Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?2
İspanyolca
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

İspanyolca (Ön Orta) Seviyesi
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

İspanyolca (Ön Orta) Seviyesi

Just English’te akademi temelli olan Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamı pedagojik formasyon ve uluslararası dil sertifikalarına sahiptir. Böylelikle İspanyolcayı tüm püf noktaları ile en etkin şekilde kullanmayı öğrenmiş olursunuz. Derslerini düzenli bir şekilde takip eden öğrencilerimizin İspanyolcada başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

257 ÖĞRENCİ
2023 Yılında İspanyolca Eğitiminden Mezun Oldu!
İspanyolca Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Öğrenme Garantili İspanyolca A2 (Ön Orta) Seviyesi Eğitimi

Just English, gerek öğretim kadrosu gerekse ders mekânları ile bir dili en güzel şekilde öğrenebileceğiniz bir dil okuludur. Genel İspanyolcada ikinci seviye olan İspanyolca A2 programında dil becerinizdeki gelişmeyi her geçen gün biraz daha fark edecek ve öğrenmenin heyecanını daha yoğun bir şekilde yaşayacaksınız.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile İspanyolca A2 (Ön Orta) Seviyesi İspanyolca Eğitimi

Kursiyerlerimize İspanyolca A2 (ön orta) seviyesindeki İspanyolca eğitimi için 100 saatlik bir program uygulanmaktadır. Just English, İspanyolca A2 (ön orta) eğitimini 10-12 kişilik ideal sınıflarda sunmaktadır.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde İspanyolca A2 (Ön Orta) Seviyesi İspanyolca Eğitimi

Normal İspanyolca derslerine ek olarak ücretsiz bir şekilde faydalanabileceğiniz online eğitim, yazma sınıfı, konuşma sınıfı ve sinema kulübü aktivitelerle dil öğrenmenin daha kolay ve çok zevkli olduğunu keşfedeceksiniz.

Öğrencilerimiz, Just English kursumuzdaki İspanyolca eğitiminde ücretsiz aktivite dersleri için mobil uygulamalarımız ve mobil web site üzerinden online rezervasyon ve katılım işlemi yapabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/i̇spanyolca eğitimi için
ortalama 4.6 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Genel İspanyolcanın ikinci aşaması olan bu seviyede, başlangıç seviyesinde göre temel iyice sağlamlaştırılır ve dilin kalıcı hale getirilmesi sağlanır. Bunu ise, İspanyolcanın ana dilimizden farklı bir dil olduğunun bilincine vararak ve edindiğiniz bilgi ve tecrübeler sonucunda artık iki dili karşılaştırmayı bırakarak başarırsınız.

İspanyolca A2 (Ön Orta) Seviyesi Eğitimi Nedir?

İspanyolca A2 seviyesi toplam 100 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan katılımcı kendisi, ailesi, alışverişi, sevdiği yerler ve işi hakkında kurulan başlıca cümleleri anlayabilir. Katılımcının aşina olduğu ve cevaplarını bildiği günlük işler hakkında bilgi verebilir. Geçmişiyle ilgili bilgileri ve çevresinde oluşan anlık ihtiyaçları basit şekilde yazabilir.

İspanyolca A2 seviyesinde bir yandan gramer eğitiminiz yoğun bir şekilde devam ederken bir yandan da gramer bilgilerini daha fazla pratiğe dökebileceksiniz. Basit diyaloglardan ziyade, başlangıçta oldukça zor olan hatta hiç anlayamadığınız cümleleri anlayabilecek, daha zengin ve uzun soluklu diyaloglar kurabilecek ve kendinizi çok daha rahat ifade edebileceksiniz.

İspanyolca A2 (Ön Orta) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

İspanyolca A2 (ön orta) seviyesi toplam 100 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan kursiyerlerimiz; kendisi, ailesi, alışverişi, sevdiği yerler ve işi hakkındaki başlıca cümleleri anlayabilir. Katılımcı, aşina olduğu ve cevaplarını bildiği günlük işler hakkında bilgi verebilir. Geçmişiyle ilgili bilgileri ve çevresinde oluşan anlık ihtiyaçlarını basit şekilde yazabilir.

Derslerin tamamı alanında uzman ve formasyon sahibi İspanyol eğitmenler tarafından verilir. Özgün ders materyalleri kullanılır. Programımız öğrenci merkezli yaklaşım temellidir. İlave etkinlikler (konuşma sınıfları, kelime sınıfları vb.) sunulmaktadır. İspanyolca ve Türkçenin benzer yanlarına dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır. Dersler için son teknoloji kullanılır; online eğitim ve online etkinlik imkânları sağlanır.

İspanyolca A2 (Ön Orta) Seviyesi Eğitimi Sonunda...

Bu seviye size İngilizceden sonra en çok konuşulan aynı zamanda en çok rağbet gören dil olan İspanyolcayı günlük hayatta kullanabilecek seviyeye ulaştırır. İspanyolca A2 (ön orta) seviyesi eğitimini tamamladıktan sonra günlük hayata ilişkin pek çok konuda kendinizi kolay bir şekilde ifade etmeye başlarsınız.

Seçeceğiniz İspanyolca Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Just English diğer dil kurslarından ayrılarak, kursiyerlerine özel İspanyolca eğitim programı sunmaktadır. Özenle seçilen eğitmenlerimiz, İspanyol dünyasının farklı yerlerini temsil etmektedir. Anadilleri İspanyolca olduğu halde eğitmenlerimiz, yabancı dil eğitimi ve metodolojik uzmanlık kursları sayesinde, yabancılara İspanyolca öğretimi konusunda sürekli eğitim almaktadırlar. Düzenli olarak aldıkları eğitimler doğrultusunda daha da etkili dil öğretimi için gerekli olan yeni yöntemleri sınıf içinde kullanarak dilin aktif tutulup kalıcı olmasını sağlarlar.

Just English, elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle de tescillemiştir.

Just English A2 (Ön Orta) Seviyesi İspanyolca Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English, başarısını her şeyden önce öğrenci merkezli eğitim anlayışını ön planda tutması ile sağlamaktadır. Öğrenci merkezli eğitim programı ile öğrencilerimizin daha iyi öğrenebilecekleri, kendilerini daha iyi ve daha rahat hissedebilecekleri bir ortamda eğitim alma imkânı sunulmaktadır. Just English; online dersler, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteler, etüt ve bire bir dersler, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları göz önüne alındığında genel İspanyolca ve diğer dillerde %100’lük bir başarıya imza atmıştır.

Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan kursiyerlerimiz; kendisi, ailesi, alışverişi, sevdiği yerler ve işi hakkındaki başlıca cümleleri anlayabilir. Katılımcı, aşina olduğu ve cevaplarını bildiği günlük işler hakkında bilgi verebilir. Geçmişiyle ilgili bilgileri ve çevresinde oluşan anlık ihtiyaçlarını basit şekilde yazabilir.

Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel İspanyolca (Ön Orta Seviye) Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! İspanyolca Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!.

Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!