Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
İngi̇li̇zce
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
FİYAT ARTIŞINDAN ETKİLENMEYİN!
Son Gün 31 Ocak! Acele Edin...
0
'gün
0
'saat
0
'dk kaldı!
Kampanya ve Fırsatlar

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!
Hemen Ön Bilgi Alın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Intermediate (Orta) Seviyesi

Öğrendiğiniz yabancı dili günlük hayatınızda rahat bir şekilde kullanmaya başlamak dil öğrenmedeki cesaretinizi arttıracak en önemli unsurlardan biridir. Intermediate seviyesi sizlere dili etkin bir şekilde kullanabileceğiniz bir öğretim programı sunmaktadır.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

4445 ÖĞRENCİ
2022 Yılında İngilizce Eğitiminden Mezun Oldu!
İngilizce Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Konuşma Garantili Intermediate (Orta) Seviyesi Eğitimi

Genel İngilizcede üçüncü seviye olan Intermediate (Orta) seviyesi günlük konuşma dilinin oldukça üzerine çıktığınız ve akademik dili anlamaya başladığınız seviyedir. Bu seviyede dili etkin bir şekilde kullanabildiğinizi fark edeceksiniz.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile Intermediate (Orta) Seviyesi Eğitimi

Just English, kursiyerlerimize Intermediate (Orta) seviyesindeki İngilizce eğitimini 160 saatlik programla ve 12-16 kişilik sınıflarda sunmaktadır. Zaman yönüyle kısıtlı vakit ayırabilen kursiyerlerimiz için aynı programı daha kısa sürelerle de verebilmekteyiz.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde Intermediate (Orta) Seviyesi Eğitimi

Ücretsiz faydalanabileceğiniz online eğitim, konuşma sınıfı, yazma sınıfı ve sinema kulübü gibi aktivitelerimizle dil öğrenmek sizin için çok daha kolay ve zevkli hale gelmiş olacak.

Öğrencilerimiz mobil web sitemiz ve mobil uygulamalarımızdan Just English Kursumuzdaki aktivite derslerine online rezervasyon ve katılım işlemi sağlayabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/i̇ngi̇li̇zce eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Genel İngilizcenin üçüncü aşaması olan bu seviyede günlük konuşma dilinin oldukça üzerine çıkar ve akademik dili anlamaya başlarsınız. Intermediate (Orta) seviyede dili etkin bir şekilde kullanmaya başladığınızı fark edeceksiniz.

Intermediate (Orta) Seviyesi Eğitimi Nedir?

Intermediate (Orta) seviyesinde gramer eğitimi devam etmekle birlikte, konuşma, okuma, dinleme, okuduğunu anlama ve diğer dil kullanımları üzerine yoğunlaşılır. Bu seviyede günlük konuşma dilinin sınırları üzerine çıkar ve artık akademik dili de anlamaya başlarsınız. Önceki dönemlerde 400-600 kelime aralığında olan kelime dağarcığınız bu seviye ile birlikte 1000-1200 seviyesine yükselir. Intermediate seviyesinde gramer eğitimi, pratik yapma, konuşma ve yazma etkinlikleri ve kelime etkinlikleri sayesinde dil öğrenme süreciniz sürekli aktif tutulacaktır.

Intermediate (Orta) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Intermediate (Orta) seviyesini başarı ile tamamladığınızda İngilizce gramer yapısını büyük ölçüde öğrenmiş olacaksınız. Karışık yapılar ile cümleler kurabilecek ve kusursuz bir telaffuzla uzun uzun sohbet edebileceksiniz. Bu seviyede roman, hikâye, makale gibi türleri anlamaya başlayacağınız gibi TOEFL ve YDS gibi akademik sınavlara hazırlığın temelini de atmış olacaksınız.

Intermediate (Orta) Seviyesi Eğitimi Sonunda...

Just English’te aldığınız Genel İngilizce Intermediate (Orta) eğitimi sonunda İngilizce temelinizi sağlamlaştırmış, günlük konuşma dilinin oldukça üzerine çıkmış, akademik sınavlara yönelik hazırlanma seviyesine gelmiş olursunuz. Ayrıca roman, hikâye, makale gibi türleri rahatlıkla okuyup anlayabilecek seviyeye ulaşırsınız.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Just English, öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyen ve öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online eğitimler ve ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Kursumuz, elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” , “En Kaliteli Dil Okulu” ve “En Güvenilir Dil Okulu” ödülleriyle de tescillemiştir.

Just English Intermediate (Orta) Seviyesi İngilizce Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English, ülkemizde yabancı dil eğitimindeki büyük açığı kapatmak amacıyla kurulmuş bir eğitim kurumudur. İngilizce ve diğer dil eğitimlerindeki başarısını kısa sürede Türkiye’nin pek çok şehrinde açtığı şubeleri ile kanıtlamıştır. Üst üste aldığı başarı ödülleri Just English’in bu başarısını ispatlar niteliktedir.

Kursiyerlere sunulan 160 saatlik program ile en çok ders saati veren yabancı dil kurumu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları minimum seviyededir. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak kurumumuzun hedeflerinin başında gelmektedir. Bu hedefini başarı ile gerçekleştiren Just English; online dersler, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteler, etüt ve bire bir dersler, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları göz önüne alındığında genel İngilizce ve diğer dillerde %100’lük bir başarı oranını yakalamayı başarmıştır. div>

Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel İngilizce Intermediate (Orta) Seviyesi Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! İngilizce Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!.

12 Şubat Derslerimiz Başlıyor!
SON (1) KONTENJAN!

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.


YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 OCAK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 OCAK 2022.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı