Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?2
Sat
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

SAT Kursu
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

SAT Kursu

Just English’te SAT (Scholastic Aptitude Test) sınavına bu alanda uzman ve son derece tecrübeli, sınav sistemini sürekli takip eden ve bu doğrultuda kendini sürekli yenileyip geliştiren akademik bir eğitmen kadrosu ile hazırlanırsınız.

SAT
Online
Eğitim
SAT
Bitirme
Sertifikası
Sınav
Geçme
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece akademik sınavınızı yüksek skor/puanla geçmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

Sınav Geçme - Yüksek Skor/Puan Garantili SAT Eğitimi

Uygun şartlarda eğitime başlamış öğrenci gruplarında 600 ve üzeri puan alma oranı %65 iken, programı düzenli takip ederek verilen sorumlulukları yerine getiren kişilerde 600 ve üzeri puan alma oranında %85–90 başarı sağlandığı gözlemlenmiştir. 

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile SAT Eğitimi

SAT programımızdaki temel hedefimiz sınavın zorluk derecesini minimuma indirerek öğrencilerimizin yüksek puanlar almalarını sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda derslerde, uzman yabancı eğitmenlerimizle soruların daha iyi anlaşılmasını ve çeldiricilerin elenmesini sağlamak, ayrıca kelime hazinesini maksimum seviyeye çıkarmak öncelikli hedefler arasındadır. Ayrıca bizi diğer kurumlardan ayıran en önemli özelliğimiz de 72 saatlik özgün programımızdır. Derslerin tümü yabancı eğitmenler tarafından 8-10 kişilik ideal sınıf ortamlarında verilmektedir.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde SAT Eğitimi

SAT eğitiminde derslerin dışında ücretsiz faydalanabileceğiniz pek çok aktivite vardır. Bu aktivitelerle öğrenme sizler için hem daha etkili hem de daha zevkli bir hale getirilmektedir. Online Eğitim, Yazma Sınıfı ve Konuşma Sınıfı bu aktivitelerden sadece bazılarıdır.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/sat eğitimi için
ortalama 4.6 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Programımıza katılan adaylarla İngilizce bilgisinin yanı sıra sınavın tekniğini öğretme temelli çalışmalar yapılır. SAT sınavını oluşturan her bir bölüm için ayrı ders verilmektedir. Sınavın yapısına alışabilmeniz ve sınav sırasında kaygılanmamanız için uygun şartlar oluşturularak katılımcılarımıza deneme sınavları uygulanır. Ayrıca bizi diğer kurumlardan ayıran en önemli özelliğimiz de 72 saatlik özgün programımızdır.

SAT Sınavı Eğitimi Nedir?

SAT, Amerikan üniversitelerinde lisans eğitimi almak isteyenlerin sayısal ve sözel yeteneklerini belirlemeye yönelik yapılan bir sınavdır. SAT-I ve SAT-II olmak üzere iki ayrı sınavdan oluşur. SAT programımıza katılan adaylarla İngilizce bilgisinin yanı sıra sınavın tekniğini öğretme temelli çalışmalar yapılır. SAT sınavını oluşturan her bir bölüm için ayrı ders verilmektedir. Sınavın yapısına alışabilmeniz ve sınav sırasında kaygılanmamanız için uygun şartlar oluşturularak katılımcılarımıza deneme sınavları uygulanır.

SAT Sınavına Kimler Katılabilir?

Amerikan üniversitelerinde lisans eğitimi almak isteyen herkesin katılabildiği bir sınavdır. Bu sınava 11 ve 12. sınıf öğrencileri ile liseden mezun durumda olanlar başvurabilirler.

SAT Sınavına Hangi İngilizce Seviyesinde Hazırlanmak Gerekir?

SAT sınavı için en az upper-intermediate seviyesinde olmak gerekir. Hatta iyi bir sonuç için advanced düzeyinde İngilizce gerekli olduğu göz önünde bulundurulmalıdır.

SAT Sınavına Nasıl Başvurulur?

SAT sınavına kayıt için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. https://collegereadiness.collegeboard.org/SAT

SAT Sınavı Eğitiminin İçeriği Nedir?

SAT-I sayısal ve sözel olmak üzere iki bölümden oluşur. Sözel bölüm; Writing ve Reading olmak üzere iki alt bölüme ayrılır. Sayısal bölüm ise Matematik-Geometri sorularından oluşur. SAT-II ise Biyoloji, Kimya, Fizik, Tarih gibi alanlarda bilgi ölçen çoktan seçmeli bir sınavdır.  SAT kursiyerlerimizle İngilizce bilgisinin yanı sıra sınavın tekniğini öğretmeye yönelik çalışmalar yapılır. SAT sınavını oluşturan her bir bölüm için ayrı ayrı ders verilmektedir. Sınavın yapısına alışabilmeniz ve sınav sırasında kaygılanmamanız için uygun şartlar oluşturularak katılımcılarımıza deneme sınavları uygulanmaktadır.

SAT Sınav Süresi Ne Kadardır?

SAT-I sınavı toplam 3 saat 45 dakika, SAT-II sınavı ise 1 saat sürmektedir.

SAT Sınavında Geçerli Skor/Puan Nedir?

SAT test skoru 200 ile 800 arasında bir puan olmaktadır. Girilmek istenen üniversitenin puan durumuna göre alınabilecek en yüksek puanı almak hedeflenmelidir.

SAT Sınav Sonucu Kaç Yıl Geçerlidir?

SAT sınav sonucu Amerikan üniversitelerine başvuru için 5 sene, Türk üniversitelerine başvuran yabancı uyruklu öğrenciler için 2 sene geçerliliğini korumaktadır.

2024 SAT Sınav Tarihleri Nelerdir?

Bu sınav, ABD’de yılda 7 defa, ABD dışındaki diğer ülkelerde ise yılda 6 defa yapılmaktadır. Ortalama olarak 2 ayda bir yapılan bu sınavın güncel başvuru ve sınav tarihlerine https://www.collegeboard.org/ sitesinden ulaşabilirsiniz.

2024 SAT Sınav Merkezleri Nerelerdir?

Bu sınav ülkemizde aşağıdaki merkezlerde yapılmaktadır:

Bilkent Üniversitesi - ANKARA
Türk Amerikan Üniversitesi - ANKARA
İstanbul Amerikan Robert Koleji - İSTANBUL
Özel İzmir Amerikan Koleji - İZMİR
Özel Tarsus Amerikan Koleji - MERSİN

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Gerek öğretim kadrosu gerekse ders mekânları ile o ülkenin dilini, kendi ülkenize getirebilecek tek dil okulu Just English’tir. Akademi temelli olan Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamı aynı zamanda pedagojik formasyon ve uluslararası dil sertifikalarına da sahiptir.

Yalnızca öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyen Just English, öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteleri, online eğitimleri, ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle tasdiklemiştir.

Just English’in SAT'da Başarı Oranı Nedir?

Kurumumuzda SAT eğitimi alan öğrencilerimizden uygun şartlarda eğitime başlamış öğrenci gruplarında 600 ve üzeri puan alma oranı %65 iken, programı düzenli takip edip verilen sorumlulukları yerine getiren kişilerde 600 ve üzeri puan alma oranında %85–90 başarı sağlandığı gözlemlenmiştir. SAT (Scholastic Aptitude Test) ve diğer akademik sınavlara yönelik eğitimlerinde öğrencilerinin hep daha önde ve başarılı olmalarını sağlayan Just English’te, derslere sürekli katılım sağlayan ve eğitime yönelik sorumluluklarını yerine getiren öğrencilerimiz kendileri için gerekli olan skoru elde etmektedirler.

SAT Kursu
Sınıf Kontenjanı

Just English’te Yüksek Skor/Puan Garantili SAT Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! SAT Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!

Eğitim İçeriğiÖğrenci Yorumları
Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!