Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Neden? Sts Kadıköy Değiştir
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

Genel İngilizce Kursları
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Öğrencilerimizin Eğitimlerimiz Hakkındaki Düşüncelerini İzlemek İster misiniz?
5.0 Puan

Bu Sayfada Yer Alan Tüm Videolar Öğrencilerimizin Bilgisi Dahilinde Yayınlanmaktadır/Paylaşılmaktadır.

Just English


İngilizce Öğrenmenin En Etkili Yolu


Neden mi?

Just English, dil öğrenme yolculuğunda öğrencilere rehberlik eden ve en etkili İngilizce öğrenme yöntemlerini sunar. Peki, öğrenciler neden Just English'nı tercih etmektedirler? İşte cevapları:


Deneyimli ve Kaliteli Öğretmenler

Just English, öğrencilerine en iyi eğitimi sunmak için deneyimli ve alanında uzman İngilizce öğretmenleri ile çalışır. Öğrenciler, İngilizce öğrenme sürecinde öğretmenlerinin rehberliğinde, hedeflerine daha hızlı ulaşır ve öğrenme yolculuklarında cesaretlendirilirler.


İş İngilizcesi Düzeyinde Eğitim

Just English, iş dünyasında başarılı olmak isteyen öğrenciler için özel olarak hazırlanmış iş İngilizcesi düzeyinde eğitimler sunar. İş İngilizcesi, öğrencilere profesyonel bir şekilde iletişim kurma ve iş hayatında ihtiyaç duyacakları dil becerilerini öğrenme imkanı sağlar.


Akademik Sınavlara Hazırlık

Akademik kariyer hedefleri olan öğrenciler, Just English'e kaydolarak, sınav odaklı eğitim programları sayesinde başarılı sonuçlar elde edebilirler. Kurslar, öğrencilere özel olarak hazırlanmış deneme sınavları, örnek sorular ve test teknikleri gibi araçlar sunar.


Pratik İmkanları

Just English, öğrencilere İngilizce konuşma ve yazma becerilerini geliştirme fırsatı sunar. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerle çalışmak, öğrencilere günlük konuşma dili yanı sıra iş İngilizcesi de dahil olmak üzere akademik kariyer hedefleri için gerekli olan dil bilgisi ve kelime dağarcığını öğrenme imkanı sağlar.


Hızlı ve Etkili Öğrenme

Just English, öğrencilere kısa bir sürede İngilizce öğrenme fırsatı sunar. Bazı kurslar, öğrencilere 3-6 ay içerisinde kendi kendine kitap çevirebilecek kadar hızlı ve güzel İngilizce öğrenme fırsatı sunmaktadır.


Just English’de öğrencilerin öğrenme ilerlemesini nasıl takip edilir?


Just English Dil Kursları, öğrencilerin öğrenme ilerlemelerini düzenli olarak takip eder ve bu ilerlemeleri raporlarla öğrencilerle paylaşır. Ayrıca öğrencilere 3-6 ay içerisinde kendi kendine kitap çevirebilecek kadar hızlı ve güzel İngilizce öğrenme fırsatı sunmaktadır.

Öğrenci Memnuniyet Görüşleri

Just English’in öğrencilere sunduğu avantajlar nelerdir?


Just English Dil Kursları, deneyimli ve kaliteli öğretmenlerle çalışır ve öğrencilere iş İngilizcesi düzeyinde eğitimler, akademik sınavlara hazırlık, pratik İngilizce imkanları ve hızlı ve etkili öğrenme fırsatı sunar.

Öğrenci Memnuniyet Görüşleri


Just English’in öğrencilerine sunduğu pratik imkanları nelerdir?


Just English Dil Kursları, öğrencilere konuşma ve yazma becerilerini geliştirme fırsatı sunar. Öğrenciler, ana dili İngilizce olan öğretmenlerle çalışarak, günlük konuşma dili yanı sıra iş İngilizcesi de dahil olmak üzere akademik kariyer hedefleri için gerekli olan dil bilgisi ve kelime dağarcığını öğrenme imkanı bulurlar.

Öğrenci Memnuniyet Görüşleri


Just English’in online eğitim imkanları nelerdir?


Just English Dil Kursları, online eğitim imkanları da sunar. Öğrenciler, kendi seviyelerine uygun online eğitim programlarına katılabilir, ödevlerini tamamlayabilir, öğretmenleriyle çevrimiçi olarak iletişim kurabilir ve diğer öğrencilerle etkileşim halinde olabilirler.


Just English’in öğrencilerine sunduğu sosyal etkinlikler nelerdir?


Just English Dil Kursları, öğrencilerine İngilizce öğrenmenin yanı sıra sosyal becerilerini geliştirme fırsatı sunar. Bu nedenle, çeşitli sosyal etkinlikler düzenler, öğrencilerin birbirleriyle tanışmasına ve İngilizce konuşma pratiği yapmasına olanak tanır.


Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!