Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
İngi̇li̇zce
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
FİYAT ARTIŞINDAN ETKİLENMEYİN!
Son Gün 15 Aralık! Acele Edin...
0
'gün
0
'saat
0
'dk kaldı!
Kampanya ve Fırsatlar
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Upper-Intermediate (Orta Üstü) Seviyesi

Upper-Intermediate seviyesini başarı ile tamamladığınız takdirde oldukça zengin bir gramer ve kelime bilgisine sahip olursunuz. Bu seviyedeki eğitimi tamamladıktan sonra hem günlük hayattaki hem de iş dünyanızdaki görüşmeleri rahatlıkla yapabileceğiniz için artık çok daha özgür olacaksınız.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Upper-Intermediate (Orta Üstü) Seviyesinde Hangi Zamanları Öğrenebilirim?

Upper-Intermediate seviyesinde, Present, Past ve Future tenses yanı sıra, Conditionals (Type 1-2-3), Reported Speech, Passive Voice, Relative Clauses, Modals (should, could, may, might, must), phrasal verbs, ve gerunds ve infinitives gibi diğer gramer yapılarını öğrenmeniz gerekmektedir.

Upper-Intermediate (Orta Üstü) Seviyesini Bitirdiğimde Okuma Yazma,Konuşma, Dinleme Alanlarında Nasıl İletişim Kurabilirim?

Upper-Intermediate (Orta Üstü) seviyesini tamamladığınızda okuma yazma, konuşma ve dinleme alanlarında daha akıcı ve doğru bir İngilizce ile iletişim kurabilirsiniz. Okuma ve dinleme becerileriniz gelişmiş olacak, bu sayede daha karmaşık İngilizce metinleri ve konuşmaları anlayabileceksiniz. Aynı zamanda, konuşma becerileriniz de gelişecek ve daha karmaşık fikirleri ifade edebilir hale geleceksiniz.

Upper-Intermediate (Orta Üstü) Seviyesinin Sonuna Geldiğimde Ortalama Kaç Kelime Öğrenmiş Olurum?

Upper-Intermediate (Orta Üstü) seviyesini tamamladığınızda, ortalama olarak 2,500-3,000 yeni kelime öğrenmiş olabilirsiniz.

Upper-Intermediate (Orta Üstü) Seviyesini Başarılı Bir Şekilde Tamamladığımda Okuduğum Bir Metni Ne Kadar Anlayabilirim?

Upper-Intermediate (Orta Üstü) seviyesini tamamladığınızda, okuduğunuz bir metnin çoğunu anlayabileceksiniz. Bazı kelime ve yapılar hala zor gelebilir, ancak genel anlamda anlama seviyeniz oldukça yüksek olacaktır.

Upper-Intermediate (Orta Üstü) Seviyesi Sonunda Günlük Hayatımı İdare Edecek Kadar Konuşabilir Miyim?

Upper-Intermediate (Orta Üstü) seviyesinde, günlük hayatınızda birçok konuda İngilizce konuşabilirsiniz. Basit sohbetlerden daha karmaşık tartışmalara kadar birçok konuda kendinizi ifade edebilirsiniz.

Haber, Tv, Dizi ve Belgeselleri Takip Ederken Upper-Intermediate (Orta Üstü) Seviyesinde Bir İngilizce İle Ne Kadar Anlayabilirim?

Upper-Intermediate (Orta Üstü) seviyesinde, haber, tv, dizi ve belgeselleri genel olarak anlayabilirsiniz. Tabii ki, bazı kelimeler ve yapılar hala zor gelebilir, ancak genel anlamda ne hakkında olduğunu anlayabilirsiniz.

Upper-Intermediate (Orta Üstü) Eğitimini Alırsam Nerede Kullanabilirim?

Upper-Intermediate (Orta Üstü) İngilizcesini birçok farklı alanda kullanabilirsiniz. Özellikle turizm, eğitim, işletme, pazarlama, finans, hukuk ve teknoloji gibi alanlarda iş fırsatları bulabilirsiniz.

Upper-Intermediate (Orta Üstü) Seviye İngilizceyi Ne Kadar Sürede Öğrenirim?

Upper-Intermediate (Orta Üstü) seviyesinde İngilizce öğrenmek, kişiden kişiye farklılık gösterse de, genellikle 120-160 saat arasında sürmektedir.

Upper-Intermediate (Orta Üstü) Seviyesini Bitirdiğimde Hangi Alanlarda İş Bulabilirim?

Upper-Intermediate (Orta Üstü) seviyesini tamamladığınızda, birçok iş alanında çalışma fırsatınız olabilir. Ancak, seçtiğiniz işin gereksinimlerine ve beklentilerine bağlı olarak, daha ileri bir İngilizce seviyesi gerekebilir.

Upper-Intermediate (Orta Üstü) Seviyesinde Eğitim Alırsam Basit İletişim Gerektiren İşlerde Çalışma İmkanım Olur Mu?

Upper-Intermediate (Orta Üstü) seviyesinde İngilizce eğitimi alırsanız, basit iletişim gerektiren işlerde çalışma imkanı olabilir. Örneğin, turizm, restoran, perakende satış, temizlik, veya benzeri sektörlerde çalışabilirsiniz. Ancak, sektörünüz ve işvereninizin İngilizce dil beklentileri değişebileceğinden, özellikle yüz yüze iletişim gerektiren işlerde daha yüksek bir İngilizce seviyesi gerekebilir. İşverenler genellikle İngilizce seviyesi yüksek adayları tercih ederler, bu yüzden daha ileri seviyelerde İngilizce öğrenmek size daha fazla fırsat sunabilir.

Bazı İş Alanlarındaki İngilizce Seviye Gereksinimleri:

Kasiyer: Başlangıç düzeyi
Resepsiyonist: Başlangıç düzeyi
Yazılımcı: Orta ve ileri düzey
Öğretim görevlisi: İleri düzey
Taksi şoförü: Başlangıç düzeyi
Temizlik görevlisi: Başlangıç düzeyi
Satış temsilcisi: Orta düzey
Tur rehberi: Orta ve ileri düzey
Otel görevlisi: Başlangıç ve orta düzey
Garson: Başlangıç ve orta düzey
Komi: Başlangıç düzeyi
Mağaza çalışanı: Başlangıç ve orta düzey
Banka memuru: Orta düzey
Hostes: İleri düzey
Pilot: İleri düzey
Kaptan: İleri düzey

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

4445 ÖĞRENCİ
2022 Yılında İngilizce Eğitiminden Mezun Oldu!
İngilizce Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Konuşma Garantili Upper-Intermediate (Orta Üstü) Seviyesi Eğitimi

Upper-Intermediate (Orta Üstü) seviyesi, günlük konuşma pratikleri ve dinleme-yazma aktivitelerinin çok yoğun olduğu bir eğitim paketinden oluşmaktadır. Bu seviyede aldığınız ileri dereceli eğitimin seviyesine uygun olarak sizlere yabancı eğitmenler eşlik eder.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile Upper-Intermediate (Orta Üstü) Seviyesi Eğitimi

Just English’te, Upper-Intermediate (Ön Orta) seviyesindeki İngilizce eğitimi için 160 saatlik bir program 12-16 kişilik ideal sınıf ortamlarında verilmektedir.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde Upper-Intermediate (Orta Üstü) Seviyesi Eğitimi

Just English’te, ücretsiz faydalanabileceğiniz online eğitim, yazma sınıfı, konuşma sınıfı ve sinema kulübü gibi aktivitelerimizle dil öğrenmek çok daha kolay ve zevkli bir hale gelmiş oluyor.

Öğrencilerimiz mobil web sitemiz ve mobil uygulamalarımızdan Just English Kursumuzdaki aktivite derslerine online rezervasyon ve katılım işlemi sağlayabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/i̇ngi̇li̇zce eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Intermediate seviyesinin son aşaması olan Upper-Intermediate seviyesi akademik dilin temellerinin sağlamlaştırıldığı, gramerin artık sonlanmaya başladığı, konuşmanın ise son derece akıcı hale geldiği, okuma, yazma ve dinleme alanlarının kusursuzlaştığı seviyedir.

Upper-Intermediate (Orta Üstü) Seviyesi Eğitimi Nedir?

Upper-Intermediate seviyesinde alacağınız eğitimin büyük bir bölümünde konuşma, dinleme ve yazma aktivitelerine yer verilir. Aldığınız ileri dereceli eğitimin seviyesine uygun olarak bu seviyede sizlere yabancı eğitmenler eşlik eder.

Upper-Intermediate (Orta Üstü) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Upper-Intermediate seviyesinde, günlük hayatta çok rahat bir şekilde İngilizce konuşabilecek şekilde kelime bilgisine ulaşır ve akademik sınavlarda bile başarı elde edecek düzeyde oldukça zengin bir gramer eğitimi almış olursunuz. Edindiğiniz bu bilgiler ışığında okuduğunuz tüm İngilizce kaynakları anlayabilir, akademik sunumlar yapabilir, akademik makaleler yazabilir ve İngilizceyi sokak dilinden akademik dile kadar tüm yönleri ile oldukça rahat kullanabilirsiniz.

Upper-Intermediate (Orta Üstü) Seviyesi Eğitimi Sonunda...

Genel İngilizce Upper-Intermediate (Orta Üstü) eğitimi sonunda çok zengin bir kelime hazinesine gelir ve gramer noktasında çok iyi bir eğitim almış olursunuz. Bu eğitimden sonra İngilizce kaynakları çok rahat bir şekilde anlayabilir, akademik sunumlar gerçekleştirebilir, makaleler yazabilir ve İngilizceyi günlük konuşma dilinden akademik dile kadar tüm yönleri ile kullanabilirsiniz.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Just English, gerek öğretim kadrosu gerek ders mekânlarında yarattığı farklarla yetinmeyerek öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online eğitimler ve ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Kursumuz, elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” , “En Kaliteli Dil Okulu” ve “En Güvenilir Dil Okulu” ödülleriyle de kanıtlamıştır.

Just English Upper-Intermediate (Orta Üstü) Seviyesi İngilizce Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English, başarısını öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile sağlamaktadır. Kursumuz, İngilizce ve diğer dil eğitimlerindeki başarısını kısa sürede Türkiye’nin pek çok şehrinde açtığı şubeleri ile kanıtlamıştır. Üst üste aldığımız başarı ödülleri de bu başarımızı ispatlar niteliktedir.

Just English; online dersler, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteler, etüt ve bire bir dersler, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları göz önüne alındığında genel İngilizce ve diğer dillerde %100’lük bir başarı oranını gerçekleştirmiştir.

Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel İngilizce Upper-Intermediate (Orta Üstü) Seviyesi Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! İngilizce Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!.

Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.


YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 OCAK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 OCAK 2022.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı