Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Gmat
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
FİYATLAR DEĞİŞMEDEN ACELE EDİN!
Son Gün 31 Mayıs! Hemen Bilgi Alın...
0
'gün
0
'saat
0
'dk kaldı!
Kampanya ve Fırsatlar

GMAT Kursu
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

GMAT Kursu

Just English, GMAT sınavına hazırlık için size uzman eğitim sunmaktadır. Eğitmen kadromuz GMAT konusunda son derece deneyimli ve formasyon sahibi yabancı uyruklu uzmanlardan oluşmaktadır. Programımıza katılan adaylara İngilizce bilgisinin yanında sınavın tekniğini öğretmeye yönelik çalışmalar yapılır.

GMAT
Online
Eğitim
GMAT
Bitirme
Sertifikası
Sınav
Geçme
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece akademik sınavınızı yüksek skor/puanla geçmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

Sınav Geçme - Yüksek Skor/Puan Garantili GMAT Eğitimi

GMAT programındaki temel hedefimiz iyi bir sınava hazırlık dönemi ve öğrencilerimizin yüksek puanlar almalarını sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, uzman yabancı eğitmenlerimizle soruların daha iyi anlaşılmasını, çeldiricilerin elenmesini sağlamak ve kelime hazinesini maksimum düzeye çıkarmaya yönelik çalışmalar yapılır. 

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile GMAT Eğitimi

GMAT sınavını oluşturan her bir bölüm için (sayısal bölüm hariç) ayrı ayrı ders verilir. Kursiyerlerimizin sınavın yapısına alışabilmeleri ve kaygılanmamaları için sınav şartlarının oluşturulduğu deneme sınavları uygulanır. Eğitmenlerimiz düzenli ödevler vererek öğrenilenleri pekiştirirken bunların kontrolü ve yapılan sınavlarla öğrenci gelişimini düzenli olarak takip etmektedir.

Bizi diğer kurumlardan ayıran en önemli özelliğimiz olan 56 saatlik eğitim içeren özgün programımız ve uzman eğitmen kadromuz ile başarıya ulaşmada karşınıza çıkan tüm engelleri kolayca aşabileceksiniz.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde GMAT Eğitimi

Just English’teki GMAT eğitiminizde ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz pek çok aktiviteyle öğrenmenin ne kadar zevkli bir uğraş olduğunu da keşfetmiş olacaksınız.

Hemen Bilgi Al!

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/gmat eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Bizi diğer kurumlardan ayıran en önemli özelliğimiz olan 56 saatlik eğitim içeren özgün programımız ve uzman eğitmen kadromuz ile başarıya ulaşmada karşınıza çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşabileceksiniz.

GMAT Sınavı Eğitimi Nedir?

GMAT sınavı bilgisayar üzerinden sunulan bir sınav türüdür. GMAT (Graduate Management Admission Test), Graduate Management Admission Council (GMAC) tarafından yönlendirilen ve Educational Testing Service (ETS) tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sınav sözel, sayısal ve analitik yetenekleri ölçmeyi amaçlayan ve katılımcıların işletme vb. alanlar üzerine yüksek lisans eğitimi alma yeterliliklerini belirlemede yardımcı olmayı amaçlayan bir sınavdır. Bu sınavdan alınan sonuçlar, Amerikan ve Türk üniversitelerince kabul edilmektedir.

GMAT Sınavına Kimler Katılabilir?

Bu sınava Amerika’daki yüksek lisans ve doktora programlarının işletme, yönetim vb. bölümlerine başvuru yapacak öğrenciler katılmaktadır. Bu sınav Türkiye’de uygulanmakta olan ALES yerine de kullanılabilen bir sınavdır.

GMAT Sınavına Hangi İngilizce Seviyesinde Hazırlanmak Gerekir?

GMAT sınavına katılıp başarı elde edebilmek için genel İngilizce programının advanced seviyesini bitirmiş olmak gerekir. GMAT’dan 80 üstü, IELTS’ten 6,5 üstü almış olan kişiler GMAT sınavından 600 ve üzeri puan almayı hedefleyebilirler. 

GMAT Sınavına Nasıl Başvurulur?

Bilgisayara dayalı GMAT sınavına test merkezlerinden bir randevu alarak kayıt yaptırabilirsiniz. Bunu yaparken aşağıdaki yollardan herhangi birisini tercih edebilirsiniz: 

Doğrudan sınav merkezlerinden birini arayabilirsiniz. GMAC web sitesi www.gmac.com vasıtasıyla internet üzerinden (Visa, Master Card, ya da American Express Kartları ile) kayıt yaptırmak da mümkündür. 

GMAT Sınavı Eğitiminin İçeriği Nedir?

Sınav sözel, sayısal ve yazınsal analitik olmak üzere üç ana bölümden oluşmaktadır. GMAT sınavını diğer sınavlardan ayıran en büyük özellik sınav süresince doğru cevap verdikçe daha zor bir soruyla karşılaşılması, yanlış cevap verdikçe de daha kolay soruların gelmeye başlamasıdır.

Sınav sonucu doğru/yanlış cevap sayısına ve soruların zorluk seviyesine göre hesaplanır. Bilgisayar sisteminde herhangi bir soru ya da bölümü geçtikten sonra tekrar geri dönme imkânı bulunmamaktadır.

Yazınsal Analitik Bölüm: 60 dakikalık bu bölümün 30 dakikasında herhangi bir konu üzerine yazılan değerlendirme yazısı, diğer 30 dakikasında ise bir tartışma konusunun analizi istenmektedir. Cevaplar Word işlemcisi kullanılarak yazılmaktadır.

Sayısal Bölüm: Bu bölüm 24 soruluk problem çözümü ve 13 soruluk veri yeterliliği kısımlarından oluşur. Toplam 37 sorudur ve 75 dakika süresi vardır.

Sözel Bölüm: Bu bölüm 15 soruluk eleştirel yaklaşım, 13 soruluk cümle düzeltme ve 13 soruluk okuduğunu anlama kısımlarından oluşur. Toplam 41 sorudur ve 75 dakika süresi vardır. Değerlendirme aşamasında 9 sayısal 11 sözel ya da her iki bölümden 10’ar soru olmak üzere toplam 20 soru puanlamaya dâhil edilmemektedir.

GMAT Sınav Süresi Ne Kadardır?

GMAT sınavı için adaylara verilen toplam süre 210 dakikadır. Sınav esnasında ihtiyaç durumunda ara verilebilmekte ve bu süre uzayabilmektedir.

GMAT Sınavında Geçerli Skor/Puan Nedir?

Bu sınavın puanlaması 200 ile 800 aralığında olmaktadır. Üniversitelerin öğrenci alımlarında 600 ve üzeri bir sonuç istenilmektedir.

GMAT Sınav Sonucu Kaç Yıl Geçerlidir?

GMAT sınav sonucu 5 yıl süreyle geçerlidir.

2024 GMAT Sınav Merkezleri Nerelerdir?

Sınav merkezlerine http://www.mba.com/global linkinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için kursumuzla iletişime geçmenizi öneririz.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Gerek öğretim kadrosu gerekse ders mekânları ile o ülkenin dilini, kendi ülkenize getirebilecek tek dil okulu Just English’tir. Akademi temelli olan Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamı aynı zamanda pedagojik formasyon ve uluslararası dil sertifikalarına da sahiptir.

Yalnızca öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyen Just English, öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteleri, online eğitimleri, ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle tasdiklemiştir.

Just English’in GMAT Sınavı Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English, başarısını öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile sağlamaktadır. Kursumuz, GMAT sınavı ve diğer akademik sınavlara yönelik eğitimlerindeki başarısını Türkiye’nin pek çok şehrinde şubeler açarak kanıtlamıştır. Üst üste aldığımız başarı ödülleri de bu başarımızı ispatlamaktadır.

GMAT sınavı ve diğer akademik sınavlara yönelik eğitimlerinde öğrencilerinin hep daha önde ve başarılı olmalarını sağlayan Just English’te, GMAT programındaki temel hedefimiz iyi bir sınava hazırlık dönemi ve öğrencilerimizin yüksek puanlar almalarını sağlamaktır. Bu amaçla uzman yabancı eğitmenlerimizle öğrencilerimizin alacakları puanları en üst düzeye çıkarmaya yönelik çalışmalar yapılır.

GMAT Kursu
Sınıf Kontenjanı

Just English’te Yüksek Skor/Puan Garantili GMAT Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! GMAT Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!

Eğitim İçeriğiÖğrenci Yorumları
Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!