Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?5
Türkçe
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
FİYAT ARTIŞINDAN ETKİLENMEYİN!
Son Gün 29 Şubat! Acele Edin...
0
'gün
0
'saat
0
'dk kaldı!
Kampanya ve Fırsatlar

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Türkçe (Ön Orta) Seviyesi

Türkçe için temel zamanları öğreneceğiniz, kelime hazinenizi zenginleştireceğiniz ve Türkçeyi günlük hayatınızda rahatça kullanabileceğiniz bir eğitim bu programda sizleri bekliyor. Just English’te Türkçe eğitimini yürütmekte olan eğitmenler, Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe Eğitimi bölümlerinde uzmanlaşmış akademik kadrodan oluşmaktadır. Kurumumuzda alacağınız Türkçe eğitimi programıyla, Türkçeyi tüm püf noktaları ile en etkin şekilde kullanmayı öğrenmiş olursunuz.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

144 ÖĞRENCİ
2023 Yılında Türkçe Eğitiminden Mezun Oldu!
Türkçe Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Konuşma Garantili Türkçe A2 (Ön Orta) Seviyesi Eğitimi

Türkçe A2 (ön orta) seviyesinde hem gramer eğitimi yoğun bir şekilde devam eder hem de gramer bilgilerinizi pratiğe dökebilmeniz sağlanır. Basit diyaloglardan ziyade başlangıçta oldukça zor olan hatta hiç anlayamadığınız cümleleri anlayabilecek, daha zengin ve uzun soluklu diyaloglar kurabilecek ve kendinizi çok daha rahat bir şekilde ifade edebileceksiniz.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile A2 (Ön Orta) Seviyesi Türkçe Eğitimi

Kursiyerlerimize Türkçe A2 (ön orta) seviyesindeki Türkçe eğitimini 100 saatlik bir program ile 10-12 kişilik sınıflarda sunulmaktadır.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde A2 (Ön Orta) Seviyesi Türkçe Eğitimi

Derslere ilave olarak online eğitim, yazma sınıfı, konuşma sınıfı ve sinema kulübü gibi ücretsiz aktivitelerle dil öğrenmenin çok kolay ve zevkli olduğunu fark edeceksiniz.

Öğrencilerimiz mobil uygulamalarımız ve mobil web sitemiz üzerinden Just English kursumuzdaki Türkçe aktivite derslerine online rezervasyon yaparak katılabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/türkçe eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Genel Türkçenin ikinci aşaması olan bu seviyede, başlangıç seviyesine göre temel iyice sağlamlaştırılır ve öğrendiğiniz dilin kalıcı hale gelmesi sağlanır. Bunu ise, Türkçenin ana dilinizden bambaşka bir dil olduğunun bilincine vararak ve edindiğiniz bilgi ve tecrübeler sonucunda Türkçe ile ana dilinizi karşılaştırmayı bırakarak başarırsınız. 

A2 (Ön Orta) Seviyesi Türkçe Eğitiminin İçeriği Nedir?

Türkiye’de eğitim görmek, çalışmak veya artık ülkemizde yaşamaya karar veren yabancı uyruklu kişilere verilen Türkçe eğitimlerimiz, 6 kur olmak üzere her kur 100 saatten oluşmaktadır. 

Just English’te, yabancılara Türkçe eğitimlerinde yabancıların gündelik hayatlarında kendilerini rahat bir şekilde ifade edebilecekleri bir dil eğitimi verilir. Alfabeden başlayan ve gramer kurallarından deyim ve atasözlerine kadar uzanan ve eğlenceli içeriklerle Türkçeyi sevdirerek öğreten bir eğitim sistemimiz vardır.

Türkçe A2 (Ön Orta) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

A2 seviyesi sonunda A1 (Başlangıç) programına göre daha yoğun bir gramer eğitimi alırsınız. Bununla birlikte öğrendiklerinizi pratiğe dökmeniz ve pratiğe dökerken doğru ifade etmeniz adına konuşma, yazma ve dinleme aktiviteleri de yoğunluk kazanır. Just English’te, A2 seviyesini başarı ile tamamladığınızda temel zamanları rahatlıkla kullanabilecek, zenginleşen kelime hazineniz ile kendinizi daha rahat ifade edebilecek ve hem uzun cümleler kurup hem de karmaşık cümleleri anlayabilir duruma geleceksiniz.

A2 (Ön Orta) Seviyesi Türkçe Eğitimi Sonunda...

Türkçe A2 (ön orta) seviyesi eğitimini tamamladıktan sonra günlük konuşma dilinde kendinizi rahatça ifade edebilecek seviyeye ulaşacak ve basit cümlelerden ziyade kapsamlı diyaloglar kurabileceksiniz. Kelime hazinenizin zenginleşmesi ve özgüveniniz sayesinde konuşmadaki çekingenliğinizden de kurtulmuş olacaksınız.

Normal, yoğun ve süper yoğun seçenekli programlarla Türkçeyi konuşma, yazma, okuma ve dinleme olmak üzere tüm fonksiyonları ile kusursuz bir şekilde öğrenmeniz hedeflenir. 

Seçeceğiniz Dil Kursu
Neden Just English Olmalı?

Just English Dil Okulları bünyesinde yer alan Türkçe Bölümü, Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe Eğitimi alanlarında uzmanlaşmış akademik kadrodan oluşur. Eğitmenlerimiz, başka bir ülkede yaşamanın ne denli zor olduğunun bilinciyle aynı zamanda öğrencilerinin danışmanı olurlar ve iyi veya kötü herhangi bir durum söz konusu olduğunda yanlarında yer alan arkadaşları olmayı da üstlenirler.

Kurumumuzda normal, yoğun ve süper yoğun seçenekli programlarımız mevcuttur. Tüm programlarımız anadili Türkçe olan eğitmen kadrosu ile 10-12 kişilik sınıflarda yürütülmektedir.

Just English, öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyerek öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online eğitimler ve ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle de tescillemiştir.

Just English Şubesinin A2 (Ön Orta) Seviyesi Türkçe Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Türkiye’nin çevresindeki ülkelerle turizm ve ticaret başta olmak üzere pek çok alandaki ilişkilerden dolayı yabancılara Türkçe öğretimi hızla artan bir dil eğitimi konumuna gelmiştir. Just English, Türkçe ve diğer dil eğitimlerindeki başarısını kısa zamanda Türkiye’nin pek çok şehrinde açtığı şubeleri ile tescillemiştir. Üst üste aldığı başarı ödülleri de Just English’in bu başarısını ispatlamaktadır. 

Just English, başarısını her şeyden önce öğrenci merkezli eğitim anlayışını ön planda tutması ile sağlamaktadır. Öğrenci merkezli eğitim programı ile öğrencilerimizin daha iyi öğrenebilecekleri, kendilerini daha iyi ve daha rahat hissedebilecekleri bir ortamda eğitim alma imkânı sunulmaktadır.

Türkçe eğitiminde 100 saatlik program ile en çok ders saati veren yabancı dil kursu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları da minimum seviyede tutulmaktadır. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak kurumumuzun hedeflerinin başında gelmektedir. Bu hedefini başarı ile gerçekleştiren Just English; online dersler, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteler, etüt ve bire bir dersler, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları göz önüne alındığında Türkçe ve diğer dillerde %100’lük bir başarıya imza atmıştır.

Türkçe (Ön Orta) Seviyesi
Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel Türkçe (Ön Orta Seviye) Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! Türkçe Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!

Eğitim İçeriğiÖğrenci Yorumları
Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!