Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?5
İngi̇li̇zce
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
FİYAT ARTIŞINDAN ETKİLENMEYİN!
Son Gün 29 Şubat! Acele Edin...
0
'gün
0
'saat
0
'dk kaldı!
Kampanya ve Fırsatlar

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Lise İngilizcesi Kursu

Türkiye’deki yabancı dil eğitiminde ilköğretim sıralarından başlayarak Lise yıllarına kadar devam eden İngilizce eğitimleri ne yazık ki her yıl aynı konuların tekrarından öteye gidememektedir. Just English, Türkiye’deki yabancı dil eğitimi konusundaki bu açığı fark edip bunu iyileştirmeyi amaç edinen, başarılarla dolu, lider ve örnek bir eğitim kurumudur.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi
Ayrıca Amerika Şubemizde ÜCRETSİZ Eğitim İmkanı.

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

4445 ÖĞRENCİ
2023 Yılında İngilizce Eğitiminden Mezun Oldu!
İngilizce Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Konuşma Garantili Lise İngilizcesi Eğitimi

Lise İngilizcesi eğitimi ile hem de liselerde gördüğünüz İngilizce derslerinde iyi bir başarı elde etme hem de gündelik hayatta İngilizce adına çok ciddi mesafe kat etme fırsatı elde edeceksiniz. Günlük konuşma dilinin oldukça üzerine çıktığınız ve akademik dili anlamaya başladığınız seviyedir. Bu seviyede dili etkin bir şekilde kullanabildiğinizi fark edeceksiniz.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile Lise İngilizcesi Eğitimi

Just English olarak 8-10 kişilik sınıflarda ve 120 saatlik ideal bir eğitim programı ile sizlere Lise İngilizcesi eğitimi alma imkânı sunmaktayız.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde Lise İngilizcesi Eğitimi

Lise İngilizcesi eğitimine yönelik derslere ilave olarak ücretsiz faydalanabileceğiniz online eğitim, yazma sınıfı, konuşma sınıfı ve sinema kulübü gibi aktivitelerle dil öğrenmenin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu siz de fark edeceksiniz.

Öğrencilerimiz mobil uygulamalarımız ve mobil web site üzerinden Kadıköy Just English kursumuzdaki aktivite derslerine online rezervasyon ve katılım işlemi yapabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/i̇ngi̇li̇zce eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Lise İngilizcesi eğitimi, öğrencilerin liselerde aldıkları dil eğitimlerine katkıda bulunmayı ve özgüven içerisinde dili aktif bir şekilde kullanmalarını hedefleyen eğitim programımızdır. Günlük konuşma dilinin oldukça üzerine çıkacağınız ve akademik dili anlamaya başlayacağınız bir eğitim almanız sağlanır. Bu seviyedeki eğitimle dili etkin bir şekilde kullanmaya başladığınızı fark edeceksiniz.

Lise İngilizcesi Eğitiminin İçeriği Nedir?

Lise İngilizcesi kursunda gramer eğitimi devam etmekle birlikte, konuşma, okuma, dinleme, okuduğunu anlama ve diğer dil kullanımları üzerine yoğunlaşılır. Ayrıca öğrenci merkezli oyunlarla, etkinlik ve sosyal aktivitelerle İngilizce eğitimi sayesinde kursiyerlerimize pratik konuşma yeteneği kazandırılır. Böylece eğitim öğrenciler açısından daha etkin hale getirilir. Ezbere dayalı dil bilgisi öğrenimi yerine iletişim temelli öğrenim sağlanır.

Lise İngilizcesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Just English Lise İngilizcesi eğitiminde kursiyerimiz olarak İngilizce gramer yapısını büyük ölçüde öğrenmiş olacaksınız. Karışık yapılar ile cümleler kurabilecek ve kusursuz bir telaffuzla uzun uzun sohbet edebilecek seviyeye gelebilirsiniz. Yine bu seviyede roman, hikâye, makale gibi yazı türlerini anlamaya başlayabilirsiniz. Lisede alacağınız İngilizce derslerinde başarınız artar.

Bu eğitim programına katılan öğrencilerimizin dil kullanımındaki özgüvenleri yükselir, yabancı dilde iletişim kurmaktan çekinmezler ve kendilerini daha rahat hissederler. Aynı zamanda farklı kültürlere ilgileri artar ve o kültürleri saygıyla karşılamayı öğrenirler.

Lise İngilizcesi Eğitimi Sonunda ...

Just English Lise İngilizcesi eğitimi ile hem liselerde gördüğünüz İngilizce derslerinde iyi bir başarı elde etme hem de günlük hayatta İngilizce adına çok ciddi bir mesafe kat etme imkânına sahip olacaksınız. Lise İngilizcesi eğitimi sonunda İngilizce temelinizi sağlamlaştırmış ve günlük konuşma dilinin çok üzerine çıkmış olursunuz. Ayrıca roman, hikâye, makale gibi türleri rahatlıkla okuyup anlayabilecek seviyeye ulaşırsınız.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Hem öğretim kadrosu Hem de ders mekânları ile o ülkenin dilini, kendi ülkenize getirebilecek tek dil okulu Just English’tir. Akademi temelli olan Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamı aynı zamanda pedagojik formasyonlu ve uluslararası dil sertifikalı eğitimcilerden oluşmaktadır.

Just English, öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyerek öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online eğitimler ve ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle de tescillemiştir.

Just English Kadıköy Şubesinin Lise İngilizcesi Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English, Lise İngilizcesi ve diğer dil eğitimlerindeki başarısını kısa sürede Türkiye’nin pek çok yerinde açtığı şubeleri ile kanıtlamıştır. Üst üste aldığı başarı ödülleri kurumumuzun bu başarısını tesciller niteliktedir.

Kursiyerlerine sunduğu ders saati ile en çok ders saati veren yabancı dil kurumu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları minimum seviyededir. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak Just English’in hedeflerinden biridir. Bu hedefini de başarı ile gerçekleştiren Just English; online dersleri, ders içi ve ders dışı aktiviteleri, etüt ve bire bir dersleri, özgün ders materyalleri, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyet ve referansları değerlendirildiğinde Lise İngilizcesi eğitiminde ve diğer dillerde %100’lük bir başarıya imza atmıştır.

Lise İngilizcesi Kursu
Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Lise İngilizcesi Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! İngilizce Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!

Eğitim İçeriğiÖğrenci Yorumları
Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!