RUSÇA
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren!
ARA
YAZ
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
İndirimli Fırsatlar Sona Eriyor!Son Gün 31 Ocak! Acele Edin.İndirimli Fırsatlar Sona Eriyor!Son Gün 31 Ocak! Acele Edin.İndirimli Fırsatlar Sona Eriyor!
rusça sınıflarımızda son kontenjanlar.
0
'gün
0
'saat
0
'dakika kaldı!
Kampanya ve Fırsatlar

ÖĞRENME GARANTİLİ
RUSÇA!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

Rusça (Orta) Seviyesi

Just English’te; alanında uzman, tecrübeli ve ana dili Rusça olan eğitmenler eşliğinde Rusçayı öğrenmek sizler için daha kolay…

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi
DİĞER RUSÇA SEVİYELERİ

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

2019 Yılında
324 ÖĞRENCİ
Rusça Eğitiminden
MEZUN OLDU!

Rusça Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Öğrenme Garantili
Rusça Eğitimi!

Just English, gerek öğretim kadrosu gerekse ders mekânları ile bir dili en güzel şekilde öğrenebileceğiniz bir dil okuludur. Akademi temelli olan Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamı pedagojik formasyon ve uluslararası dil sertifikalarına sahiptir. Rusça eğitimi programımız, her biri 100 saat eğitim içeren 6 kurdan oluşmaktadır. Dil eğitiminde yılların verdiği tecrübemiz ve alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizlere 10-12 kişilik özel sınıflarda hizmet sunmaktayız.

Hemen Bilgi Al!

Rusça Eğitiminde
En Yüksek Ders Saati!

Kursiyerlerimize Rusça B1-B2 (orta) seviyesindeki eğitimi 100’er saatlik programlarla ve 10-12 kişilik sınıflarda sunuyoruz.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri
İle Rusça!

Derslerinize ilave olarak ücretsiz aktivitelerle dil öğrenmenin daha kolay ve zevkli olduğunu görmüş olacaksınız.

Aktivite Ders Listesi

Eğitim İçeriği
Rusça (Orta) Seviyesi
Eğitim İçeriği

Rusça B1-B2 seviyesinde gramer eğitiminizin devam etmesiyle birlikte, konuşma, okuma, dinleme, okuduğunu anlama ve diğer dil kullanımları üzerine yoğunlaşılır.

Rusça B1-B2 (Orta Seviyesi) Nedir?

Günlük konuşma dilinin oldukça üzerine çıkacağınız ve dili daha detaylı bir şekilde kullanmaya başlayacağınız seviyedir. Bu seviyede dili etkin bir şekilde kullanabildiğinizi fark edeceksiniz.

Bu Eğitimin İçeriği Nedir?

Günlük konuşma dilinin sınırları üzerine çıkar ve akademik dili de anlamaya başlarsınız. Just English’te Rusça eğitim programında 6 kur programı bulunmaktadır. Rusça B1 ve B2 seviyelerini tamamlayan bir kursiyerimiz olarak Rusçada çok önemli bir mesafe almış olacaksınız.

Bu Eğitim Size Ne Kazandırır?

Just English’te Rusça eğitim programında altı kur programı bulunmaktadır. B1 ve B2 seviyelerini başarı ile tamamladığınız takdirde dilin şu yetkinliklerini başarı ile kullanabiliyor olacaksınız.

B1 Seviyesi: Toplam 100 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan katılımcı kapsamlı dil bilgisi kullanabilir, isteklerini kolayca iletebilir ve konuşulanları rahatça anlayabilir.

B2 Seviyesi: Toplam 100 saatlik dersten oluşan bu seviyeyi başarı ile tamamlayan kursiyerimiz artık bağımsız dil kullanıcısıdır. İstediklerini kapsamlı cümleler kurarak anlatabilir ve akademik Rusça eğitimi için altyapı oluşturmuş olur.

Rusça B1-B2 seviyesini başarı ile bitirdiğiniz takdirde Rusça gramer yapısını büyük oranda tamamlamış olursunuz. Karışık yapılar ile cümleler kurabilir ve kusursuz bir telaffuzla uzun uzun sohbet edebilirsiniz.

Seçeceğiniz Dil Kursu
Neden Just English Olmalı?

Just English’te, yıllardır Rusça eğitimi veren, tecrübeli, alanında uzman ve ana dili Rusça olan eğitmenlerden dil eğitimi almış olursunuz. Normal, yoğun ve süper yoğun seçenekli programlarla dili konuşma, yazma, okuma ve dinleme olmak üzere tüm yönleriyle kusursuz bir şekilde öğrenmeniz hedeflenir.

Ülke olarak Rusya ile turizm, ticaret, eğitim gibi pek çok alanda etkileşim halinde olmamız özellikle kimi sektörler için Rusça öğrenmeyi neredeyse zorunlu hale getirmiştir. Ayrıca Birleşmiş Milletlerin resmi dillerinden olması, dünya çapında en çok konuşulan diller arasında yer alması faktörleri de Rusçanın popülerliğini arttırmaktadır.

Just English, öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyerek öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online eğitimler ve ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle de tescillemiştir.

Just English’in Rusça'da
Başarı Oranı Nedir?

Just English Dil Okulları, Rusça eğitimindeki başarısını kısa zamanda Türkiye’nin pek çok şehrinde açtığı şubeleri ile kanıtlamıştır. Üst üste aldığı başarı ödülleri Just English’in bu başarısını ispatlamaktadır.

Just English, her şeyden önce başarısını öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile sağlamaktadır. Öğrenci merkezli eğitim programı ile “Öğrencilerimiz nasıl daha iyi öğrenebilirler, nasıl bir ortamda kendilerini daha iyi ve daha rahat hissedebilirler, olası eksiklikleri nasıl giderilebilir?” gibi soruları daima aktif tutmaktadır.

Kursiyerlere sunulan 100 saatlik program ile en çok ders saati veren yabancı dil kursu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları minimum seviyededir. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak kurumumuzun hedeflerinin başında gelmektedir. Bu hedefini başarı ile gerçekleştiren Just English; online dersler, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteler, etüt ve bire bir dersler, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları göz önüne alındığında Rusça ve diğer dillerde % 100’lük bir başarıya ulaşmıştır.

Rusça Eğitimine
Neden Katılmalısınız?

Kaliteli, Güvenilir ve Bilinirliği Yüksek Sertifikanızı CV'nize Ekleyin.

İş Mülakatında Diğer Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun.

İşinizde Yükselin ve Kariyerinizde Gelişim Fırsatlarını Kaçırmayın.

Genel BakışSınıf Kontenjanı

Rusça (Orta) Seviyesi
Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel Rusça (Orta Seviye) Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! Rusça Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!

Eğitim İçeriğiÖğrenci Yorumları
Özel Derslerimiz Başlıyor!
KAYIT İÇİN ACELE EDİN!

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/rusça eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

ÖĞRENME GARANTİLİ
RUSÇA!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.