Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
İngi̇li̇zce
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

Lise İngilizcesi Kursu
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Lise İngilizcesi Kursu

Just English, yılların deneyimiyle Türkiye'nin önde gelen yabancı dil eğitim kurumlarından biri olarak öne çıkıyor. Lise ve kolej çağındaki gençlerimiz için özgün ve etkili yaz programlarımızla, İngilizceyi kusursuz bir şekilde öğrenmelerini sağlıyoruz.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi
Ayrıca Amerika Şubemizde ÜCRETSİZ Eğitim İmkanı.

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

4445 ÖĞRENCİ
2023 Yılında İngilizce Eğitiminden Mezun Oldu!
İngilizce Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Konuşma Garantili Lise İngilizcesi Eğitimi

Lise İngilizcesi eğitimi ile hem de liselerde gördüğünüz İngilizce derslerinde iyi bir başarı elde etme hem de gündelik hayatta İngilizce adına çok ciddi mesafe kat etme fırsatı elde edeceksiniz. Günlük konuşma dilinin oldukça üzerine çıktığınız ve akademik dili anlamaya başladığınız seviyedir. Bu seviyede dili etkin bir şekilde kullanabildiğinizi fark edeceksiniz.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile Lise İngilizcesi Eğitimi

Just English olarak 8-10 kişilik sınıflarda ve 120 saatlik ideal bir eğitim programı ile sizlere Lise İngilizcesi eğitimi alma imkânı sunmaktayız.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde Lise İngilizcesi Eğitimi

Lise İngilizcesi eğitimine yönelik derslere ilave olarak ücretsiz faydalanabileceğiniz online eğitim, yazma sınıfı, konuşma sınıfı ve sinema kulübü gibi aktivitelerle dil öğrenmenin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu siz de fark edeceksiniz.

Öğrencilerimiz mobil uygulamalarımız ve mobil web site üzerinden Kadıköy Just English kursumuzdaki aktivite derslerine online rezervasyon ve katılım işlemi yapabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/i̇ngi̇li̇zce eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Just English Lise/Kolej İngilizce Kursu: Başarıya Giden Yolunuzda Rehberiniz

Just English, yılların deneyimiyle Türkiye'nin lider yabancı dil eğitim kurumlarından biri olarak ön plana çıkıyor. Lise çağındaki öğrencilerimiz için tasarladığımız özgün ve etkili programlarımızla, İngilizceyi kusursuz bir şekilde öğrenmelerini sağlıyoruz.

Neden Just English?

✔ Uzman Eğitimci Kadrosu : Alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenlerimiz, öğrencilere en kaliteli eğitimi sunmak için burada.
✔ En Yüksek Ders Saati : 120 saatlik yoğun ve etkili bir eğitim programı ile öğrencilerimizin dil becerilerini hızla geliştiriyoruz.
✔ Küçük Sınıflar, Büyük Başarılar : Her bir sınıfımız 8-10 kişilik olup öğrencilere daha fazla dikkat ve etkileşim imkânı sunar.
✔ Ücretsiz Aktiviteler : Sadece derslerle değil, öğrencilerimize ücretsiz ek aktivitelerle de keyifli bir öğrenme deneyimi yaşatıyoruz.

Neden Lise/Kolej İngilizcesi?

Lise (Kolej) döneminde İngilizceyi mükemmel bir şekilde öğrenmek, öğrencilerin geleceklerini şekillendirmek adına kritik bir öneme sahiptir. İşte Just English ile bu yolculuğunuzu daha da güçlendirecek nedenler:

✨ Tamamlanan Eğitim, Uluslararası Standartlarda : Just English'te tamamlanan İngilizce eğitimi, AB ve ABD eğitim standartlarına tam uyum sağlar.
✨ Yoğun Pratik İmkânları : Her bir seviye için belirlenen saatlerin ötesinde, öğrencilere ek pratik imkânları sunarak dil becerilerini güçlendiriyoruz.
✨ Yaş Grubuna Uygun Eğitim : Öğrencilerimizi yaş gruplarına uygun olarak sınıflandırıyor ve onlara özgü eğitim programları sunuyoruz.

Lise İngilizcesi Eğitimi Sonunda ...

Just English Lise İngilizcesi eğitimi ile hem liselerde gördüğünüz İngilizce derslerinde iyi bir başarı elde etme hem de günlük hayatta İngilizce adına çok ciddi bir mesafe kat etme imkânına sahip olacaksınız. Lise İngilizcesi eğitimi sonunda İngilizce temelinizi sağlamlaştırmış ve günlük konuşma dilinin çok üzerine çıkmış olursunuz. Ayrıca roman, hikâye, makale gibi türleri rahatlıkla okuyup anlayabilecek seviyeye ulaşırsınız.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Hem öğretim kadrosu Hem de ders mekânları ile o ülkenin dilini, kendi ülkenize getirebilecek tek dil okulu Just English’tir. Akademi temelli olan Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamı aynı zamanda pedagojik formasyonlu ve uluslararası dil sertifikalı eğitimcilerden oluşmaktadır.

Just English, öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyerek öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online eğitimler ve ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle de tescillemiştir.

Just English Kadıköy Şubesinin Lise İngilizcesi Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English, Lise İngilizcesi ve diğer dil eğitimlerindeki başarısını kısa sürede Türkiye’nin pek çok yerinde açtığı şubeleri ile kanıtlamıştır. Üst üste aldığı başarı ödülleri kurumumuzun bu başarısını tesciller niteliktedir.

Kursiyerlerine sunduğu ders saati ile en çok ders saati veren yabancı dil kurumu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları minimum seviyededir. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak Just English’in hedeflerinden biridir. Bu hedefini de başarı ile gerçekleştiren Just English; online dersleri, ders içi ve ders dışı aktiviteleri, etüt ve bire bir dersleri, özgün ders materyalleri, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyet ve referansları değerlendirildiğinde Lise İngilizcesi eğitiminde ve diğer dillerde %100’lük bir başarıya imza atmıştır.

Lise İngilizcesi Kursu
Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Lise İngilizcesi Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! İngilizce Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!

Eğitim İçeriğiÖğrenci Yorumları
Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!