Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Rusça
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
FİYATLAR DEĞİŞMEDEN ACELE EDİN!
Son Gün 31 Mayıs! Hemen Bilgi Alın...
0
'gün
0
'saat
0
'dk kaldı!
Kampanya ve Fırsatlar

Rusça (Orta) Seviyesi
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Rusça (Orta) Seviyesi

Just English’te; alanında uzman, tecrübeli ve ana dili Rusça olan eğitmenler eşliğinde Rusçayı öğrenmek sizler için çok daha kolay… Just English, hem öğretim kadrosu hem de ders mekânları ile bir dili en güzel şekilde öğrenebileceğiniz bir dil okuludur. Akademi temelli olan Türk ve yabancı eğitmen kadrosu, pedagojik formasyon ve uluslararası dil sertifikalarına sahip eğitimcilerden oluşmaktadır.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

262 ÖĞRENCİ
2023 Yılında Rusça Eğitiminden Mezun Oldu!
Rusça Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Öğrenme Garantili Rusça B1-B2 (Orta) Seviyesi Eğitimi

Rusça eğitiminin orta seviyesinde Rusça ya hâkimiyetiniz belirgin şekilde artar. Günlük konuşma diyaloglarınızı çok rahat bir şekilde kurarsınız. Ayrıca dilde geldiğiniz seviye akademik çalışmalara başlama düzeyine yaklaşmış olur.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile B1-B2 (Orta) Seviyesi Rusça Eğitimi

Rusça eğitimi programımız, her biri 100 saat eğitim içeren 6 kurdan oluşmaktadır. Dil eğitiminde yılların verdiği tecrübemiz ve alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizlere 10-12 kişilik özel sınıflarda hizmet sunmaktayız.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde B1-B2 (Orta) Seviyesi Rusça Eğitimi

Derslerinize ilave olarak ücretsiz aktivitelerle dil öğrenmenin daha kolay ve zevkli olduğunu görmüş olacaksınız. Ücretsiz faydalanabileceğiniz aktivitelerimiz; online eğitim, konuşma sınıfı, yazma sınıfı ve sinema kulübü gibi aktivitelerdir.

Öğrencilerimiz, Just English kursumuzdaki Rusça ücretsiz aktivite derslerinden yararlanmak için mobil uygulamalarımız ve mobil web site üzerinden online rezervasyon ve katılım işlemi yapabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/rusça eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Rusçanın önemli aşamalarından biri olan B1-B2 seviyesi, günlük konuşma dilinin oldukça üzerine çıkacağınız ve dili daha detaylı bir şekilde kullanmaya başlayacağınız seviyedir. Bu seviyede dili çok daha etkin bir şekilde kullanabildiğinizi fark edeceksiniz.

Rusça B1-B2 (Orta) Seviyesi Eğitimi Nedir?

Rusça B1-B2 seviyesinde gramer eğitiminizin devam etmesinin yanında konuşma, okuma, dinleme, okuduğunu anlama ve diğer dil kullanım alanları üzerine yoğunlaşılır. Bu seviyede günlük konuşma dilinin sınırları üzerine çıkar ve akademik dili de anlamaya başlarsınız.

Just English’te Rusça eğitim programında 6 kur programı bulunmaktadır. Rusça B1 ve B2 seviyelerini tamamlayan bir kursiyerimiz olarak Rusçada çok önemli bir mesafe almış olacaksınız.

Rusça B1-B2 (Orta) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

B1 seviyesi toplam 100 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan katılımcı kapsamlı dil bilgisi kullanabilir, isteklerini kolayca ifade edebilir ve konuşulanları rahatça anlayabilir. B2 seviyesi de toplam 100 saatlik dersten oluşmaktadır. Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan kursiyerimiz artık bağımsız dil kullanıcısıdır. İstediklerini kapsamlı cümleler kurarak anlatabilir ve akademik Rusça eğitimi için altyapı oluşturmuş olur.

Özgün ders materyalleri kullanılır. Dersler, Kiril alfabesinin öğretilmesiyle başlamaktadır. Programlarımız öğrenci merkezli yaklaşımı esas alır. Ek aktiviteler (konuşma sınıfları, kelime sınıfları vb.) sunulmaktadır. Rusça ve Türkçenin benzer yanlarına dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır. Verilen ödevlerle öğrenim pekiştirilirken yapılan sınavlarla katılımcı gelişimi takip altında tutulur.

Rusça B1-B2 (Orta) Seviyesi Eğitimi Sonunda...

Rusça B1-B2 seviyesini başarı ile tamamladığınızda Rusçanın gramer yapısını büyük oranda tamamlamış olursunuz. Karışık yapılar ile cümleler kurabilir ve çevrenizdeki kişilerle kusursuz bir telaffuzla uzun uzun sohbet edebilirsiniz.

Seçeceğiniz Rusça Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Just English’te, yıllardır Rusça eğitimi veren, tecrübeli, alanında uzman ve ana dili Rusça olan eğitmenlerden dil eğitimi almış olursunuz. Normal, yoğun ve süper yoğun seçenekli programlarla dili konuşma, yazma, okuma ve dinleme olmak üzere tüm yönleriyle kusursuz bir şekilde öğrenmeniz hedeflenir.

Ülke olarak Rusya ile turizm, ticaret, eğitim gibi pek çok alanda etkileşim halinde olmamız özellikle kimi sektörler için Rusça öğrenmeyi neredeyse zorunlu hale getirmiştir. Ayrıca Birleşmiş Milletlerin resmi dillerinden olması, dünya çapında en çok konuşulan diller arasında yer alması faktörleri de Rusçanın popülerliğini arttırmaktadır.

Just English, öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyerek öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online eğitimler ve ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle de tescillemiştir.

Just English B1-B2 (Orta) Seviyesi Rusça Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Rusça eğitimindeki başarısını kısa zamanda Türkiye’nin pek çok şehrinde açtığı şubeleri ile kanıtlayan Just English Dil Okulları, üst üste aldığı başarı ödülleri de bu başarısını desteklemiştir.

Kursiyerlere sunulan 100 saatlik program ile en çok ders saati veren yabancı dil kursu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları da minimum seviyededir. Çünkü grup derslerinde de özel ders ortamı sağlamak kurumumuzun hedeflerinin başında gelmektedir. Bu hedefini başarı ile gerçekleştiren Just English; online dersler, ders içi ve ders dışı etkinlikler, etüt ve bire bir dersler, özgün ders materyalleri, Türk ve yabancılardan oluşan akademik kadrosu ve öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları değerlendirildiğinde Rusça ve diğer dillerde %100’lük bir başarıya ulaşmıştır.

Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel Rusça (Orta Seviye) Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! Rusça Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!.

Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!