Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
İspanyolca
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

İspanyolca (İleri) Seviyesi
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

İspanyolca (İleri) Seviyesi

Just English’te, yıllardır İspanyolca eğitimi veren, tecrübeli, alanında uzman ve ana dili İspanyolca olan eğitmenler eşliğinde eğitim görürsünüz. Böylelikle İspanyolcayı tüm püf noktalarına vakıf olarak ve en etkin bir şekilde öğrenmiş olursunuz.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

257 ÖĞRENCİ
2023 Yılında İspanyolca Eğitiminden Mezun Oldu!
İspanyolca Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Öğrenme Garantili İspanyolca C1-C2 (Üst) Seviyesi Eğitimi

İspanyolca, İngilizceden sonra en çok konuşulan aynı zamanda en çok rağbet gören dildir. Bu rağbetin temel sebebi kuşkusuz ki dünya çapında İngilizceden sonra en çok konuşulan dil olmasından kaynaklanmaktadır. Bunun yanı sıra öğreniminin kolay olması da bu sebepler arasında yer alır.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile C1-C2 (Üst) Seviyesi İspanyolca Eğitimi

Kursiyerlerimize İspanyolca (üst seviye) eğitimi için 100 saatlik bir program uygulanmakta olup bu eğitim için 10-12 kişilik ideal sınıf ortamları oluşturulmaktadır.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde C1-C2 (Üst) Seviyesi İspanyolca Eğitimi

Derslere ilave olarak ücretsiz faydalanabileceğiniz aktivitelerle dil öğrenmenin ne kadar zevkli ve süreklilik arz eden bir süreç olduğunu yaşayarak görmüş olacaksınız. Öğrencilerimiz, Just English kursumuzdaki İspanyolca ücretsiz aktivite dersleri için mobil uygulamalarımız ve mobil web site üzerinden online rezervasyon ve katılım işlemi yapabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/i̇spanyolca eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Genel İspanyolca eğitiminde son seviye olan C1-C2 (üst) seviyesi eğitiminden sonra gramer yönüyle eksiğiniz kalmayacak ve İspanyolcayı kusursuz biçimde kullanabilecek düzeye gelmiş olacaksınız.

İspanyolca C1-C2 (Üst) Seviyesi Eğitimi Nedir?

Genel İspanyolca eğitiminin son aşaması olan üst seviyede diğer seviyelerde olduğu gibi yine yabancı ve akademik unvana sahip eğitmenler ile çalışırsınız. Bu seviyede, edindiğiniz dil becerinizi kusursuzlaştırmanız ve daha kalıcı hale getirmeniz hedeflenir. Gramer yapısına ve kurallarına artık tamamen hâkim olduğunuz için bu seviyede diğer dil kullanımlarına yönelik eğitim alır ve kazanımlarınızı bolca pratik yaparak kalıcı hale getirirsiniz. İspanyolca üst seviye eğitiminde sözcük dağarcığınızı arttırmaya, okuduğunuzu tamamen anlamaya ve anladığınızı düzgün biçimde yazıya dökebilmeye yönelik çalışmalar yapılır.

İspanyolca C1-C2 (Üst) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

C1 seviyesi eğitimi toplam 100 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan kursiyerimiz yetkin dil kullanıcısı olma yolunda ciddi mesafe almış demektir. Dil bilgisine tamamen hâkim olunur ve akıcı bir konuşmaya sahiptir. C2 seviyesi ise toplam 100 saatlik dersten oluşan bu seviyeyi başarı ile tamamlayan kursiyerimiz, artık yetkin dil kullanıcısıdır. Dile tamamen hâkim olunur ve diğer insanlarla bir İspanyol kadar rahat konuşup anlaşabilir.

Derslerin tamamı İspanyol, formasyon sahibi ve uzman eğitimciler tarafından verilir. Özgün ders materyalleri kullanılır. Programımız öğrenci merkezli yaklaşım temellidir. Ek aktiviteler (konuşma sınıfları, kelime sınıfları vb.) sunulmaktadır. İspanyolca ve Türkçenin benzer yönlerine vurgu yapılarak öğrenme kolaylaştırılır. Derslerde son teknoloji kullanılır; online eğitim ve etkinlik imkânları sağlanır.

İspanyolca C1-C2 (Üst) Seviyesi Eğitimi Sonunda...

İspanyolca eğitiminizi son seviyeye getireceğiniz C1-C2 (üst) Seviyesinde dili en güzel haliyle konuşuyor olacaksınız. İspanyolca (üst seviye) eğitimi aldıktan sonra başta gramer konularında olmak üzere İspanyolcadaki hâkimiyetiniz belirgin bir şekilde fark edilecektir.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Just English, diğer dil kurslarından farklı olarak katılımcılarına özel İspanyolca eğitim programı sunmaktadır. Özenle seçilen eğitmenlerimiz, İspanyol dünyasının farklı yerlerini temsil etmektedir. Anadilleri İspanyolca olduğu halde eğitmenlerimiz, yabancı dil eğitimi ve metodolojik uzmanlık kurslarına katılırlar. Böylece eğitmenlerimiz, yabancılara İspanyolca öğretimi konusunda sürekli eğitim almış olurlar. Düzenli olarak aldıkları eğitimler sayesinde etkili bir dil öğretimi için gerekli olan yeni yöntemleri sınıf içinde kullanarak dilin aktif tutulması ve kalıcı olmasını sağlarlar.

Just English İspanyolca C1-C2 (Üst) Seviyesi İspanyolca Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English, her şeyden önce başarısını öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile sağlamaktadır. Öğrenci merkezli eğitim programı ile “Öğrencilerimiz nasıl daha iyi öğrenebilirler, nasıl bir ortamda kendilerini daha iyi ve daha rahat hissedebilirler, olası eksiklikleri nasıl giderilebilir?” gibi soruları daima aktif tutmaktadır.

Kurumumuz, öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyerek öğrencilerine sunduğu daha fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online eğitimler ve ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” , “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle de tescillemiştir. Just English Dil Okulları; özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online dersler, etüt ve bire bir dersler ile farklılığını hissettirmektedir. Bu özeliklerin yanı sıra Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları göz önüne alındığında İspanyolcada ve diğer dillerde %100’lük bir başarıya imza atmıştır.

Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel İspanyolca (Üst Seviye) Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! İspanyolca Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!.

Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!