Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Türkçe
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

Türkçe (Başlangıç) Seviyesi
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Türkçe (Başlangıç) Seviyesi

Türkçenin mantığını kavrama dönemi diyeceğimiz bu programda günlük hayatınızda kullanacağınız Türkçeye “merhaba” demiş olursunuz. Bu programda temel zamanları kavrama ve günlük hayata dair cümleler kurabilme seviyesine gelirsiniz. Kendini tanıtma, yaşadığı şehir ve mesleği hakkında bilgiler verme başlangıç seviyesindeki Türkçe eğitiminin başlıca hedeflerindendir.

Just English Dil Okulları bünyesinde yer alan Türkçe Bölümü, Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe Eğitimi alanlarında uzmanlaşmış akademik kadrodan oluşmaktadır.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

144 ÖĞRENCİ
2023 Yılında Türkçe Eğitiminden Mezun Oldu!
Türkçe Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Konuşma Garantili Türkçe A1 (Başlangıç) Seviyesi Eğitimi

Türkçe A1 (Başlangıç) seviyesinde temel zamanları kavrama, gündelik hayata dair konular üzerinde cümleler kurma, egzersizler sayesinde öğrendiklerinizi pratiğe dökme ve konuşma konusunda özgüveninizi artırmanız sağlanır.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile A1 (Başlangıç) Seviyesi Türkçe Eğitimi

Türkçe ile tanışma diyebileceğimiz A1 (Başlangıç) Seviyesi programında sizlere 10-12 kişilik sınıflarda 100 saatlik başlangıç seviyesi eğitimi sunmaktayız.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde A1 (Başlangıç) Seviyesi Türkçe Eğitimi

Normal derslere ilave olarak ücretsiz bir şekilde faydalanabileceğiniz aktivitelerle dil öğrenmenin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu siz de fark edeceksiniz.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/türkçe eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Gerek Türkiye’de eğitim görmek gerek çalışmak gerekse de göç ederek Türkiye’ye yerleşen yabancı uyruklu kişilere verilen Türkçe eğitimlerimiz, toplamda 6 kur olmak üzere her bir kur 100 saatten oluşmaktadır. Türkçe A1 (başlangıç) seviyesi, Türkçe eğitiminin birinci ve en temel aşamasıdır. Aynı zamanda Türkçe ile tanışma ve dile alışma sürecidir.

Just English Dil Okulları olarak Türkçe A1 (Başlangıç) seviyesini dili tanıtma, sevdirme ve öğrenmeye karşı bireye özgüven kazandırma olarak tanımlamaktayız.

A1 (Başlangıç) Seviyesi Türkçe Eğitiminin İçeriği Nedir?

Türkçe A1 seviyesi toplam 100 saatlik dersten oluşmaktadır. Bu seviyeyi başarıyla tamamlayan kursiyerlerimiz, günlük hayatla ilgili basit cümleler kurabilecek ve kısa metinleri okuyup yazabilecek seviyeye gelir. Kendini tanıtabilir, yaşadığı yer, sahip olduğu nesneler ve tanıdığı kişilerle ilgili basit bilgiler verebilir ve alabilir. Kendisi ile yavaş ve anlaşılır bir şekilde konuşulduğunda başlangıç düzeyinde iletişim kurabilir. 

Türkçe A1 (Başlangıç) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Öğrendiğiniz dil bilgisi konularının yanında tanışma konuşmalarından alışveriş, sağlık ve temel ihtiyaç diyaloglarına kadar pek çok konuda eğitim alırsınız. Yine bu program sonunda sesletimden karşılaştırmaya, günlük hayatın anlatımından hobilere ve yapacağınız plânlamalara kadar basit konuşmaları yapabilir durumda olacaksınız. Böylece pek çok dile göre karmaşık ve zor olan Türkçeyi mantık olarak kavrar ve günlük hayatınızda kullanmaya başlarsınız.  Derslerin tamamı formasyon sahibi, uzman Türk eğitmen kadrosu tarafından verilir.

Özgün ders materyalleri kullanılır. Programımız öğrenci merkezli yaklaşımı esas alır. Ek aktiviteler (konuşma sınıfları, kelime sınıfları vb.) sunulmaktadır. Türkçe ile bireyin kendi ana dili arasındaki benzer yönlere dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır. Dersler için son teknoloji kullanılır; online eğitim ve alıştırma imkânları sağlanır.

A1 (Başlangıç) Seviyesi Türkçe Eğitimi Sonunda ...

Bu seviye hem Türkçe öğreniminizin temelini oluşturacaktır. Türkçe A1 (Başlangıç) seviyesi eğitimini tamamladıktan sonra günlük konuşma dilinde kendinizi ifade etmeye başlamış olursunuz. Böylece Türkçe konuşma konusunda size özgüven kazandıracaktır. Normal, yoğun ve süper yoğun seçenekli programlarla dili konuşma, yazma, okuma ve dinleme olmak üzere tüm fonksiyonları ile kusursuz biçimde öğrenmeniz hedeflenir. 

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Just English’te; yabancılara Türkçe eğitiminde, bireylerin gündelik yaşantılarındaki ifade ihtiyaçlarını karşılama, dertlerini anlatabilme ve dil bakımından zorluk yaşamamanın ötesinde bir eğitim sistemi vardır. Kurumumuzda alfabeden başlayarak Türkçe deyim ve atasözlerine kadar uzanan ve Türkçenin bütün gramer yapısını ortaya koyan bir eğitim sistemi ile karşılaşırsınız.

Just English Dil Okulları bünyesinde yer alan Türkçe Bölümünün eğitimcileri, Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe Eğitimi alanlarında uzmanlaşmış akademik kadrodan oluşur. Eğitmenlerimiz, başka bir ülkede yaşamanın ne denli zor olduğunun bilinciyle aynı zamanda öğrencilerinin danışmanı, iyi veya kötü herhangi bir durum söz konusu olduğunda yanlarında yer alan arkadaşları olmayı da üstlenirler.

Just English A1 (Başlangıç) Seviyesi Türkçe Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English diğer dil kurslarından ayrılarak katılımcılarına özel Türkçe eğitim programı sunmaktadır. Eğitmenlerimizin ana dilleri Türkçe olmakla birlikte yabancılara Türkçe öğretimi konusunda özel çalışmaları olan eğitimcilerimizdir. Düzenli olarak aldıkları eğitimler doğrultusunda daha da etkili dil öğretimi için gerekli olan yeni yöntemleri sınıf içinde kullanarak dilin aktif tutulmasını ve kalıcı olmasını sağlarlar. Kurumumuzda normal, yoğun ve süper yoğun seçenekli programlarımız mevcuttur. Tüm programlarımız ana dili Türkçe olan eğitmen kadromuz ile 10-12 kişilik sınıflarda yürütülmektedir.

Kursiyerlerine sunduğu 100 ders saati ile en çok ders saati veren yabancı dil kursu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları da minimum seviyededir. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak kurumumuzun hedeflerinden biridir. Bu hedefini de başarı ile gerçekleştiren Just English; online dersleri, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteleri, etüt ve bire bir dersleri, akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyet ve referansları göz önüne alındığında Türkçe ve diğer dillerde %100’lük bir başarıya ulaşmıştır.

Türkçe (Başlangıç) Seviyesi
Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel Türkçe (Başlangıç Seviyesi) Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! Türkçe Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!

Eğitim İçeriğiÖğrenci Yorumları
Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!