Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Neden? Sts Kadıköy Değiştir
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

Kadıköy İngilizce Kursu
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Size Özel Kampanyalar


3 Kur Alana +1 Kur İngilizce Eğitimi +1 Kur Yan Dil + Amerika'da Devam Etme Şansı

+1 Kur İngilizce +1 Yan Dil +ABD'DE DEVAM ET

30 Saat Özel Ders Alan Herkese Amerika'da 1 Hafta Eğitim Hediye / 60 Saat Özel Ders Alan Herkese 1 Seviye Online Eğitim Hediye

Just English Kampanya!

Tüm Dillerde 15 Haziran'a Kadar Geçerli %20 İndirim

Just English Kampanya!

Üniversite Öğrencilerine Özel %35 İndirim
Üstelik Vade Farksız 6 Taksit İmkanı!

Just English Kampanya!

KONUŞARAK İNGİLİZCE ÖĞREN!

"Konuşma Garantili İngilizce" Kurslarımıza Hemen Başlayın! Kadıköy Just English'te İngilizce Kursuna Başlayın, Dilerseniz Hiç Bir Ek Eğitim Bedeli Ödemeden Amerika (New Jersey ve Los Angeles) Şubelerimizde Devam Edin. Unutmayın, Just English Amerika'da (New Jersey ve Los Angeles) Şubeleri Olan Tek Türk Markasıdır.

İngilizce kursu mu arıyorsunuz?

Bunun İçin En Doğru Yerdesiniz.


Neden İngilizce Öğrenmeliyim ?


Bugün dünya genelinde en yaygın kullanılan ve iletişim dili olarak kabul edilen dil hangisi? Elbette ki İngilizce! Peki, bu size ne gibi avantajlar sağlar? Dinleyin, çünkü İngilizce öğrenmenin size birçok heyecan verici fırsatlar sunacağına emin olacaksınız!

Öncelikle iş dünyasında İngilizce bilmenin önemi yadsınamaz bir gerçek. Uluslararası şirketlerin çoğu İngilizceyi resmi bir dil olarak kabul ediyor ve İngilizce bilen kişiler, iş dünyasında daha fazla fırsata sahip oluyorlar.

Eğitim açısından, dünyanın her yerinden öğrencilerle etkileşim kurabilir, uluslararası programlara katılabilir ve dünya genelinde tanınan üniversitelerde okuma fırsatına sahip olabilirsiniz.

İngilizce bilmeniz seyahat deneyiminizi daha kolay hale getirebilir. Yolculuk boyunca yerel halkla iletişim kurabilir, yerel yemekleri ve kültürü keşfedebilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Just English İngilizce Kursu, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere birçok farklı program sunar. Genel İngilizce programları, iş İngilizcesi programları, sınav hazırlık programları (IELTS, TOEFL, YDS sınavları), özel dersler ve online dersler gibi seçenekler mevcuttur.

Just English İngilizce Kursu, deneyimli öğretmenleri ile öğrencilerin İngilizce becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Okulda eğitim, modern eğitim materyalleri, öğrenci merkezli öğretim yaklaşımları ve sınıflarda interaktif etkinlikler kullanılarak verilir.

Just English İngilizce Kursu, öğrencilere İngilizce öğrenmenin yanı sıra, kültürler arası iletişim kurma ve dünya genelinde seyahat etme fırsatları da sunar.

Just English İngilizce Kursu ABD şubelerine seyahat programları sayesinde , öğrencilerin İngilizce becerilerini geliştirmelerinin yanı sıra, farklı kültürleri keşfetme fırsatı da sunar.


Nasıl İngilizce Öğrenirim?


Dil öğrenme hedeflerinizi belirleyin: İngilizce öğrenme amacınızı belirleyin ve hangi düzeyde İngilizce öğrenmek istediğinize karar verin. Bu hedefler, öğrenmenizi motive edebilir ve sizin için daha kolay ve anlamlı hale getirebilir.

Dil pratiği yapın: Dil öğrenmenin en önemli yolu pratiktir. İngilizce konuşmaya çalışın, İngilizce okuyun, İngilizce yazın ve İngilizce dinleyin. Kendinize bir dil partneri bulun veya dil öğrenme gruplarına katılın.

Dil bilgisi kurallarını öğrenin: İngilizce dilbilgisi kurallarını öğrenmek, İngilizce öğrenmenin temel bir parçasıdır.

Kelime haznenizi geliştirin: Kelime haznenizi geliştirmek, İngilizce öğrenmenin önemli bir bileşenidir.

Just English İngilizce Kursu öğrencilerinin İngilizce öğrenme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çeşitli kaynaklar sunar. Just English İngilizce Kursu’nda hangi seviyede olduklarını belirleyebilirler ve öğrenme hedeflerini buna göre ayarlayabilirler. Öğrencilerimizin hedeflerine uygun bir eğitim programı sunarak, onların öğrenme süreçlerini en verimli hale getiririz.


İngilizce Öğrenmek Nasıl Avantajlar Sağlar ?


İngilizce öğrenmek, hayatınıza heyecan katmanın en iyi yollarından biridir! Yalnızca dünya genelinde değil, iş dünyasında da İngilizce'nin önemi büyüktür. İşletmeler arasında yapılan uluslararası anlaşmalarda ve iş görüşmelerinde İngilizce bilmek, size bir avantaj sağlayabilir ve kariyerinizde ilerlemenizi kolaylaştırabilir.

İngilizce, internet dili haline gelmiş ve dünya genelindeki birçok web sitesi, makale ve blog İngilizce olarak yazılmaktadır. Bu nedenle İngilizce öğrenmek, internet dünyasında da kendinizi ifade etmenizi kolaylaştırır ve dünya genelindeki insanlarla bağlantı kurmanızı sağlar.

İngilizce bilmek aynı zamanda yurt dışındaki insanlarla iletişim kurmanızı kolaylaştırarak, seyahat deneyiminizi daha keyifli ve anlamlı hale getirir.

Just English İngilizce Kursunda ingilizce öğrenmek size birçok fırsat sunar ve hayatınızı heyecan verici hale getirir! Küresel dünyada kendinizi ifade etmenizi kolaylaştırır, iş hayatınızda size avantaj sağlar, internet dünyasında bağlantı kurmanızı sağlar, farklı kültürleri keşfetmenize yardımcı olur. İngilizce öğrenmek için harekete geçin ve hayatınızda yeni bir sayfa açın!


Nerede En İyi İngilizce Öğrenirim ?


İngilizce öğrenmek dünyanın en heyecan verici deneyimlerinden biridir! İster dil okullarına katılarak profesyonel öğretmenlerden öğrenin, ister online kaynaklarla eğlenceli egzersizler yaparak pratik yapın, ister dil değişimi programlarıyla İngilizce konuşan insanlarla tanışın, isterse de konuşma kulüplerinde yeni arkadaşlar edinin.

Yurt dışında eğitim almak, İngilizce öğrenmenin en heyecan verici yollarından biridir. Dil okullarında sınıf içi etkileşim ve pratik yapma fırsatları yanı sıra, farklı kültürleri keşfetmenin heyecanını da yaşarsınız.

Just English İngilizce Kursunda ana dili ingilizce olan öğretmenlerimiz sayesinde daha çok ingilizce pratik yapma imkanına sahip olun.

Online eğitim platformumuz sayesinde ev, iş, okul farketmeksizin ingilizcenizi geliştirmeye devam edin.

Just English İngilizce Kursu’in ABD Şubelerinde ingilizce eğitiminize devam etme fırsatları sayesinde ABD Kültürüyle iç içe olarak ingilizceyi tam yerinde öğrenmenin keyfini çıkartın.

Aynı Zamanda Just English İngilizce Kursunun konuşma kulüplerinde hem ingilizce pratiği yapın hem de yeni arkadaşlar edinin!


En Uygun Fiyatla Nasıl İngilizce Öğrenirim ?


İngilizce öğrenmek, hayatınızda büyük bir fark yaratabilir ve size birçok fırsat sunabilir.

Dil eğitimi kursları, farklı saat sayıları, kurs sayıları, eğitim içerikleri ve sınıf içi öğrenci sayılarına göre çeşitli alternatif fiyatlar sunar. Özellikle İngilizce kursları, 1 seviye eğitim programları genellikle 72-180 saat arasında sunulmaktadır.

Kurs fiyatları ise, kursun niteliğine, eğitim süresine, içeriklerine ve sınıf içi öğrenci sayısına bağlı olarak 4000 TL ile 15.000 TL arasında değişebilir.

Öğrencilerin dil eğitimi alırken, öncelikle kendi seviyelerine uygun bir programa katılmaları önemlidir. Ayrıca eğitim kalitesi, öğretmen kalitesi, materyallerin kalitesi gibi faktörler de kurs fiyatlarına etki edebilir.

Just English'te İngilizce kurslarına katılmak isterseniz, şu anki kampanya, fiyat ve avantajlarımızdan yararlanmak için bize ulaşın!


Just English İngilizce Kursu 15 yılı aşkın süredir İngilizce eğitimine ara vermeksizin aynı yerinde devam etmektedir. İngilizce eğitiminize deneyimli bir kadro ile ve küçük sınıflarda ve de ekonomik fiyatlarla başlamak istemez misiniz? 15 seneyi aşan İngilizce öğretme ve İngilizce konuşturma deneyimimizden mutlaka yararlanın.

Yıllar içinde binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmış olan İngilizce kursumuz yine binlerce öğrencimizin kariyer gelişimlerinde büyük rol oynamıştır. Birçok öğrencimiz; iş, kariyer ve öğrencilik fırsatlarını Just English ile gerçekleştirmiştir

Just English İngilizce Kursları size hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Kursumuzda alacağınız İngilizce eğitiminin dışında ABD’deki dil okullarımızda (ABD’de dil okullarına sahip tek Türk İngilizce Kursu Just English’tir) da İngilizce eğitim alma hakkına kavuşursunuz. Böylece Türkiye’de heyecanla başladığınız dil öğrenme serüveninizi dilerseniz hiçbir ek eğitim ücreti ödemeden ABD’de geliştirme fırsatına sahip olabilirsiniz

Just English İngilizce Kursuna hemen başlayın ve seviyenize uygun sınıflarda yerli ve yabancı profesyonel yetkin öğretmenlerle en kısa sürede İngilizce öğrenin.

Başladığınız İngilizce kur seviyesine ve haftalık alacağınız ders saatine bağlı olarak 3-18 ay arasında siz de İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz.

Just English İngilizce Kurslarına başlayan her öğrencimiz Amerika’da bulunan Los Angeles, New Jersey, Union City veya New York şubelerimizden herhangi birinde 2-12 hafta arasında ücretsiz İngilizce kursu hakkına sahip olur. Bu hakka sahip olmanız için herhangi bir çekiliş veya kura gerekmez. Kısacası tüm öğrencilerimizin ABD’de eğitim hakları Just English'de alacakları eğitim paketine göre tamamen ücretsizdir.

Bu muhteşem fırsatı mutlaka değerlendirin. Just English İngilizce Kursuna hemen kayıt olun ve siz de geleceğinizle tanışın.
Just English Dil Okulları, İngilizce öğrenimi konusunda sizi adeta bir yolculuğa çıkarıyor. Her adımında yüksek kaliteli bir eğitim sunan Just English Türkiye genelinde birçok şehirde yer alarak öğrencilerine sınıf içi eğitim ve sosyal aktivitelerle dolu bir İngilizce deneyimi sunuyor.

Uzman öğretmen kadrosu ile öğrencilerine derslerde akademik düzeyde gelişim sağlar ve aynı zamanda konuşma becerilerinizi geliştirir. Just English, aynı zamanda öğrencilerine online platformları sayesinde evlerinden ve istedikleri her yerden İngilizce öğrenimlerine devam etme imkanı da sunar.

Just English, öğrencilerinin sosyal becerilerini de geliştirerek İngilizce konuşma becerilerini de güçlendiriyor. Sosyal aktiviteler sayesinde öğrenciler, dil öğrenimine olan ilgilerini artırarak İngilizce konuşma becerilerini daha hızlı geliştiriyorlar.

Ayrıca Just English, öğrencilerine Türkiye'deki eğitimlerinin ardından ABD şubelerinde de eğitimlerine devam etme fırsatı sunar. Yurt dışında dil eğitimi alarak İngilizce dilini daha iyi öğrenme ve uygulama imkanını sağlar. Bu deneyim sayesinde öğrenciler, kültürel olarak da kendilerini geliştirirler.

Just English, ile İngilizce öğrenimi, heyecan verici bir yolculuk haline geliyor ve öğrencilerin İngilizce konusunda kendilerine güvenli ve başarılı hissetmelerini sağlıyor.

Just English, öğrencilerin hedeflerine uygun olarak farklı İngilizce sınavlarına hazırlık programları sunmaktadır. Bunlar arasında TOEFL, IELTS ve YDS sınavları yer almaktadır. Just English, öğrencilerin bu sınavlardan en yüksek puanları almasına yardımcı olarak, akademik ve profesyonel hedeflerine ulaşmalarına katkı sağlamaktadır.

Online (Uzaktan) Eğitim

Dilediğiniz Yerden Sınıf veya Birebir
Ortamda İngilizce Öğrenin!

Sınav Geçme Garantili
Akademik Sınav Kursları

Seviyenize Uygun Sınav Programları İle
Yeni Bir Kariyer Yapın!

Ayrıca ABD - New Jersey , Los Angeles , Union City ve New York Şubelerimizde ÜCRETSİZ Eğitim İmkanı Sizi Bekliyor.

Yurtdışı Eğitim Programları

Öğrenme Garantili
Yurtdışı Eğitim Programları!

Öğrenme Garantili
Diğer Dil Kursları

Seviyenize Uygun Diğer Dil Programları İle
Yeni Bir Başlangıç Yapın!

Ayrıca ABD - New Jersey , Los Angeles , Union City ve New York Şubelerimizde ÜCRETSİZ Eğitim İmkanı Sizi Bekliyor.

Hem Öğren Hem Eğlen!

Kadıköy şubesinde sadece i̇ngi̇li̇zce eğitimi almakla kalmayıp aynı zamanda sosyal aktivitelerimiz ile eğlenin!

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/i̇ngi̇li̇zce eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Kurumsal Marka Referanslarımız

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler!

Just English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal ReferanslarımızJust English Kurumsal Referanslarımız

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!


Konuşma Garantili Eğitim!
Hemen Ön Bilgi Alın