Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Almanca
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
FİYATLAR DEĞİŞMEDEN ACELE EDİN!
Son Gün 31 Mayıs! Hemen Bilgi Alın...
0
'gün
0
'saat
0
'dk kaldı!
Kampanya ve Fırsatlar

Almanca (Başlangıç) Seviyesi
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Almanca (Başlangıç) Seviyesi

Almanca A1 (Başlangıç) seviyesinde Almanca ile gerçek anlamda tanışmanız sağlanır. Bu programda temel zamanları kavrayarak günlük hayata dair cümleler kurabilecek seviyeye gelirsiniz. Kendini tanıtma, yaşadığı şehir ve mesleği hakkında bilgiler verme başlangıç seviyesindeki bir eğitimin başlıca hedeflerindendir.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

616 ÖĞRENCİ
2023 Yılında Almanca Eğitiminden Mezun Oldu!
Almanca Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Öğrenme Garantili Almanca A1 (Başlangıç) Seviyesi Eğitimi

Almanca A1 (Başlangıç) seviyesinde temel zamanları kavramanız, gündelik hayata dair karşınıza çıkabilecek konular üzerinde cümleler kurmanız, egzersizler sayesinde öğrendiklerinizi pratiğe dökmeniz ve konuşma konusunda özgüveninizi artırmanız sağlanır.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile A1 (Başlangıç) Seviyesi Almanca Eğitimi

Almanca ile tanışma olarak ifade edebileceğimiz bu programda sizlere 10-12 kişilik sınıflarda 100 saatlik başlangıç seviyesi eğitimini sunmaktayız.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde A1 (Başlangıç) Seviyesi Almanca Eğitimi

Normal derslere ilave olarak ücretsiz faydalanabileceğiniz gibi aktivitelerle dil öğrenmenin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu fark edeceksiniz.

Öğrencilerimiz mobil uygulamalarımız ve mobil web site üzerinden Just English kursumuzdaki aktivite derslerine online rezervasyon ve katılım işlemi yapabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/almanca eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Almanca A1 (Başlangıç) seviyesi, genel Almanca eğitiminin birinci ve en temel aşamasıdır. Aynı zamanda Almanca ile gerçek anlamda tanışma ve dile alışma sürecidir. Okullarda verilen Almanca eğitimlerinden verim alınamamasının esas sebeplerinden biri de başlangıç seviyesinde temelin sağlam atılmamış olması ve dilin tamamen “bilgi” çerçevesinde verilmeye çalışılmasıdır.

Ancak unutulan bir şey vardır ki o da dilin sadece bir “bilgi” işi olmadığı; diğer bir ifadeyle dilin tamamının formüle edilemediğidir. Bu gerçek göz ardı edildiğinde ortaya tamamen sıkıcı bir gramer yığını çıkmaktadır. Bu da kişileri o dilden tamamen uzaklaştırmaktadır. Just English Dil Okulları, eğitim programlarını bu durumları göz önünde bulundurarak oluşturur ve başlangıç seviyesindeki eğitimi; Almancayı tanıtma, Almancayı sevdirme ve özgüven kazandırma olarak tanımlar.

A1 (Başlangıç) Seviyesi Almanca Eğitimi Nedir?

Almanca A1 seviyesi toplam 100 saatlik dersten oluşmaktadır. Bu seviyeyi başarıyla tamamlayan katılımcı, kısa metinleri okuyup yazmayı öğrenir ve günlük hayata dair basit cümleler kurabilir. Kendini diğer kişilere tanıtabilir ve yaşadığı yer, sahip olduğu nesneler ve tanıdığı kişilerle ilgili basit bilgiler verebilir ve alabilir. Kendisi ile yavaş ve anlaşılır bir şekilde konuşulduğunda başlangıç düzeyinde iletişim kurabilir.

Almanca A1 (Başlangıç) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Just English’te alacağınız Almanca A1 seviyesi sonunda özgüven kazanmış bir birey olarak basit cümleleri ve diyalogları öğrenmiş olacaksınız. Böylece kazandığınız özgüvenle konuşulanlara karşılık verebiliyor durumda olacaksınız. Her şeyden önemlisi artık tanıdığınız ve sevdiğiniz bir Almancanız olacak. Derslerin tamamı formasyon sahibi ve alanında uzman Alman eğitimciler tarafından verilir.Özgün ders materyalleri kullanılır. Programımız öğrenci merkezli yaklaşıma göredir. Almanca ve Türkçenin benzer yanlarına dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır. Dersler için son teknoloji kullanılır; online eğitim ve alıştırma imkânları sağlanır.

A1 (Başlangıç) Seviyesi Almanca Eğitimi Sonunda ...

Bu seviye hem Almanca öğreniminizin temelini oluşturacak ve hem de size yabancı dil konusunda özgüven kazandıracaktır. Almanca A1 (Başlangıç) seviyesi eğitimini tamamladıktan sonra günlük konuşma dilinde kendinizi ifade etmeye başlamış olursunuz. Normal, yoğun ve süper yoğun seçenekli programlarla dili konuşma, yazma, okuma ve dinleme olmak üzere tüm fonksiyonları ile kusursuz biçimde öğrenmeniz hedeflenir.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Just English’in kursiyerlerine sunduğu Almanca eğitiminde toplam dört kur programı bulunmaktadır. Bunlar; başlangıç, ön orta, orta ve üst seviye kur programlarıdır.

Avrupa’da yaygın bir şekilde kullanılan bir dil olan Almanca, Türkiye’de de iş piyasasındaki önemini gün geçtikçe arttırmaktadır. Almanya’yla yıllardır süregelen ilişkiler ve Türkiye pazarındaki Almanya’nın büyük yeri, Almancayı öğrenilmesi zorunlu bir dil haline getirmiştir. Kursumuz, elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” , “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle tasdiklemiştir.

Just English A1 (Başlangıç) Seviyesi Almanca Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English Dil Okulları, Almanca ve diğer dil eğitimlerindeki başarısını kısa sürede Türkiye’nin pek çok şehrinde açtığı şubeleri ile kanıtlamıştır. Üst üste aldığı başarı ödülleri de bu başarısını tesciller niteliktedir.

Just English, başarısını öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile sağlamaktadır. Öğrenci merkezli eğitim programını çizerken “Öğrencilerimiz nasıl daha iyi Almanca öğrenebilirler, nasıl bir ortamda kendilerini daha iyi ve daha rahat hissedebilirler, olası eksiklikleri nasıl giderilebilir?” gibi soruları daima aktif tutmaktadır.

Kursiyerlerine sunduğu ders saati ile (100 saat) en çok ders saati veren yabancı dil kursu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları da minimum seviyededir. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak kurumumuzun hedeflerinden biridir. Bu hedefini de başarı ile gerçekleştiren Just English; online dersleri, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteleri, etüt ve bire bir dersleri, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyet ve referansları göz önüne alındığında Almanca ve diğer dillerde % 100’lük bir başarıya ulaşmıştır.

Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel Almanca (Başlangıç Seviyesi) Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! Almanca Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!.

Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!