Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?5
İngi̇li̇zce
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
FİYAT ARTIŞINDAN ETKİLENMEYİN!
Son Gün 29 Şubat! Acele Edin...
0
'gün
0
'saat
0
'dk kaldı!
Kampanya ve Fırsatlar

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Intermediate (Orta) Seviyesi

Öğrendiğiniz yabancı dili günlük hayatınızda rahat bir şekilde kullanmaya başlamak dil öğrenmedeki cesaretinizi arttıracak en önemli unsurlardan biridir. Intermediate seviyesi sizlere dili etkin bir şekilde kullanabileceğiniz bir öğretim programı sunmaktadır.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Intermediate (Orta) Seviyesinde Hangi Zamanları Öğrenebilirim?

Intermediate seviyesinde, genellikle Present Perfect Tense, Past Perfect Tense, Future Simple Tense, ve Continuous Tense gibi zamanlara odaklanılır. Ayrıca, Conditionals, Reported Speech gibi daha karmaşık yapıları da öğrenmeye başlanır.

Intermediate (Orta) Seviyesini Bitirdiğimde Okuma Yazma,Konuşma, Dinleme Alanlarında Nasıl İletişim Kurabilirim?

Intermediate seviyesini bitirdiğinizde, günlük yaşamda sıradan konular hakkında anlaşabilecek kadar İngilizce konuşabilecek, yazabilecek ve okuyabileceksiniz. Ayrıca, belirli bir konu hakkında ayrıntılı bir tartışmaya da katılabilirsiniz. Dinleme becerileriniz de gelişecek ve konuşmaları, radyo programlarını ve TV şovlarını anlayabileceksiniz.

Intermediate (Orta) Seviyesinin Sonuna Geldiğimde Ortalama Kaç Kelime Öğrenmiş Olurum?

Intermediate seviyesinin sonunda ortalama olarak 2.500-4.000 kelime öğrenmiş olmanız beklenir. Bununla birlikte, kelime haznenizi daha da geliştirebileceğiniz kadar daha fazla kelime de öğrenebilirsiniz.

Intermediate (Orta) Seviyesini Başarılı Bir Şekilde Tamamladığımda Okuduğum Bir Metni Ne Kadar Anlayabilirim?

Intermediate seviyesinde bir öğrenci, okuduğu metnin yüzde 70-80'ini anlamalıdır. Ancak, anlama becerileri okuma becerilerinden daha yavaş geliştiği için, okuduğunuz daha karmaşık materyallerin anlaşılması zaman alabilir.

Intermediate (Orta) Seviyesi Sonunda Günlük Hayatımı İdare Edecek Kadar Konuşabilir Miyim?

Evet, Intermediate seviyesinde İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmiş olacaksınız. Günlük hayatta karşılaşacağınız durumlarda kendinizi ifade edebilir ve anlaşılabilir olabilirsiniz.

Haber, Tv, Dizi ve Belgeselleri Takip Ederken Intermediate (Orta) Seviyesinde Bir İngilizce İle Ne Kadar Anlayabilirim?

Intermediate (Orta) seviyesinde bir İngilizceyle, haberleri, TV programlarını, dizileri ve belgeselleri daha iyi anlayabilirsiniz. Daha geniş bir kelime hazinesi ve daha iyi bir dilbilgisi ile, daha karmaşık konuları anlamak için daha fazla araçınız olacaktır.

Intermediate (Orta) Eğitimini Alırsam Nerede Kullanabilirim?

Intermediate seviyesinde İngilizce bilmek birçok farklı alanda faydalı olabilir. Yurtdışı seyahatleri, iş toplantıları, akademik çalışmalar ve uluslararası iletişim, Intermediate seviyesinde İngilizce bilen kişiler için fırsatlar sunabilir.

Intermediate (Orta) Seviye İngilizceyi Ne Kadar Sürede Öğrenirim?

İngilizce öğrenme süreci kişisel hedeflerinize, öğrenme yöntemlerinize ve pratik yapma sıklığınıza bağlı olarak değişebilir. Ancak, ortalama olarak Intermediate seviyesine gelmek, 120-160 saatlik bir çalışma süresi gerektirebilir.

Intermediate (Orta) Seviyesini Bitirdiğimde Hangi Alanlarda İş Bulabilirim?

Intermediate seviyesinde İngilizce bilmek, birçok farklı iş alanında iş bulmanızı kolaylaştırabilir. Özellikle turizm, hizmet sektörü, yabancı dil eğitimi, uluslararası ticaret ve lojistik gibi alanlarda Intermediate seviyesinde İngilizce bilmek büyük avantaj sağlayabilir.

Intermediate (Orta) Seviyesinde Eğitim Alırsam Basit İletişim Gerektiren İşlerde Çalışma İmkanım Olur Mu?

Evet, Intermediate seviyesinde İngilizce bilmek, basit iletişim gerektiren işlerde çalışmanıza olanak tanıyabilir. Örneğin, turizm sektöründe resepsiyonist olarak çalışmak, müşteri hizmetleri departmanlarında görev yapmak gibi işler Intermediate seviyesinde İngilizce bilen kişiler için uygun olabilir.

Bazı İş Alanlarındaki İngilizce Seviye Gereksinimleri:

Kasiyer: Başlangıç düzeyi
Resepsiyonist: Başlangıç düzeyi
Yazılımcı: Orta ve ileri düzey
Öğretim görevlisi: İleri düzey
Taksi şoförü: Başlangıç düzeyi
Temizlik görevlisi: Başlangıç düzeyi
Satış temsilcisi: Orta düzey
Tur rehberi: Orta ve ileri düzey
Otel görevlisi: Başlangıç ve orta düzey
Garson: Başlangıç ve orta düzey
Komi: Başlangıç düzeyi
Mağaza çalışanı: Başlangıç ve orta düzey
Banka memuru: Orta düzey
Hostes: İleri düzey
Pilot: İleri düzey
Kaptan: İleri düzey

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

4445 ÖĞRENCİ
2023 Yılında İngilizce Eğitiminden Mezun Oldu!
İngilizce Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Konuşma Garantili Intermediate (Orta) Seviyesi Eğitimi

Genel İngilizcede üçüncü seviye olan Intermediate (Orta) seviyesi günlük konuşma dilinin oldukça üzerine çıktığınız ve akademik dili anlamaya başladığınız seviyedir. Bu seviyede dili etkin bir şekilde kullanabildiğinizi fark edeceksiniz.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile Intermediate (Orta) Seviyesi Eğitimi

Just English, kursiyerlerimize Intermediate (Orta) seviyesindeki İngilizce eğitimini 160 saatlik programla ve 12-16 kişilik sınıflarda sunmaktadır. Zaman yönüyle kısıtlı vakit ayırabilen kursiyerlerimiz için aynı programı daha kısa sürelerle de verebilmekteyiz.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde Intermediate (Orta) Seviyesi Eğitimi

Ücretsiz faydalanabileceğiniz online eğitim, konuşma sınıfı, yazma sınıfı ve sinema kulübü gibi aktivitelerimizle dil öğrenmek sizin için çok daha kolay ve zevkli hale gelmiş olacak.

Öğrencilerimiz mobil web sitemiz ve mobil uygulamalarımızdan Just English Kursumuzdaki aktivite derslerine online rezervasyon ve katılım işlemi sağlayabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/i̇ngi̇li̇zce eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Genel İngilizcenin üçüncü aşaması olan bu seviyede günlük konuşma dilinin oldukça üzerine çıkar ve akademik dili anlamaya başlarsınız. Intermediate (Orta) seviyede dili etkin bir şekilde kullanmaya başladığınızı fark edeceksiniz.

Intermediate (Orta) Seviyesi Eğitimi Nedir?

Intermediate (Orta) seviyesinde gramer eğitimi devam etmekle birlikte, konuşma, okuma, dinleme, okuduğunu anlama ve diğer dil kullanımları üzerine yoğunlaşılır. Bu seviyede günlük konuşma dilinin sınırları üzerine çıkar ve artık akademik dili de anlamaya başlarsınız. Önceki dönemlerde 400-600 kelime aralığında olan kelime dağarcığınız bu seviye ile birlikte 1000-1200 seviyesine yükselir. Intermediate seviyesinde gramer eğitimi, pratik yapma, konuşma ve yazma etkinlikleri ve kelime etkinlikleri sayesinde dil öğrenme süreciniz sürekli aktif tutulacaktır.

Intermediate (Orta) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Intermediate (Orta) seviyesini başarı ile tamamladığınızda İngilizce gramer yapısını büyük ölçüde öğrenmiş olacaksınız. Karışık yapılar ile cümleler kurabilecek ve kusursuz bir telaffuzla uzun uzun sohbet edebileceksiniz. Bu seviyede roman, hikâye, makale gibi türleri anlamaya başlayacağınız gibi TOEFL ve YDS gibi akademik sınavlara hazırlığın temelini de atmış olacaksınız.

Intermediate (Orta) Seviyesi Eğitimi Sonunda...

Just English’te aldığınız Genel İngilizce Intermediate (Orta) eğitimi sonunda İngilizce temelinizi sağlamlaştırmış, günlük konuşma dilinin oldukça üzerine çıkmış, akademik sınavlara yönelik hazırlanma seviyesine gelmiş olursunuz. Ayrıca roman, hikâye, makale gibi türleri rahatlıkla okuyup anlayabilecek seviyeye ulaşırsınız.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Just English, öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyen ve öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online eğitimler ve ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Kursumuz, elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” , “En Kaliteli Dil Okulu” ve “En Güvenilir Dil Okulu” ödülleriyle de tescillemiştir.

Just English Intermediate (Orta) Seviyesi İngilizce Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English, ülkemizde yabancı dil eğitimindeki büyük açığı kapatmak amacıyla kurulmuş bir eğitim kurumudur. İngilizce ve diğer dil eğitimlerindeki başarısını kısa sürede Türkiye’nin pek çok şehrinde açtığı şubeleri ile kanıtlamıştır. Üst üste aldığı başarı ödülleri Just English’in bu başarısını ispatlar niteliktedir.

Kursiyerlere sunulan 160 saatlik program ile en çok ders saati veren yabancı dil kurumu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları minimum seviyededir. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak kurumumuzun hedeflerinin başında gelmektedir. Bu hedefini başarı ile gerçekleştiren Just English; online dersler, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteler, etüt ve bire bir dersler, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları göz önüne alındığında genel İngilizce ve diğer dillerde %100’lük bir başarı oranını yakalamayı başarmıştır. div>

Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel İngilizce Intermediate (Orta) Seviyesi Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! İngilizce Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!.

Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!