1. Just English Dil Okulları
    Hey! Just English Dil Okulları Mobil Web Sayfasına Hoşgeldin! Online Ön Bilgi Formunu Doldurarak, Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Alabilirsin.
    Son Görülme 20:42


  2. ONLINE ÖN BİLGİ FORMUHemen Formu Doldur!Formu Doldurarak Ön Bilgi Alabilirsiniz.


Just English Dil Okulları
İstanbul/Kadıköy Şubesi


Caferağa Mahallesi Neşet Ömer Sokak No:11 Kat:2 Kadıköy/İstanbul
kadikoy@justenglishtr.com

Seçiminiz Kadıköy Şubesidir.
Şube Değiştir
1

Just English Dil Okulları

Şimdi Bizimle İNGİLİZCE Öğren!
(0216) 700 10 07/ Yurtdışı Eğitim Hizmetleri / Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulları

Dünya Durmadan Değişmekte Ve Gelişmektedir. Bu Değişim Ve Gelişim Ise Beraberinde Insanlara En Az Bir Yabancı Dil Öğrenme Gereksinimi Doğurmaktadır.

Günümüzde bir dili öğrenmenin tek başına yeterli olmaması ile birlikte, bu öğrenilen dilin etkin ve etkili bir biçimde kullanılması zorunluluk haline gelmiştir. Gerek eğitim, gerek kariyer, gerekse hayat şartları gereğince yabancı bir dil bilmek büyük önem taşımaktadır. Yabancı dil eğitimi her ne kadar ilkokul sıralarında başlayıp üniversitede de devam etse de, buralarda alınan eğitimler gramer ağırlıklı olduğu için ne yazık ki konuşmaya yönelik olmayıp, aynı zamanda yetersiz düzeydedir. Bir dilin tam olarak öğrenilebilmesi için bolca pratik yapmak gerekmektedir. Bu da söz konusu dilin ana dil olarak konuşulduğu ülkede bulunmayı ve o dilin inceliklerini, o ülkede alınacak eğitimle kavramayı gerektirir.

Bilindiği gibi, öğrenilen yabancı dil ya da diller, yalnızca eğitiminizi değil, eğitimden sonraki kariyer ya da sosyal yaşantınızı da ilgilendirmekte ve etkilemektedir. Rekabetin giderek arttığı iş hayatında şimdilerde tek dil bilmek bile yetmezken, uluslararası bir kimliğe sahip olan neredeyse anadil muamelesi gören İngilizceyi bilmiyor olmak iş hayatınızı olumsuz yönde etkileyen faktörlerin başında yer almaktadır. Bunun yanı sıra akademik bir kariyer hedefliyorsanız yabancı dil yetkinliğiniz mutlaka olmak zorundadır Yabancı dil yetkinliği, mesleki kariyerin zirvesinde olmanızı sağlamakla birlikte sosyal yaşamınızı etkileme gücüne de sahiptir.

Dünyanın ortak dili haline gelen İngilizce sayesinde sizden çok uzaktaki insanlarla iletişime geçebilir, onların kültürlerini tanıyabilir ve dilediğinizde, onları ülkelerinde ziyaret edebilirsiniz. Böylelikle farklı kültürlerden birçok arkadaş edinebilir ve yabancı dil bilginize güvenerek farklı ülkeleri gezmeye kolaylıkla gidebilirsiniz. Daha önce de değindiğimiz gibi, her ne kadar ilkokul yıllarından beri aldığımız İngilizce eğitim ne yazık ki yeterli değildir ve bu dilin mutlaka desteklenmesi, pratiğe geçirilmesi gerekmektedir. Şimdiye dek öğrendiğiniz bu dili desteklemek, pratiğe kavuşturmak veya yeniden, anadili İngilizce olan deneyimli eğitmenlerden öğrenmek istiyorsanız, mutlaka yurtdışında eğitim almalısınız.

İngilizce başta olmak üzere, Almanca, Rusça, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca gibi birçok dili anavatanında öğrenmeniz artık zor değil! Justabroad olarak sizler için hazırlamış olduğumuz programlara dâhil olabilir ve bütçenize göre birçok okul bulabilirsiniz. Böylelikle herkesten bir adım önde başlayıp, kolayca iş bulabilir, sonrasında da çalıştığınız alanda aranan bir kişi olabilirsiniz.

Just English'i Seviyorum!
Öğrenci Memnuniyet Videoları
Öğrenci Memnuniyet Videoları
Öğrenci Memnuniyet Videoları
Öğrenci Memnuniyet Videoları
Öğrenci Memnuniyet Videoları
Öğrenci Memnuniyet Videoları
Öğrenci Memnuniyet Videoları
Öğrenci Memnuniyet Videoları
Öğrenci Memnuniyet Videoları
Öğrenci Memnuniyet Videoları


Öğrenci Memnuniyet Mektupları
Öğrenci Görüşleri

Emrah Özkan

Bursa – Nilüfer Şubesi
Öncelikle Just English ailesinin bir ferdi olmaktan çok memnun olduğumu söyleyebilirim. Just English ile tanışmam bundan 5 sene... Devamı
Öğrenci Görüşleri

Kübra Sarı

İstanbul – Şirinevler Şubesi
Just English’te dört ay eğitim aldım. Abim, yengem ve arkadaşlarım aracılığı ile kuruma başladım. Dört ay boyunca, hocalarımla... Devamı
Öğrenci Görüşleri

Ezgi Kılavuzoğlu

İstanbul – Beşiktaş Şubesi
Detaylı araştırmaların doğrultusunda kaydımı yaptırmış olduğum “Just English Dil Okulları’nda alanında uzman, gerek... Devamı
Öğrenci Görüşleri

Burak Küçükaksu

İstanbul – Mecidiyeköy Şubesi
Just English ailesi olarak öncelikle eğitiminizdeki başarıyı görmemek mümkün değil. Çalışanlar gerçekten çok ilgili ve güler yüzlüler... Devamı


Hemen TIKLA-ARA!
(0216) 700 10 07 Kadıköy Şubesi (0216) 700 10 07 Kadıköy Şubesi (0216) 700 10 07 Kadıköy Şubesi
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı