Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?2
Rusça
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

Rusça (Başlangıç) Seviyesi
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Rusça (Başlangıç) Seviyesi

Just English’te normal, yoğun ve süper yoğun seçenekli programlarla Rusçayı konuşma, yazma, okuma ve dinleme olmak üzere tüm fonksiyonları ile en iyi şekilde öğrenmeniz hedeflenir.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

262 ÖĞRENCİ
2023 Yılında Rusça Eğitiminden Mezun Oldu!
Rusça Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Öğrenme Garantili Rusça A1 (Başlangıç) Seviyesi Eğitimi

Bu programda temel zamanları kavrayarak günlük konuşma diline dair cümleler kurabilecek seviyeye gelirsiniz. Kendini tanıtma, yaşadığı yer ve mesleği hakkında bilgiler verme A1 (başlangıç) seviyesindeki bir Rusça eğitiminin başlıca hedeflerindendir.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile A1 (Başlangıç) Seviyesi Rusça Eğitimi

Rusça eğitimi programımız, toplamda her biri 100 saatlik eğitimler içeren 6 kurdan oluşmaktadır. Dil eğitiminde yılların verdiği tecrübemiz ve alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizlere 10-12 kişilik özel sınıflarda eğitim hizmeti sunmaktayız.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde A1 (Başlangıç) Seviyesi Rusça Eğitimi

Genel Rusça derslerinize ilave olarak ücretsiz faydalanabileceğiniz online eğitim, konuşma sınıfı, yazma sınıfı ve sinema kulübü gibi aktivitelerle dil öğrenmenin aslında göründüğünden daha kolay ve zevkli olduğunu test etme imkânı elde edeceksiniz.

Öğrencilerimiz, Just English kursumuzdaki Rusça ücretsiz aktivite dersleri için mobil uygulamalarımız ve mobil web site üzerinden online rezervasyon ve katılım işlemi yapabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/rusça eğitimi için
ortalama 4.6 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Rusça A1 (başlangıç) seviyesi, Rusça eğitiminin birinci ve en temel aşamasını oluşturur. Bu seviye Rusça ile gerçek manada tanışma ve dile alışma sürecidir. Just English Dil Okulları olarak A1 (başlangıç) seviyesini Rusçayı tanıtma, sevdirme ve öğrenmeye karşı bireye özgüven kazandırma olarak tanımlamaktayız.

Rusça A1 (Başlangıç) Seviyesi Eğitimi Nedir?

Rusça A1 seviyesi toplamda 100 saatlik dersten oluşmaktadır. Bu seviyenin sonunda kursiyerimiz, günlük hayata ilişkin Rusça basit cümleler kurabilir ve kısa metinleri okuyup yazmayı öğrenir. Kendini diğer kişilere tanıtma, yaşadığı yer ve sahip olduğu nesneleri anlatma ve tanıdığı kişilerle ilgili basit bilgiler verme gibi günlük hayata dair pek çok dil etkileşimini kullanabilir. Kendisi ile yavaş bir şekilde konuşulduğunda başlangıç seviyesinde iletişim kurabilir.

Rusça A1 (Başlangıç) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Just English’te aldığınız Rusça A1 (başlangıç) seviyesi 100 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarıyla tamamlayan kursiyerimiz, günlük hayata dair basit cümleler kurabilir ve kısa metinleri okuyup yazmayı öğrenir. Kendini diğer kişilere tanıtabilir. Yaşadığı yer, sahip olduğu nesneler ve tanıdığı kişilerle ilgili basit bilgiler alabilir ve verebilir. Kendisi ile yavaş ve anlaşılır şekilde konuşulduğunda başlangıç düzeyinde iletişim kurabilir.

Derslerin tamamı ana dili Rusça olan uzman eğitmen kadrosu tarafından verilir. Özgün ders materyalleri kullanılır. Programımız öğrenci merkezli yaklaşım temellidir. Ek aktiviteler (konuşma sınıfları, kelime sınıfları vb.) sunulmaktadır. Dersler, öncelikle Kiril alfabesinin öğretilmesiyle başlar. Rusça ve Türkçenin benzer yanlarına dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır. Verilen ödevlerle öğrenim pekiştirilirken yapılan sınavlarla katılımcı gelişimi takip altında tutulur.

A1 (Başlangıç) Seviyesi Rusça Eğitimi Sonunda ...

Bu seviye hem Rusça öğreniminizin temelini oluşturacak ve hem de size Rusça konusunda özgüven kazandıracaktır. Rusça A1 (başlangıç) seviyesi eğitimini tamamladıktan sonra günlük yaşantınızda pek çok konuda kendinizi Rusça olarak rahatça ifade etmeye başlarsınız.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Ülke olarak Rusya ile turizm, ticaret ve eğitim gibi pek çok alanda etkileşim halinde olmamız özellikle kimi sektörler için Rusçayı öğrenmeyi neredeyse zorunlu hale getirmiştir. Ayrıca Birleşmiş Milletlerin resmi dillerinden olması ve dünya çapında en çok konuşulan diller arasında yer alması faktörleri de Rusçanın popülerliğini arttırmaktadır. Just English’in kursiyerlerine sunduğu Rusça eğitim programında toplam 6 kur programı bulunmaktadır. Bunlar; başlangıç, ön orta, orta ve üst seviye programlarıdır.

Rusça eğitimi programımız, her biri 100 saatten oluşan 6 kurdan oluşmaktadır. Dil eğitiminde yılların verdiği tecrübemiz ve alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizlere 10-12 kişilik özel sınıflarda eğitim hizmeti sunmaktayız. Kurumumuzda normal, yoğun ve süper yoğun seçenekli programlarımız olmakla birlikte tüm programlarımızdaki eğitimler, ana dili Rusça olan ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

Just English A1 (Başlangıç) Seviyesi Rusça Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English Dil Okulları, Rusça ve diğer dil eğitimlerindeki başarısını kısa sürede Türkiye’nin pek çok şehrinde açtığı şubeleri ile kanıtlamıştır. Üst üste aldığı başarı ödülleri de bu başarısını tesciller niteliktedir.

Just English, başarısını öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile sağlamaktadır. Öğrenci merkezli eğitim programını çizerken “Öğrencilerimiz nasıl daha iyi Rusça öğrenebilirler, nasıl bir ortamda kendilerini daha iyi ve daha rahat hissedebilirler, olası eksiklikleri nasıl giderilebilir?” gibi soruları daima aktif tutmaktadır.

Kursiyerlerine sunduğu ders saati ile (100 saat) en çok ders saati veren yabancı dil kurumu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları da minimum seviyededir. Ayrıca Just English; online dersleri, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteleri, etüt ve bire bir dersleri, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyet ve referansları göz önüne alındığında Rusça ve diğer dillerde %100’lük bir başarıya ulaşmıştır.

Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel Rusça (Başlangıç Seviyesi) Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! Rusça Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!.

Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!