Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Türkçe
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
FİYATLAR DEĞİŞMEDEN ACELE EDİN!
Son Gün 31 Mayıs! Hemen Bilgi Alın...
0
'gün
0
'saat
0
'dk kaldı!
Kampanya ve Fırsatlar

Türkçe (Orta) Seviyesi
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Türkçe (Orta) Seviyesi

Just English’te Türkçe Bölümü; mesleğini severek ve ilgiyle yapan, Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe Eğitimi alanlarında uzman akademik bir kadroya sahiptir. Just English’te; alanında uzman, tecrübeli ve ana dili Türkçe olan eğitmenler eşliğinde Türkçeyi öğrenmek sizler için çok daha kolay olacak. Türkçeyi sadece öğrenmekle kalmayacak aynı zamanda bu güzel dili gerçek anlamda sevmiş ve özümsemiş olacaksınız.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

144 ÖĞRENCİ
2023 Yılında Türkçe Eğitiminden Mezun Oldu!
Türkçe Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Konuşma Garantili Türkçe B1-B2 (Orta) Seviyesi Eğitimi

Türkçe B1-B2 (Orta) seviyedeki eğitimle dili günlük hayatta çok rahat bir şekilde kullanmaya başlarsınız. Türkçede kat ettiğiniz mesafe akademik sınavlara hazırlanacak seviyeye ulaşmıştır. Bu seviyedeki eğitimden sonra kendinizi konuşma ve yazı diliyle rahatlıkla ifade edebilirsiniz.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile B1-B2 (Orta) Seviyesi Türkçe Eğitimi

Kursiyerlerimize Türkçe B1-B2  (Orta) seviyesindeki eğitimi 100 saatlik programla ve 10-12 kişilik sınıflarda sunuyoruz.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde B1-B2 (Orta) Seviyesi Türkçe Eğitimi

Derslere dışında ücretsiz olarak online eğitim, konuşma sınıfı, yazma sınıfı ve sinema kulübü gibi aktivitelerle dil öğrenmenin çok daha kolay ve zevkli olduğunu fark edeceksiniz. Öğrencilerimiz mobil uygulamalarımız ve mobil web sitemiz üzerinden Just English kursumuzdaki Türkçe aktivite derslerine online rezervasyon ile ücretsiz olarak katılabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/türkçe eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Türkçede B1-B2 seviyesi, günlük konuşma dilinin oldukça üzerine çıkacağınız ve akademik dili anlamaya başlayacağınız seviyedir. Bu seviyede Türkçeyi her yönüyle etkili bir şekilde kullanabilme noktasına ulaşırsınız.

B1-B2 (Orta) Seviyesi Türkçe Eğitiminin İçeriği Nedir?

Türkçe B1-B2 seviyesinde gramer eğitiminize ilave olarak konuşma, okuma, dinleme, okuduğunu anlama ve diğer dil kullanımları üzerine yoğunlaşılmaktadır. Bu seviyede günlük konuşma dilinin sınırları üzerine çıkar ve artık akademik dili de anlamaya başlarsınız.

Just English’te Türkçe eğitiminde dört kur programı uygulanmaktadır. Türkçe B1-B2 (orta) seviyelerini tamamlayan bir kursiyerimiz, Türkçede çok önemli bir mesafe almış olacaktır.

Türkçe B1-B2 (Orta) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

B1 seviyesinde gramer eğitiminiz yine yoğun bir şekilde devam eder. Bu seviyenin sonunda birleşik zamanların büyük bir kısmını öğrenir ve konuşmalarınızda aktif olarak kullanırsınız. Artık akıcı bir konuşmaya sahip olursunuz. Günlük basit problemlerden derin üzüntülerinize kadar tarif edebilir, taşınmadan ülkeler arası komşuluk ilişkilerine kadar her konuda uzun uzun fikir beyan edebilir ve Türkçenin folklorik unsurlarını (şiir, şarkı, masal, oyun vb.) öğrenmeye başlarsınız. 

B2 seviyesinde gramer eğitiminiz devam etmekle birlikte artık Türkçenin dil bilgisi (gramatik) mantığını tamamen çözdüğünüz için pratik yaparken zorlanmazsınız. Her konuda oldukça akıcı konuşabilir, tartışabilir ve Türkçenin folklorik unsurlarını (şiir, şarkı, masal, oyun vb.) artık anlayabilir hale gelirsiniz. Böylece dil öğrenimi sizin için daha zevkli hale gelmeye de başlamış olacaktır. 

B1-B2 (Orta) Seviyesi Türkçe Eğitimi Sonunda...

Türkçe B1-B2 (orta) seviyesini başarı ile tamamladığınızda Türkçe gramer konularını büyük ölçüde öğrenmiş olursunuz. Kapsamlı cümleler kurabilir ve kusursuz bir telaffuzla uzun uzun sohbet edebilirsiniz. Bu seviyedeki eğitimden sonra akademik düzeyde Türkçe eğitimi almak için gerekli olan altyapı oluşmaktadır.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Just English Dil Okulları bünyesinde yer alan Türkçe Bölümü, Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe Eğitimi alanlarında uzmanlaşmış akademik bir kadroya sahiptir. Eğitmenlerimiz, başka bir ülkede yaşamanın zorluğunun bilinciyle öğrencilerinin aynı zamanda danışmanı hatta iyi veya kötü herhangi bir durum söz konusu olduğunda yanlarında yer alan arkadaşları olurlar.

Just English, öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyerek öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online eğitimler ve ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle de tescillemiştir.

Just English B1-B2 (Orta) Seviyesi Türkçe Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English’te, yabancılara Türkçe öğretiminde bireylerin gündelik yaşantılarındaki ifadeleri doğru kullanma, problemlerini anlatabilme ve dil bakımından zorluk yaşamama hedefli bir eğitim programı uygulanır. Kumumuzda alfabeden başlayıp deyim ve atasözlerine kadar uzanan ve Türkçenin bütün gramer yapısını ortaya koyan bir eğitim sistemi vardır. 

Just English Dil Okulları, Türkçe eğitimindeki başarısını kısa zamanda Türkiye’nin pek çok şehrinde açtığı şubeleri ile kanıtlamıştır. Üst üste aldığı başarı ödülleri Just English’in bu başarısını ispatlamaktadır. 

Kursiyerlere sunulan 100 saatlik program ile en çok ders saati veren yabancı dil kursu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları minimum seviyededir. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak kurumumuzun hedeflerinin başında gelmektedir. Bu hedefini başarı ile gerçekleştiren Just English; online dersler, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteler, etüt ve bire bir dersler, akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları göz önüne alındığında Türkçe ve diğer dillerde %100’lük bir başarıya imza atmıştır.

Türkçe (Orta) Seviyesi
Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel Türkçe (Orta Seviye) Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! Türkçe Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!

Eğitim İçeriğiÖğrenci Yorumları
Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!