Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?5
İngi̇li̇zce
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
FİYAT ARTIŞINDAN ETKİLENMEYİN!
Son Gün 29 Şubat! Acele Edin...
0
'gün
0
'saat
0
'dk kaldı!
Kampanya ve Fırsatlar

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

İlköğretim/Kolej İngilizcesi Kursu

Just English eğitim kurumlarında İlköğretim - Kolej - Yaz Okulu İngilizce öğretimi çocukların yaş ve İngilizce seviyelerine göre uygulanır. Anlamayı arttırıcı ve gündelik hayata uyan aktiviteler yapılarak öğrencinin yabancı dil ile bağlantı kurması sağlanır. Müfredatlarımız uluslararası kabul gören eğitim modelleri ve MEB ile uyumludur. Eğitmenlerimizin tümü formasyon sahibi ve alanında uzman öğretmenlerden oluşur.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi
Ayrıca Amerika Şubemizde ÜCRETSİZ Eğitim İmkanı.

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

4445 ÖĞRENCİ
2023 Yılında İngilizce Eğitiminden Mezun Oldu!
İngilizce Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Konuşma Garantili İlköğretim - Kolej - Yaz Okulu İngilizcesi Eğitimi

Bu programda temel zamanları kavramanız, gündelik hayatınızda karşınıza çıkabilecek konular üzerinde cümleler kurmanız, bolca kelime çalışması yapmanız ve öğrendiklerinizi pratiğe dökerek konuşma konusunda özgüveninizi arttırmanız hedeflenir.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile İlköğretim - Kolej - Yaz Okulu İngilizcesi Eğitimi

Just English olarak, İlköğretim - Kolej - Yaz Okulu İngilizcesini sizlere 100 saatlik en ideal ders programını 8-10 kişilik sınıflarda sunmaktayız. Öğrencilerimiz burada alacakları İngilizce eğitim ile hem gündelik hayatta hem de okul derslerinde çok rahat iletişim kurma imkânı elde edeceklerdir.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde İlköğretim - Kolej - Yaz Okulu İngilizcesi Eğitimi

Just English olarak normal derslere ilave olarak öğrencilerimizin faydalanabileceğiniz online eğitim, yazma sınıfı, konuşma sınıfı ve sinema kulübü gibi ücretsiz aktivitelerle dil öğrenmenin zannettiğinizden çok daha kolay ve zevkli olduğunu fark edeceksiniz. Öğrencilerimiz mobil uygulamalarımız ve mobil web sitemiz üzerinden Just English kursumuzdaki aktivite derslerine online rezervasyon ve katılım işlemi yapabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/i̇ngi̇li̇zce eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Okullarda verilen İngilizce eğitimlerinden verim alınamamasının esas sebeplerinden biri de başlangıç seviyesinde temelin sağlam atılmamış olması ve dilin tamamen “bilgi” çerçevesinde verilmeye çalışılmasıdır. Just English’te alacağınız İlköğretim - Kolej - Yaz Okulu İngilizcesi eğitimi ile bu soruna yönelik ciddi çözüm önerileri sunulan programımızla siz de İngilizce eğitiminde hızlı mesafe aldığınızı fark edeceksiniz.

İlköğretim - Kolej - Yaz Okulu İngilizcesi Eğitiminin İçeriği Nedir?

İngilizceyi sadece ders olmaktan çıkarıp öğrenci merkezli aktiviteler aracılığıyla sevdirerek öğretmeyi amaçlayan, ezber usulü dil bilgisi öğrenimi yerine iletişim temelli öğrenim sağlanan ve öğrenci merkezli oyunlarla İngilizce eğitimi sayesinde çocuklara konuşma yeteneği kazandırılmaya çalışılır.

Ayrıca bu program yaş gruplarına özel olarak hazırlanır ve öğrencilerimizin kendi yaş ve seviyelerinde olan arkadaşlarıyla eğitim almaları sağlanır.

Hedef kitle öğrenci grubu olduğu için eğitmenlerimiz sadece öğrencilerimiz ile değil ebeveynlerle de sürekli iletişim halindedir. Ebeveynler dersler, sınavlar ve projeler hakkında haberdar edilir. Danışmanlarımız da velilerin sorularını yanıtlamak ve gerektiğinde onları yönlendirmek için her zaman hazır durumda olurlar.

İlköğretim - Kolej - Yaz Okulu İngilizcesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Bu programda öğrencilerimiz, İngilizceyi klasik yöntemlerle değil aktivitelerle hatasız öğrenebilirler. Aynı zamanda sadece okuma-yazma ile sınırlı kalmayıp dilde konuşma akıcılığı kazanırlar.

Kursiyerlerimizin hem okul derslerinde başarıları artar hem dil kullanımındaki özgüveni yaşıtlarına göre yükselir. Yabancı dilde iletişim kurmaktan çekinmezler ve kendilerini daha rahat hissederler. 

İlköğretim - Kolej - Yaz Okulu İngilizcesi Eğitimi Sonunda ...

Bu seviye ile hem İngilizce öğreniminizin temelini oluşturmuş olacak ve hem de yabancı dil konusunda özgüven kazanmış olacaksınız. İlköğretim - Kolej - Yaz Okulu İngilizcesi eğitimini tamamladıktan sonra günlük hayata dair pek çok konuda kendinizi ifade etmeye başlamış olursunuz. Dilde iyi bir mesafe kat eden öğrenciler, farklı kültürleri merakla incelerler ve saygı ile karşılamayı öğrenirler.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Hem öğretim kadrosu Hem de ders mekânları ile o ülkenin dilini, kendi ülkenize getirebilecek tek dil okulu Just English’tir. Akademi temelli olan Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamı aynı zamanda pedagojik formasyonlu ve uluslararası dil sertifikalı eğitimcilerden oluşmaktadır.

Just English, öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyerek öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online eğitimler ve ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle de tescillemiştir.

Just English’in İngilizce'de Başarı Oranı Nedir?

Just English, İngilizce ve diğer dil eğitimlerindeki başarısını kısa zamanda Türkiye’nin pek çok şehrinde açtığı şubeleri ile kanıtlamıştır. Üst üste aldığı başarı ödülleri bu başarısını tesciller niteliktedir. Kursiyerlerine sunduğu ders saati ile (160 saat) en çok ders saati veren yabancı dil kurumu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları minimum seviyededir. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak kurumumuzun hedeflerinden biridir. Bu hedefini de başarı ile gerçekleştiren Just English; online dersleri, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteleri, etüt ve bire bir dersleri, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyet ve referansları göz önüne alındığında genel İngilizce ve diğer dillerde % 100’lük bir başarıya imza atmıştır.

İlköğretim/Kolej İngilizcesi Kursu
Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili İlköğretim/Kolej İngilizcesi Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! İngilizce Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!

Eğitim İçeriğiÖğrenci Yorumları
Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!