Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
İspanyolca
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
FİYATLAR DEĞİŞMEDEN ACELE EDİN!
Son Gün 31 Mayıs! Hemen Bilgi Alın...
0
'gün
0
'saat
0
'dk kaldı!
Kampanya ve Fırsatlar

İspanyolca (Orta) Seviyesi
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

İspanyolca (Orta) Seviyesi

Just English’te; alanında uzman, deneyimli ve ana dili İspanyolca olan eğitmenler eşliğinde İspanyolcayı öğrenmek sizler için daha kolay… Bir dil, en doğru şekilde ancak ana dili o dil olan kişiler tarafından öğretilebilir. Just English’te İspanyolca eğitimini ana dili İspanyolca olan eğitmenlerden alırsınız. Böylelikle İspanyolcayı tüm püf noktalarına vakıf olarak ve en etkin bir şekilde öğrenmiş olursunuz.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

257 ÖĞRENCİ
2023 Yılında İspanyolca Eğitiminden Mezun Oldu!
İspanyolca Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Öğrenme Garantili İspanyolca B1-B2 (Orta) Seviyesi Eğitimi

İspanyolcayı günlük hayatınızda rahat bir şekilde kullanmaya başladığınızı görmek sizin dil öğrenmedeki cesaretinizi artıracak en önemli unsurlardan başında gelmektedir. Kurumumuz sizlere İspanyolcayı etkin bir şekilde kullanabileceğiniz bir öğretim programı sunmaktadır.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile B1-B2 (Orta) Seviyesi İspanyolca Eğitimi

Kursiyerlerimize İspanyolca B1-B2 (orta) seviyedeki eğitimi 100 saatlik programla ve 10-12 kişilik sınıflarda sunuyoruz. Vakit yönüyle daha sınırlı vakitleri olan kursiyerlerimize aynı programı daha kısa sürelerde de vermekteyiz.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde B1-B2 (Orta) Seviyesi İspanyolca Eğitimi

İspanyolca eğitiminize ilave olarak ücretsiz aktivitelerle dil öğrenmenin daha kolay ve zevkli olduğunu görmüş olacaksınız. Ücretsiz faydalanabileceğiniz aktivitelerin başlıcaları; online eğitim, yazma sınıfı, konuşma sınıfı ve sinema kulübüdür.

Öğrencilerimiz, Just English kursumuzdaki İspanyolca ücretsiz aktivite dersleri için mobil uygulamalarımız ve mobil web site üzerinden online rezervasyon ve katılım işlemi yapabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/i̇spanyolca eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

İspanyolca B1-B2 (orta) seviyesi, günlük konuşma dilinin oldukça üzerine çıkacağınız bir seviyedir. Bu seviyede dili etkin bir şekilde kullanabildiğinizi fark edeceksiniz.

İspanyolca B1-B2 (Orta) Seviyesi Eğitimi Nedir?

İspanyolca B1-B2 seviyesinde bir yandan gramer eğitiminiz devam eder bir yandan da konuşma, dinleme, okuduğunu anlama ve diğer dil kullanımları üzerine yoğunlaşılır. Bu seviyede günlük konuşma dilinin üzerine çıkar ve artık akademik dili de anlamaya başlarsınız. İspanyolca B1 ve B2 seviyelerini başarıyla tamamlayan kursiyerlerimiz İspanyolcada çok önemli bir mesafe almaktadırlar.

İspanyolca B1-B2 (Orta) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Toplam 100 saatlik dersten oluşan B1 seviyesini başarı ile tamamlayan katılımcı kapsamlı dil bilgisini kullanabilir, isteklerini kolayca iletebilir ve konuşulanları rahatlıkla anlayabilir. B2 Seviyesi ise toplam 100 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan katılımcı artık bağımsız dil kullanıcısıdır. İsteklerini kapsamlı cümleler kurarak ifade edebilir. Bu seviyede akademik İspanyolca eğitimi için altyapı hazır hale getirilmiş olur.

Dersler, formasyon sahibi ve alanında uzman İspanyol eğitimciler tarafından verilir. Derslerde özgün materyaller kullanılır. Öğrenci merkezli yaklaşım esas alınır. Ek aktiviteler (konuşma sınıfları, kelime sınıfları vb.) ile eğitim zenginleştirilir. İspanyolca ve Türkçenin benzer yanlarına vurgu yapılarak öğrenme kolaylaştırılır. Derslerde online eğitim ve online etkinlik gibi son teknoloji imkânları kullanılır.

İspanyolca B1-B2 (Orta) Seviyesi Eğitimi Sonunda...

Bu seviyeyi tamamladığınızda İspanyolcada çok önemli bir mesafe almış olacaksınız. Günlük hayata dair pek çok konuda kendinizi rahat bir şekilde ifade etmeye başlarsınız. Ayrıca akademik düzeyde çalışmalara başlayacağınız seviyeye ulaşmış olursunuz.

Seçeceğiniz İspanyolca Kursu Neden Just English Olmalı?

Just English’te özenle seçilen eğitmenlerimiz, İspanyol dünyasının farklı yerlerini temsil etmektedir. Ana dilleri İspanyolca olduğu halde eğitmenlerimiz, yabancı dil eğitimi ve metodolojik uzmanlık kursları sayesinde yabancılara İspanyolca öğretimi konusunda sürekli eğitim almaktadırlar. Düzenli olarak aldıkları eğitimler sayesinde daha da etkili dil öğretimi için gerekli olan yeni yöntemleri sınıf içinde kullanarak dilin aktif tutulmasını ve kalıcı olmasını sağlarlar.

Just English, öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyerek öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online eğitimler ve ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle de tescillemiştir.

Just English İspanyolca B1-B2 (Orta) Seviyesi İspanyolca Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

İspanyolca, İngilizceden sonra dünyada en çok konuşulan aynı zamanda en çok rağbet gören dildir. Bu rağbetin temel sebebi kuşkusuz ki dünya çapında İngilizceden sonra en çok konuşulan dil olmasından kaynaklanmaktadır. Bunun yanı sıra öğreniminin kolay olması da bu sebepler arasında yer alır.

Just English Dil Okulları, İspanyolca eğitimindeki başarısını kısa zamanda Türkiye’nin pek çok şehrinde açtığı şubeleri ile kanıtlamıştır. Üst üste aldığı başarı ödülleri Just English’in bu başarısını ispatlamaktadır. Just English; online dersler, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteler, etüt ve bire bir dersler, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları göz önüne alındığında genel İspanyolca ve diğer dillerde %100’lük bir başarıya imza atmıştır.

Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel İspanyolca (Orta Seviye) Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! İspanyolca Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!.

Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!