Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Türkçe
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
FİYAT ARTIŞINDAN ETKİLENMEYİN!
Son Gün 31 Mart! Acele Edin...
0
'gün
0
'saat
0
'dk
0
'sn kaldı!
Kampanya ve Fırsatlar

Türkçe (İleri) Seviyesi
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Türkçe (İleri) Seviyesi

Just English Dil Okulları bünyesinde yer alan Türkçe Bölümü, Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe Eğitimi alanlarında uzman, mesleğini severek yapan ve dilin yaşayan kültürel bir öge olduğunun bilinciyle hareket eden akademik bir kadroya sahiptir.

Kursumuzda, öğrencilerimizin Türkçeye her yönüyle hâkim olduğu ve dili tüm güzellikleriyle kullanabildiği bir seviyeye ulaştıracak bir eğitim programı sunulmaktadır. Bir dili öğrenmenin aynı zamanda o toplumun kültürünü de öğrenmek olduğunu bu seviyeyi tamamlayan kursiyerlerimiz tecrübe etmektedirler.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

144 ÖĞRENCİ
2023 Yılında Türkçe Eğitiminden Mezun Oldu!
Türkçe Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Konuşma Garantili Türkçe C1-C2 (Üst) Seviyesi Eğitimi

Türkçe C1-C2 (Üst) seviyedeki eğitimden sonra dili günlük hayatta çok daha etkin olarak kullanmaya başlarsınız. Türkçede aldığınız mesafe akademik sınavlara rahat bir şekilde hazırlanılabilecek seviyeye ulaşmıştır. Bu seviyedeki eğitimden sonra Türkçeyi bir Türk kadar etkili ve güzel kullanmanız artık mümkündür.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile C1-C2 (Üst) Seviyesi Türkçe Eğitimi

Türkçe C1-C2 (Üst Seviye) eğitimi için 100 saatlik bir program 10-12 kişilik ideal sınıf ortamlarında kursiyerlerimize sunulmaktadır.

Dil eğitiminde 100 saatlik program ile en çok ders saati veren yabancı dil kursu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları minimum seviyede tutulmaktadır. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak kurumumuzun hedeflerinin başında gelmektedir.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde C1-C2 (Üst) Seviyesi Türkçe Eğitimi

Derslere ilave olarak online eğitim, konuşma sınıfı, yazma sınıfı ve sinema kulübü gibi ücretsiz aktivitelerle dil öğrenmenin çok zevkli ve süreklilik arz eden bir süreç olduğunu yaşayarak görmüş olacaksınız.

Öğrencilerimiz mobil uygulamalarımız ve mobil web sitemiz üzerinden Just English kursumuzdaki ücretsiz Türkçe aktivite derslerine online rezervasyon yaparak katılabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/türkçe eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Türkçe eğitiminin son seviyesi olan Türkçe C1-C2 (Üst Seviye) eğitiminden sonra gramer yönüyle eksiğiniz kalmayacak ve dili kusursuz biçimde kullanabilecek bir duruma gelmiş olacaksınız.

C1-C2 (Üst) Seviyesi Türkçe Eğitiminin İçeriği Nedir?

Türkçe eğitiminin son aşaması olan C1-C2 (Üst Seviye) eğitiminde diğer seviyelerde olduğu gibi yine akademik unvana sahip eğitmenler ile çalışırsınız. Bu seviyede, edindiğiniz dil becerinizi kusursuzlaştırmanız ve daha kalıcı hale getirmenize yönelik çalışmalara ağırlık verilir. Türkçenin gramer yapısına ve kurallarına artık tamamen hâkim olursunuz.

Ayrıca diğer dil kullanımlarına yönelik olarak da eğitim alır ve kazanımlarınızı bolca pratik yaparak kalıcı hale getirirsiniz. Türkçe C1-C2 (Üst) seviyesinde sözcük dağarcığınızı arttırmaya, okuduğunuzu tamamen anlamaya ve anladığınızı düzgün biçimde yazıya dökebilmeye yönelik çalışmalar yaparsınız.

Türkçe C1-C2 (Üst) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

C1 ve C2 seviyelerini başarı ile tamamlayan öğrencilerimiz, artık Türkçenin tüm gramer yapısına hâkim olurlar. Atasözlerinden deyimlere tüm folklorik unsurları kolayca anlar ve bunları kullanır duruma gelirler. Öğrencilerimiz, bir edebi türden akademik bir kaynağa kadar okuduğu tüm metinleri anlayabilirler. Kursiyerimiz, gerek akademik gerek edebi her türden yazıyı kaleme alabilir ve öğrendiği dili telaffuzda kusursuz şekilde kullanabilir. Özetle diyebiliriz ki bu seviyedeki bir kimse, Türkçenin tüm inceliklerini ve güzelliklerini öğrenir ve kullanır.

C1-C2 (Üst) Seviyesi Türkçe Eğitimi Sonunda...

Türkçe C1-C2 (Üst) seviyesini başarı ile tamamladığınızda Türkçe gramer konularını tamamen öğrenmiş ve dili günlük hayatta çok daha etkin bir şekilde kullanabilecek bir seviyeye gelmiş olursunuz. Türkçedeki seviyeniz, akademik sınavlara rahat bir şekilde hazırlanabilecek düzeye ulaşmıştır. Türkçeyi, C1-C2 (Üst) seviyedeki eğitimi aldıktan sonra bir Türk kadar etkili ve güzel kullanmanız artık mümkündür.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Türkçe Bölümü, Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe Eğitimi alanlarında uzmanlaşmış akademik bir kadrodan oluşur. Eğitmenlerimiz, kursiyerlerimizle yalnızca bir eğitmen diyaloğu ile sınırlı kalmayıp gerektiğinde onlara danışmanlık yapan ve iyi-kötü anlarında onlarla birlikte olan arkadaş rolünü de üstlenmektedirler.

Gerek Türkiye’de eğitim almak, gerek çalışmak gerekse de göç ederek Türkiye’ye yerleşen yabancı uyruklu kişilere verilen Türkçe eğitimlerimiz toplamda 6 kurda tamamlanmakta olup her bir kur 100 saatlik eğitimi içermektedir.

Just English’te, yabancılara Türkçe öğretiminde bireylere günlük aktivitelerden problem çözümlerine, her türlü alışveriş faaliyetinden hasta ziyaretine kadar geniş bir yelpazede dili nasıl kullanabileceklerinin eğitimi verilmektedir.

Just English C1-C2 (Üst) Seviyesi Türkçe Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English’te, yabancılara Türkçe öğretiminde bireylerin gündelik yaşantılarındaki ifadeleri doğru kullanma, problemlerini anlatabilme ve dil bakımından zorluk yaşamama hedefli bir eğitim programı uygulanır. Kumumuzda alfabeden başlayıp deyim ve atasözlerine kadar uzanan ve Türkçenin bütün gramer yapısını ortaya koyan bir eğitim sistemi vardır.

Kursiyerlere sunulan 100 saatlik program ile en çok ders saati veren yabancı dil kursu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları minimum seviyededir. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak kurumumuzun hedeflerinin başında gelmektedir. Bu hedefini başarı ile gerçekleştiren Just English; online dersler, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteler, etüt ve bire bir dersler, akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları göz önüne alındığında Türkçe ve diğer dillerde %100’lük bir başarıya imza atmıştır.

Türkçe (İleri) Seviyesi
Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel Türkçe (İleri Seviye) Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! Türkçe Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!

Eğitim İçeriğiÖğrenci Yorumları
Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!