Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
İspanyolca
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

İspanyolca (Başlangıç) Seviyesi
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

İspanyolca (Başlangıç) Seviyesi

Just English’te İspanyolca eğitimini ana dili İspanyolca olan eğitmenlerden alırsınız. Böylelikle İspanyolcayı en etkin şekilde kullanmayı öğrenmiş olacaksınız. Zamanla bu etkin kullanımlarla o dilin tüm püf noktalarını ve detaylarını fark etmiş olursunuz.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

257 ÖĞRENCİ
2023 Yılında İspanyolca Eğitiminden Mezun Oldu!
İspanyolca Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Öğrenme Garantili İspanyolca A1 (Başlangıç) Seviyesi Eğitimi

Bu programda temel zamanları kavrayarak günlük hayata dair cümleler kurabilecek seviyeye gelirsiniz. Kendinizi tanıtma, yaşadığınız şehir ve mesleğiniz hakkında bilgiler verme İspanyolca başlangıç seviyesindeki bir eğitimin başlıca hedeflerindendir.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile A1 (Başlangıç) Seviyesi İspanyolca Eğitimi

İspanyolca ile tanışma diyebileceğimiz bu programda sizlere 10-12 kişilik sınıflarda 100 saatlik başlangıç seviyesi eğitimi sunmaktayız. Zaman yönüyle yoğunluğu olan kursiyerlerimize aynı programı daha kısa sürelerde de vermekteyiz.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde A1 (Başlangıç) Seviyesi İspanyolca Eğitimi

Normal İspanyolca derslerine ilave olarak ücretsiz faydalanabileceğiniz online eğitim, yazma sınıfı, konuşma sınıfı ve sinema kulübü aktivitelerle dil öğrenmenin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu görme imkânı elde edeceksiniz.

Öğrencilerimiz, Just English kursumuzdaki İspanyolca ücretsiz aktivite dersleri için mobil uygulamalarımız ve mobil web site üzerinden online rezervasyon ve katılım işlemi yapabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/i̇spanyolca eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

İspanyolca A1 (başlangıç) seviyesi, İspanyolca eğitiminin birinci ve en temel aşamasını oluşturmaktadır. Bu seviye aynı zamanda İspanyolca ile gerçek manada İspanyolca ile tanışma ve dile alışma sürecidir.

Just English Dil Okulları olarak A1 (başlangıç) seviyesini İspanyolcayı tanıtma, İspanyolcayı sevdirme ve bu dili öğrenmeye karşı bireye özgüven kazandırma olarak tanımlamaktayız.

İspanyolca A1 (Başlangıç) Seviyesi Eğitimi Nedir?

İspanyolca A1 (başlangıç) seviyesi toplam 100 saatlik dersten oluşmaktadır. Başlangıç seviyesini başarıyla tamamlayan katılımcı, günlük hayata ilişkin basit cümleler kurabilir ve kısa metinleri okuyup yazmayı öğrenir. Kendini diğer kişilere tanıtabilir ve yaşadığı yer, sahip olduğu nesneler ve tanıdığı kişilerle ilgili basit ve kısa bilgiler verip alabilir. Kendisi ile yavaş ve anlaşılır bir biçimde konuşulduğunda başlangıç düzeyinde iletişim kurabilir.

İspanyolca A1 (Başlangıç) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Just English’te aldığınız İspanyolca A1 (başlangıç) seviyesi eğitimi sonunda aşağıdaki kazanımları elde etmiş olursunuz: Başlangıç seviyesi eğitimi toplam 100 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarıyla tamamlayan kursiyerimiz günlük hayata ilişkin basit cümleler kurabilir ve kısa metinleri okuyup yazmayı öğrenir. Kendini diğer kişilere tanıtabilir. Yaşadığı yer, sahip olduğu nesneler ve tanıdığı kişilerle ilgili basit bilgiler alabilir ve verebilir. Kendisi ile yavaş ve anlaşılır şekilde konuşulduğunda başlangıç düzeyinde iletişim kurabilir.

Derslerin tamamı formasyon sahibi, uzman İspanyol eğitmen kadrosu tarafından verilir. Kursumuz öğrenci merkezli yaklaşımı esas alır. Özgün ders materyalleri kullanılır. Ek aktiviteler (konuşma sınıfları, kelime sınıfları vb.) sunulmaktadır. İspanyolca ve Türkçenin benzerliklerine dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır.Dersler için son teknoloji kullanılır. Online eğitim ve alıştırma imkânları sağlanır.

İspanyolca A1 (Başlangıç) Seviyesi Eğitimi Sonunda...

Bu seviye hem İspanyolca öğreniminizin temelini oluşturacak ve hem de size yabancı dil konusunda özgüven kazandıracaktır. İspanyolca A1 (başlangıç) seviyesi eğitimini tamamladıktan sonra günlük hayata ilişkin pek çok konuda kendinizi ifade etmeye başlarsınız.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

İspanyolca, İngilizceden sonra en çok konuşulan ve aynı zamanda en çok rağbet gören dildir. Bu ilginin temel sebebi kuşkusuz ki dünya çapında İngilizceden sonra en çok konuşulan dil olmasından kaynaklanmaktadır. Bunun yanı sıra öğreniminin kolay olması da bu sebepler arasında yer alır.

Avrupa’da yaygın bir şekilde kullanılan bir dil olan İspanyolca, Türkiye’de de iş piyasasındaki önemini gün geçtikçe arttırmaktadır. İspanya’yla yıllardır süregelen ilişkiler, turizm ve Türkiye pazarındaki İspanya’nın büyük yeri, İspanyolcayı öğrenilmesi zorunlu bir dil haline getirmiştir.

Just English İspanyolca A1 (Başlangıç) Seviyesi İspanyolca Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English diğer dil kurslarından ayrılarak katılımcılarına özel İspanyolca eğitim programı sunan bir eğitim kurumudur. Özenle seçilen eğitmenlerimiz, İspanyol dünyasının farklı yerlerini temsil etmektedir. Eğitmenlerimizin ana dilleri İspanyolca olmakla birlikte yabancı dil eğitimi ve metodolojik uzmanlık kursları sayesinde yabancılara İspanyolca öğretimi üzerine sürekli eğitim almaktadırlar. Düzenli olarak aldıkları eğitimler doğrultusunda daha da etkili dil öğretimi için gerekli olan yeni yöntemleri sınıf içinde kullanarak dilin aktif tutulmasını ve kalıcı olmasını sağlarlar.

Kursiyerlerine sunduğu ders saati ile (100 saat) en çok ders saati veren yabancı dil kursu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları da minimum seviyededir. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak kurumumuzun hedeflerinden biridir. Just English bu hedefini de başarı ile gerçekleştirmiştir.

Just English; online dersleri, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteleri, etüt ve bire bir dersleri, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyet ve referansları göz önüne alındığında İspanyolca ve diğer dillerde %100’lük bir başarıya ulaşmıştır.

Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel İspanyolca (Başlangıç Seviyesi) Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! İspanyolca Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!.

Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!