Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Yökdi̇l
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

YÖKDİL Kursu
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

YÖKDİL Kursu

Just English’te YÖKDİL programı, alanında uzman ve yalnızca YÖKDİL eğitimi veren akademik kadro tarafından hazırlanır. Sınav tekniğine alışmanız ve sınav esnasında kaygılanmamanız için pek çok deneme sınavı yapılır. Ayrıca yapılan çeşitli aktiviteler ve verilen materyaller ile eğitiminiz desteklenmektedir. YÖKDİL sınavını başarıyla geçerek ideallerinize ulaşmanız sağlanır. 

YÖKDİL
Online
Eğitim
YÖKDİL
Bitirme
Sertifikası
Sınav
Geçme
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece akademik sınavınızı yüksek skor/puanla geçmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

Sınav Geçme - Yüksek Skor/Puan Garantili YÖKDİL Eğitimi

Tecrübeli ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilen YÖKDİL eğitimi süresince adayın İngilizce altyapısı gelişir, YÖKDİL sınav formatıyla ve karşılaşacağı soru tarzları ile tanışır. Kursiyerimiz, zamanı en verimli şekilde kullanabilmek için soruları en kısa sürede nasıl çözeceğiyle ilgili pratik bilgiler öğrenir. Ayrıca kursta yapılan deneme sınavları sayesinde bu stratejileri pekiştirme ve kendindeki gelişimi gözlemleme fırsatı bulur.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile YÖKDİL Eğitimi

Just English YÖKDİL Kursu olarak yeni bir sınav olan YÖKDİL’de başarılı olabilmeniz için 160 saatlik eğitim programıyla sizlere hizmet sunuyoruz. Aktif çalışma hayatında olan veya öğrenci statüsündeki kursiyerlerimize yönelik yoğun programlarda ise 160 saatlik eğitimi daha kısa sürelerde vermekteyiz.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde YÖKDİL Eğitimi

YÖKDİL eğitiminde derslere ilave olarak kursiyerlerimizin ücretsiz olarak faydalanabileceği pek çok aktivite vardır. Bu aktivitelere Online Eğitim, Yazma Sınıfı, Kelime Sınıfı ve 40 saat Gramer+Denemeyi örnek olarak gösterebiliriz.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/yökdi̇l eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Yökdil sınav soruları Ankara Üniversitesi tarafından hazırlanmakta, sınav organizasyonu ise Anadolu Üniversitesi tarafından yapılmaktadır.

YÖKDİL Sınavı Eğitimi Nedir?

YÖKDİL sınavı, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) koordinasyonunda Anadolu Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi işbirliği ile düzenlenmektedir. YÖKDİL sınav soruları Ankara Üniversitesi tarafından hazırlanan, sınav organizasyonu ise Anadolu Üniversitesi tarafından yapılmakta olan bir akademik sınavdır.

YÖKDİL Sınavına Kimler Katılabilir?

YÖKDİL Sınavı; Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler ve Sağlık Bilimleri alanlarında İngilizce olarak yapılan bir sınavdır. Bu sınavın ileride Almanca, Fransızca, Arapça olarak da yapılması ve yılda iki kez gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. YÖKDİL Sınavına; yükseköğretim kurumlarında lisansüstü eğitim ve doçentlik sınavına başvurmak isteyen adaylar ve üniversitelerce akademik yükseltmelerde kendilerinden akademik dil yeterliliği puanı istenen adaylar katılabilir

YÖKDİL Sınavına Hangi İngilizce Seviyesinde Hazırlanmak Gerekir?

Bu sınava yönelik bir eğitimde 50-60 puan hedefleyen bir adayın en az Intermediate (orta) seviyesinde İngilizce bilgisinin olması beklenir. Hedefi 70 ve üzeri puan olan bir adayın ise Upper-Intermediate (orta üstü) ya da Advanced (ileri) seviyesinde bir dil becerisine sahip olması gerekir.

YÖKDİL Sınavına Nasıl Başvurulur?

YÖKDİL Sınav başvuruları internet üzerinden www.yokdil.yok.gov.tr adresinden ve sınav takviminde belirtilen başvuru süresi içinde yapılmaktadır. Adaylar sınava girmek istedikleri alanı sınav başvurusu esnasında seçmektedir.

YÖKDİL Sınavının İçeriği Nedir?

Sınavda, çoktan seçmeli ve 5 (beş) cevap şıklı 80 (seksen) adet soru sorulmaktadır. Değerlendirme 100 (yüz) puan üzerinden ve yalnızca doğru cevaplar dikkate alınarak yapılmaktadır. Dolayısıyla yanlış cevaplar sınav sonucuna etki etmemektedir. Adayın birden fazla cevap verdiği sorular yanlış kabul edilmektedir. Sınavdan sonra yapılan analizlerde bir testteki sorulardan herhangi biri, biçimsel veya bilimsel bir nedenle "geçersiz" sayılması durumunda sınava giren adayların ilgili soruyu doğru cevapladığı kabul edilmektedir. Puan hesaplamasında [Puan = (Doğru Sayısı / Soru Sayısı) * 100] formülü kullanılmaktadır.

YÖKDİL Sınav Süresi Ne Kadardır?

Adaylara 180 (yüz seksen) dakika sınav süresi verilmektedir. Adaylardan bu süre içerisinde 80 soruyu cevaplamaları beklenmektedir.

YÖKDİL Sınavında Geçerli Skor/Puan Nedir?

Bu sınavdaki geçerli puan doktora başvuru sürecindeki adaylar için en az 55, doçentlik başvuru sürecinde ise en az 65 puandır.

YÖKDİL Sınav Sonucu Kaç Yıl Geçerlidir?

YÖKDİL’in geçerliliğine ilişkin düzenlemeler YÖKDİL ile aynı olacaktır. Bu sınav aynen YÖKDİL’de olduğu gibi süresiz geçerli olmakla beraber üniversiteler ya da bazı kurumlar kendi şartlarını belirleyip sınav geçerliliğinin süresiyle ilgili limit koyabilmektedirler. Dolayısıyla sınava hazırlık sürecinde YÖKDİL puanının kullanılacağı kurumdan bu bilginin kontrol edilmesi gerekir. Bu sınavın sonucu, dil tazminatı için 5 yıl süreyle geçerlidir. Sınava birkaç kez girmiş adayların aldıkları sonuçlar içinde en yüksek olanı geçerli sayılmaktadır.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Gerek öğretim kadrosu gerekse ders mekânları ile o ülkenin dilini, kendi ülkenize getirebilecek tek dil okulu Just English’tir. Akademi temelli olan Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamı aynı zamanda pedagojik formasyon ve uluslararası dil sertifikalarına da sahiptir.

Yalnızca öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyen Just English, öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteleri, online eğitimleri, ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle tasdiklemiştir.

Just English’in YÖKDİL'de Başarı Oranı Nedir?

Kurumumuzda YÖKDİL eğitimi alan öğrencilerimizin %80’i sınavda başarı elde etmiştir. Just English, akademik sınavlardaki başarısını öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile sağlamaktadır. Kursumuz, YÖKDİL ve diğer akademik sınavlara yönelik eğitimlerindeki başarısını kısa sürede Türkiye’nin pek çok şehrinde şubeler açarak kanıtlamıştır. Üst üste aldığımız başarı ödülleri de bu başarımızı ispatlamaktadır.

YÖKDİL (Yabancı Dil Sınavı) ve diğer akademik sınavlara yönelik eğitimlerinde öğrencilerinin hep daha önde ve başarılı olmalarını sağlayan Just English’te, derslere sürekli katılım sağlayan ve eğitime yönelik sorumluluklarını yerine getiren öğrencilerimiz kendileri için gerekli olan skoru elde etmektedirler.

YÖKDİL Kursu
Sınıf Kontenjanı

Just English’te Yüksek Skor/Puan Garantili YÖKDİL Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! YÖKDİL Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!

Eğitim İçeriğiÖğrenci Yorumları
Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!