Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Almanca
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

Almanca (İleri) Seviyesi
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Almanca (İleri) Seviyesi

Just English’te, yıllardır Almanca eğitimleri veren, tecrübeli, alanında uzman ve ana dili Almanca olan eğitmenler eşliğinde eğitim görürsünüz. Normal, yoğun ve süper yoğun seçenekli programlarla Almancayı konuşma, yazma, okuma ve dinleme olmak üzere tüm fonksiyonları ile en güzel şekilde öğrenmeniz hedeflenir.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

616 ÖĞRENCİ
2023 Yılında Almanca Eğitiminden Mezun Oldu!
Almanca Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Öğrenme Garantili Almanca C1-C2 (Üst) Seviyesi Eğitimi

Almanca C1-C2 (üst) seviyedeki eğitimi aldıktan sonra dili günlük hayatta çok daha etkin bir şekilde kullanmaya başlarsınız. Almancada aldığınız mesafe akademik sınavlara rahat bir şekilde hazırlanılabilecek seviyeye ulaşmıştır. Bir Alman kadar dili etkili ve güzel kullanmanız artık mümkündür.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile C1-C2 (Üst) Seviyesi Almanca Eğitimi

Dil eğitiminde 100 saatlik program ile en çok ders saati veren yabancı dil kursu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları 10-12 kişi ile sınırlı tutulmaktadır. Çünkü grup derslerinde de özel ders ortamı sağlamak kurumumuzun hedeflerinin başında gelmektedir.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde C1-C2 (Üst) Seviyesi Almanca Eğitimi

Derslerinize ilave olarak online eğitim, konuşma sınıfı, yazma sınıfı ve sinema kulübü gibi ücretsiz aktivitelerle dil öğrenmenin ne kadar zevkli ve süreklilik arz eden bir süreç olduğunu yaşayarak görmüş olacaksınız. Öğrencilerimiz mobil uygulamalarımız ve mobil web sitemiz üzerinden Just English kursumuzdaki ücretsiz Almanca aktivite derslerine online rezervasyon yaparak katılabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/almanca eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Genel Almanca eğitiminin son seviyesi olan Almanca C1-C2 (üst seviye) eğitiminden sonra gramer açısından eksiğiniz kalmayacak ve dili kusursuz bir şekilde kullanabilecek duruma gelmiş olacaksınız.

C1-C2 (Üst) Seviyesi Almanca Eğitimi Nedir?

C1-C2 (üst) seviyesinde, edindiğiniz dil becerinizi kusursuzlaştırmanız ve daha kalıcı hale getirmeniz hedeflenir. Gramer yapısına ve kurallarına artık tamamen hâkim olduğunuz için bu seviyede diğer dil kullanımlarına yönelik eğitim alır ve kazanımlarınızı bolca pratik yaparak kalıcı hale getirirsiniz. Ayrıca, Almanca C1-C2 (üst) seviyesinde, sözcük dağarcığınızı arttırmaya, okuduğunuzu tamamen anlamaya ve anladığınızı düzgün biçimde yazıya dökebilmeye yönelik çalışmalar yapılır.

Almanca C1-C2 (Üst) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Just English’in Almanca eğitiminde uygulanan kur programlarının sonuncusu olan C1-C2 (üst) seviye eğitimi sonunda şu kazanımları elde edersiniz: C1 seviyesi toplam 100 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan kursiyerimiz yetkin dil kullanıcısı olma yolunu yarılamıştır. Dil bilgisine tamamen hâkim olur ve konuşmada akıcılık sağlar.

Toplamda 100 saatlik dersten oluşan C2 seviyesini başarı ile tamamlayan katılımcı artık yetkin bir dil kullanıcısıdır. Anlaşılması güç ve karmaşık bilgileri kullanır. Dile tamamen hâkim olur. Bir Alman kadar rahat konuşup anlaşabilir. Dersler formasyon sahibi ve alanında uzman Alman eğitmenler tarafından verilir. Özgün ders materyalleri kullanılır. Programımız öğrenci merkezli yaklaşım temellidir. Almanca ve Türkçenin benzer yanlarından hareketle öğrenme kolaylaştırılır. Dersler için son teknoloji kullanılır; online eğitim ve alıştırma imkânları sunulur.

C1-C2 (Üst) Seviyesi Almanca Eğitimi Sonunda...

Almanca C1-C2 (üst) seviyesini başarı ile tamamladığınızda Almanca gramer konularını tamamen öğrenmiş ve dili günlük hayatta çok daha etkin bir şekilde kullanacak seviyeye gelmiş olursunuz. Almancadaki seviyeniz, akademik sınavlara rahat bir şekilde hazırlanılabilecek düzeye ulaşmıştır. Almancayı, C1-C2 (üst) seviyedeki eğitimi aldıktan sonra bir Alman kadar etkili ve güzel kullanmanız artık mümkündür.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Genel Almanca eğitiminin son aşaması olan C1-C2 (üst) seviyesinde diğer seviyelerde olduğu gibi yine yabancı ve akademik unvana sahip eğitmenler ile çalışırsınız. Kurumumuz, öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyerek öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online eğitimler ve ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” , “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle de tescillemiştir.

Just English C1-C2 (Üst) Seviyesi Almanca Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English, Almanca ve diğer dil eğitimlerindeki başarısını kısa zamanda Türkiye’nin pek çok şehrinde açtığı şubeleri ile tescillemiştir. Üst üste aldığı başarı ödülleri de Just English’in bu başarısını ispatlamaktadır.

Just English Dil Okulları; özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online dersler, etüt ve bire bir dersler ile farklılığını hissettirmektedir. Bu özeliklerin yanı sıra Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları göz önüne alındığında genel Almanca ve diğer dillerde % 100’lük bir başarıya imza atmıştır.

Bu hedefini başarı ile gerçekleştiren Just English; online dersler, özgün ders materyalleri, etüt ve bire bir dersler, ders içi ve ders dışı aktiviteler, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları göz önüne alındığında genel Almanca ve diğer dillerde %100’lük bir başarıya imza atmıştır.

Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel Almanca (İleri Seviye) Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! Almanca Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!.

Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!