Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Pte
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

PTE Kursu
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

PTE Kursu

Just English’te PTE programı, deneyimli ve alanında uzman bir akademik kadro tarafından hazırlanır. Uygulanan deneme sınavları sayesinde sınav tekniğine alışmanız ve sınav esnasında kaygılanmamanız amaçlanır.

PTE
Online
Eğitim
PTE
Bitirme
Sertifikası
Sınav
Geçme
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece akademik sınavınızı yüksek skor/puanla geçmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

Sınav Geçme - Yüksek Skor/Puan Garantili PTE Eğitimi

Just English olarak iyi bir PTE skoru elde etmeniz için yapılan çeşitli aktiviteler ve verilen materyaller ile eğitiminiz desteklenir. Kurumumuzda PTE eğitimi almış öğrencilerimizin %80’i sınavlarda başarı elde etmiştir.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile PTE Eğitimi

Just English olarak PTE eğitimini sizlere 72 saatlik eğitim paketi ile ve 12-14 kişilik sınıflarda sunmaktayız. Just English, dil eğitimleri ve akademik sınavlardaki başarısını aldığı ödüllerle kanıtlamıştır.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde PTE Eğitimi

PTE eğitiminde derslere ek olarak ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz pek çok aktivite bulunmaktadır. Öğrencilerimiz bu aktivitelerle yoğun akademik çalışmalar arasında da etkinliklerle öğrenmeye devam etmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/pte eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Just English, gerek dil eğitimleri gerek akademik sınav eğitimlerindeki başarısını aldığı ödüllerle kanıtlamış bir kurumdur. Bu başarısını siz değerli öğrencileri ve alanında uzman, sertifika sahibi, deneyimli akademik kadrosundan alır.

PTE Sınavı Eğitimi Nedir?

İngilizce düzeyi ileri seviyede olan ve 16 yaşından büyük olan herkesin katılabileceği PTE (Pearson Test of English Academic) uluslararası geçerliliği olan akademik bir sınavdır. PTE; konuşma, yazma, okuma ve dinleme yeteneklerini ölçen bir sınav türüdür.

PTE Sınavına Kimler Katılabilir?

PTE sınavına yurtdışında eğitim almak isteyenler, terfi edecek olanlar, yüksek lisans ve doktora eğitimi alacak olanlar katılmaktadırlar.

PTE Sınavına Hangi İngilizce Seviyesinde Hazırlanmak Gerekir?

Akademik bir İngilizce sınavı olan PTE, ileri düzeyde bir İngilizce bilgisi gerektirmektedir. Dolayısıyla bu sınava yönelik bir eğitimden önce Genel İngilizce eğitiminin tamamlanması önerilmektedir.

PTE Sınavına Nasıl Başvurulur?

PTE’ye yalnızca online başvuru yapılabilmektir. PTE Academic rezervasyonu için öncelikle http://pearsonpte.com/ sitesinden bir “Pearson” hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Bu işlemin ardından sınav merkezinizi ve tarihinizi seçtikten sonra başvurunuzu tamamlamış olursunuz.

PTE Sınavı Eğitiminin İçeriği Nedir?

PTE sınavı üç bölümünden oluşmaktadır. Bölümler ve her bölüm için ayrılan süre aşağıdaki gibidir:

1. Bölüm: Speaking ve Writing (77-93 dakika)

2. Bölüm: Reading (32-41 dakika)

3. Bölüm: Listening (45-57 dakika)

Bölüm 1: 
1. bölümde; konuşma ve yazma (kişisel tanıtım), sesli okuma, cümle tekrarlama ve görüntü açıklama, metin özetleme vb. testlerini yapmanız istenir. 

Bölüm 2: 
2. bölümde; okuma, paragraf sıralama, boşluk doldurma ve çoktan seçmeli sorularla karşılaşırsınız. 

Bölüm 3: 
3. bölümde ise dinleme, konuşma ve metni özetleme, eksik sözcüğü bulma, boşluk doldurma vb. teste tabi tutulursunuz. 

PTE Sınav Süresi Ne Kadardır?

Tek oturumdan oluşan sınav yaklaşık üç saatlik bir sürede tamamlanır. Sınavın 2. kısmı olan reading bölümünden sonra 10 dakikalık mola hakkınız vardır. 10 dakikalık mola süresini aştığınız takdirde aşmış olduğunuz zaman dilimi sınav süresinden kesilirken, mola vermediğiniz takdirde bu 10 dakikalık zaman sınav süresine eklenmez.

PTE Sınavında Geçerli Skor/Puan Nedir?

Bu sınav için başvuru yapılacak kurumun istediği puan öğrenilerek ve ÖSYM’nin eşdeğerlik tablosu incelenerek hareket edilmesinde fayda vardır. ÖSYM’nin eşdeğerlik tablosuna (http://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2016/GENEL/EsdegerlikTablosu29012016.pdf) linkinden ulaşabilirsiniz.

PTE Sınav Sonucu Kaç Yıl Geçerlidir?

PTE’den alacağınız sınav sonucunuz 2 yıl süreyle geçerlidir.

2024 PTE Sınav Tarihleri Nelerdir?

PTE sınav tarihlerine http://pearsonpte.com/ linkinden ulaşabilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz.

2024 PTE Sınav Merkezleri Nerelerdir?

İstanbul, Ankara, Adana, Erzurum, Kayseri, Diyarbakır ve Denizli mevcut PTE sınav merkezleridir. Yeni sınav yerleri eklenebileceği için başvuru yaparken http://pearsonpte.com/ sitesini tekrar incelemenizi öneriyoruz.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Gerek öğretim kadrosu gerekse ders mekânları ile o ülkenin dilini, kendi ülkenize getirebilecek tek dil okulu Just English’tir. Akademi temelli olan Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamı aynı zamanda pedagojik formasyon ve uluslararası dil sertifikalarına da sahiptir.

Yalnızca öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyen Just English, öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteleri, online eğitimleri, ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle tasdiklemiştir.

Just English’in PTE'de Başarı Oranı Nedir?

Kurumumuzda PTE eğitimi alan öğrencilerimizin %80 gibi bir bölümü sınavda hedefledikleri skorlara ulaşmıştır. Just English, akademik sınavlardaki başarısını öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile sağlamaktadır. Kursumuz, PTE ve diğer akademik sınavlara yönelik eğitimlerindeki başarısını kısa sürede Türkiye’nin pek çok şehrinde şubeler açarak kanıtlamıştır. Üst üste aldığımız başarı ödülleri de bu başarımızı ispatlamaktadır. PTE ve diğer akademik sınavlara yönelik eğitimlerinde öğrencilerinin hep daha önde ve başarılı olmalarını sağlayan Just English’te, derslere sürekli katılım sağlayan ve eğitime yönelik sorumluluklarını yerine getiren öğrencilerimiz kendileri için gerekli olan skoru elde etmektedirler.

PTE Kursu
Sınıf Kontenjanı

Just English’te Yüksek Skor/Puan Garantili PTE Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! PTE Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!

Eğitim İçeriğiÖğrenci Yorumları
Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!