Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?5
Toefl
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
FİYAT ARTIŞINDAN ETKİLENMEYİN!
Son Gün 29 Şubat! Acele Edin...
0
'gün
0
'saat
0
'dk kaldı!
Kampanya ve Fırsatlar

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

TOEFL Kursu

Just English TOEFL Eğitim Merkezimizde alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından TOEFL eğitiminiz en iyi şekilde planlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Her biri akademik unvana sahip olan, yalnızca TOEFL eğitimi veren yabancı eğitmen kadromuz ve tamamen TOEFL sınavına yönelik hazırlanan özgün eğitim programımızla öğrencilerimize verdiğimiz “başarı” sözümüzü yerine getirmekteyiz.

TOEFL
Online
Eğitim
TOEFL
Bitirme
Sertifikası
Sınav
Geçme
Garantisi

Neden Just English'te TOEFL Eğitimi Almalıyım ?

Just English Dil Okulları, uluslararası standartlara uygun bir şekilde Toefl kursu eğitimi sunan önde gelen dil okullarından biridir. Toefl, özellikle yurt dışında eğitim almayı hedefleyen öğrenciler için önemli bir sınavdır ve Just English Dil Okulları, öğrencilere bu sınavı başarıyla geçmeleri için gereken bilgi ve becerileri kazandırmak amacıyla etkili bir eğitim programı sunmaktadır.

Just English Dil Okullarında Toefl kursu, deneyimli ve uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Bu eğitmenler, öğrencilerin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlamak için bireysel yaklaşım benimsemekte ve dersleri öğrencilere özel olarak uyarlamaktadır. Kurs boyunca öğrenciler, Toefl sınavının tüm bölümleri olan Listening, Reading, Writing ve Speaking üzerinde yoğunlaşarak, her bir becerilerini geliştirmektedir.

Toefl kursu programı, çeşitli öğretim yöntemlerini ve materyallerini içermektedir. Öğrencilere, sınav stratejileri, kelime hazinesi ve dilbilgisi gibi konuları kapsayan kapsamlı bir müfredat sunulmaktadır. Öğrenciler, sınavın gereksinimlerine uygun olarak pratik yapma fırsatı bulacakları etkileşimli çalışmalar ve alıştırmalarla desteklenmektedir. Ayrıca, öğrenciler, örnek sorular ve gerçek sınav simülasyonlarıyla kendilerini sınava hazırlama imkanı bulmaktadır.

Just English Dil Okulları, küçük sınıf boyutlarına ve öğrenci merkezli bir yaklaşıma önem vermektedir. Bu sayede öğrenciler, bireysel geri bildirimler alarak güçlü yönlerini geliştirirken, zayıf yönlerini de belirleyebilmekte ve üzerinde çalışabilmektedir. Ayrıca, sınıf içi tartışmalar, grup çalışmaları ve pratik oturumları gibi etkileşimli aktivitelerle öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirmesi teşvik edilmektedir.

Toefl kursu eğitimi, sadece sınav becerilerini değil aynı zamanda genel İngilizce dil becerilerini de geliştirmeyi hedeflemektedir. Bu sayede öğrenciler, sadece sınavı geçmekle kalmayıp aynı zamanda gerçek hayatta İngilizceyi akıcı bir şekilde kullanabilmek için gereken dil becerilerini de kazanmaktadır.

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece akademik sınavınızı yüksek skor/puanla geçmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

275 ÖĞRENCİ
2023 Yılında TOEFL® Eğitiminden Mezun Oldu!
TOEFL Öğrencilerimizin %75'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Sınav Geçme - Yüksek Skor/Puan Garantili TOEFL Eğitimi

Öğrencilerinin hep daha önde ve başarılı olmalarını sağlayan Just English’te, derslere sürekli katılım sağlayan ve eğitime yönelik sorumluluklarını yerine getiren öğrencilerimizin %30’u 100 ve üzeri puan alırken 79 ve üzeri puan alanlar ise %70 gibi oldukça yüksek bir orandadır.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile TOEFL Eğitimi

Just English Language & TOEFL Center, ETS’nin onay verdiği TOEFL sınav merkezleri arasında yer alır. Just English TOEFL Eğitim Merkezimiz, Türkiye’de en çok eğitim dönemine, bununla birlikte en çok öğrenciye ve en çok tercih edilen kurum olma özelliğine sahiptir.

Just English TOEFL Center; 2006 yılından günümüze kadar yaklaşık 500 dönemde, 4000’e yakın öğrencimize alanında oldukça deneyimli akademik kadrosuyla TOEFL eğitimi vermiştir.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde TOEFL Eğitimi

TOEFL eğitiminde ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz online eğitim, yazma sınıfı, konuşma sınıfı ve sinema kulübü aktiviteleriyle başarınızı arttıracaksınız.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/toefl eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Her biri akademik unvana sahip olan, yalnızca TOEFL eğitimi veren yabancı eğitmen kadromuz ve tamamen TOEFL sınavına yönelik hazırlanan özgün programımızla öğrencilerimize verdiğimiz “başarı” sözümüzü yerine getirmekteyiz.

TOEFL Sınavı Eğitimi Nedir?

Merkezi ABD’de bulunan ETS kuruluşu tarafından düzenlenen TOEFL, anadili İngilizce olmayan kişilerin İngilizce yeterliliğini ölçen ve 165 ülkedeki 4500 yetkili sınav merkezinde yapılan akademik bir sınavdır.

TOEFL Sınavına Kimler Katılabilir?

Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere yurtdışı ve Türkiye’deki üniversitelerde lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi almak isteyenler bu sınava katılmaktadırlar. Türkiye’deki eğitim dili İngilizce olan üniversitelerin hazırlık sınıfını atlayarak doğrudan lisans eğitimine başlamak isteyen öğrenciler de TOEFL sonucunu kullanabilmektedirler. Bunların dışında, Türkiye’deki bazı kurum ve kuruluşların personel alımı için gerekli gördükleri İngilizce dil seviyesini belgelemek isteyenler veya bazı kurum ve kuruluşlarda çalışıp yabancı dil tazminatı almak isteyenler de TOEFL sınavına katılabilirler.

TOEFL Sınavına Hangi İngilizce Seviyesinde Hazırlanmak Gerekir?

TOEFL sınavında başarı elde edebilmek için advanced seviyesini başarıyla tamamlamış olmanız gerekmektedir.

TOEFL Sınavına Nasıl Başvurulur?

TOEFL sınavlarının başvuruları internet üzerinden yapılmaktadır. TOEFL sınavını uygulayan kurumların sınava ev sahipliği yapmak dışında herhangi bir yetkiye sahip olmadıkları unutulmamalıdır. Sınav kayıtları www.ets.org/toefl adresinden yapılabilmektedir. TOEFL sınavına kayıt işlemlerinin resimli anlatımı için www.toefl.gen.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

TOEFL Sınavı Eğitiminin İçeriği Nedir?

TOEFL sınavı eğitiminde; reading (okuma), listening (dinleme), speaking (konuşma) ve writing (yazma) bölümüne yönelik detaylı çalışmalar yapılmaktadır. TOEFL sınavının bu bölümlerine yönelik hazırlıklar her bölüm için ayrı ayrı planlayarak kursiyerlerimizin üst seviyede başarıyı elde etmeleri hedeflenmektedir.

TOEFL Sınav Süresi Ne Kadardır?

TOEFL sınavında reading (okuma), listening (dinleme), speaking (konuşma) ve writing (yazma) bölümleri için verilen toplam süre yaklaşık olarak 4 saat 30 dakikadır.

TOEFL Sınavında Geçerli Skor/Puan Nedir?

TOEFL sınavları yıllar içinde farklı şekil ve farklı puanlama formatlarıyla uygulanmıştır. Bu sınavların sonuçlarında ortak bir yeterlilik kararı kabul edilmemekle birlikte genel birtakım skor kabulleri olmuştur. Bu skorlardan en ünlüsü ve günümüzde kabul gören tiplerinden birisi 550 puan skorudur. Bu skor TOEFL PBT sonucu olarak değerlendirilir. Bu skorun karşılaştırılmasından yola çıkılarak TOEFL IBT’de ortalama skor 79 puan olarak kabul görmektedir.

TOEFL Sınav Sonucu Kaç Yıl Geçerlidir?

TOEFL sınav sonucu 2 yıl süreyle geçerliliğe sahiptir.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Gerek öğretim kadrosu gerekse ders mekânları ile o ülkenin dilini, kendi ülkenize getirebilecek tek dil okulu Just English’tir. Akademi temelli olan Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamı aynı zamanda pedagojik formasyon ve uluslararası dil sertifikalarına da sahiptir.

Yalnızca öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyen Just English, öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteleri, online eğitimleri, ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle tasdiklemiştir.

Just English’in TOEFL'da Başarı Oranı Nedir?

Just English, başarısını öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile sağlamaktadır. Kursumuz, TOEFL sınavı ve diğer akademik sınavlara yönelik eğitimlerindeki başarısını kısa sürede Türkiye’nin pek çok şehrinde şubeler açarak kanıtlamıştır. Üst üste aldığımız başarı ödülleri de bu başarımızı ispatlar niteliktedir.


TOEFL sınavı ve diğer akademik sınavlara yönelik eğitimlerinde öğrencilerinin hep daha önde ve başarılı olmalarını sağlayan Just English’te, derslere sürekli katılım sağlayan ve eğitime yönelik sorumluluklarını yerine getiren öğrencilerimizin %30’u 100 ve üzeri puan alırken 79 ve üzeri puan alanlar ise %70 gibi oldukça yüksek bir oranı oluşturmaktadır.

TOEFL Kursu
Sınıf Kontenjanı

Just English’te Yüksek Skor/Puan Garantili TOEFL Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! TOEFL Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!

Eğitim İçeriğiÖğrenci Yorumları
Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!