Sonunda...

Bu seviyeyi tamamladığınızda Rusça konusunda belli bir özgüvene sahip olacaksınız. Kendiniz ve çevrenizle ilgili konularda rahatlıkla Rusça konuşabilirsiniz. Aşina olduğunuz ve cevaplarını bildiğiniz günlük işler hakkında bilgiler verebilirsiniz. Geçmiş yaşantınızla ilgili bilgileri ve çevrenizde oluşan anlık ihtiyaçları basit şekilde yazabilirsiniz.

Seçeceğiniz Rusça Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Ülke olarak Rusya ile turizm, ticaret ve eğitim gibi pek çok alanda etkileşim halinde olmamız özellikle kimi sektörler için Rusça öğrenmeyi neredeyse zorunlu hale getirmektedir. Ayrıca Birleşmiş Milletlerin resmi dillerinden olması ve dünya çapında en çok konuşulan diller arasında yer alması da Rusçanın popülerliğini arttıran etmenlerdendir.

Just English, öğretim kadrosu ve ders mekânları ile kalitesini ispatlamış olan bir dil okulu olarak bir ülkenin dilini, kendi ülkenize getirebilecek en etkin dil okuludur. Akademi temelli olan Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamı aynı zamanda pedagojik formasyonlu ve uluslararası dil sertifikalı eğitimcilerden oluşmaktadır. Just English, elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle de tescillemiştir.

Just English A2 (Ön Orta) Seviyesi Rusça Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English, Rusça ve diğer dil eğitimlerindeki başarısını kısa zamanda Türkiye’nin pek çok şehrinde açtığı şubeleri ile tescillemiştir. Üst üste aldığı başarı ödülleri de yine Just English’in bu başarısını ispatlamaktadır.

Just English, başarısını her şeyden önce öğrenci merkezli eğitim anlayışını ön planda tutması ile sağlamaktadır. Öğrenci merkezli eğitim programı ile öğrencilerimizin daha iyi öğrenebilecekleri, kendilerini daha iyi ve daha rahat hissedebilecekleri bir ortamda eğitim alma imkânı sunulmaktadır. Rusça eğitiminde 100 saatlik program ile en çok ders saati veren yabancı dil kursu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları da minimum seviyededir. Just English; online dersler, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteler, etüt ve bire bir dersler, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları göz önüne alındığında genel Rusça ve diğer dillerde %100’lük bir başarıya imza atmıştır.

Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel Rusça (Ön Orta Seviye) Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! Rusça Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!.

Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!