Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Almanca
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
FİYATLAR DEĞİŞMEDEN ACELE EDİN!
Son Gün 31 Mayıs! Hemen Bilgi Alın...
0
'gün
0
'saat
0
'dk kaldı!
Kampanya ve Fırsatlar

Almanca (Orta) Seviyesi
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Almanca (Orta) Seviyesi

Just English’te; alanında uzman, tecrübeli ve ana dili Almanca olan eğitmenler eşliğinde Almancayı öğrenmek sizler için daha kolay… Öğrendiğiniz yabancı dili günlük hayatınızda rahat bir şekilde kullanmaya başladığınızı görmek sizin dil öğrenmedeki cesaretinizi arttıracak en önemli unsurlardan biridir. Kurumumuz sizlere dili etkin bir şekilde kullanabileceğiniz bir öğretim programı sunmaktadır.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

616 ÖĞRENCİ
2023 Yılında Almanca Eğitiminden Mezun Oldu!
Almanca Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Öğrenme Garantili Almanca B1-B2 (Orta) Seviyesi Eğitimi

Almanca B1-B2 (orta) seviyedeki eğitimle dili günlük hayatta çok rahat bir şekilde kullanmaya başlarsınız. Almancada kat ettiğiniz mesafe akademik sınavlara hazırlanacak seviyeye ulaşmıştır. Kendinizi hem konuşma hem yazı diliyle rahatlıkla ifade edebilirsiniz.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile B1-B2 (Orta) Seviyesi Almanca Eğitimi

Just English olarak kursiyerlerimize Almanca B1-B2 (orta) seviyesindeki eğitimi 100 saatlik programla ve 10-12 kişilik sınıflarda sunuyoruz.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde B1-B2 (Orta) Seviyesi Almanca Eğitimi

Derslerinize ilave olarak online eğitim, konuşma sınıfı, yazma sınıfı ve sinema kulübü gibi ücretsiz aktivitelerle dil öğrenmenin daha kolay ve zevkli olduğunu fark edeceksiniz. Öğrencilerimiz mobil uygulamalarımız ve mobil web sitemiz üzerinden Just English kursumuzdaki ücretsiz Almanca aktivite derslerine online rezervasyon yaparak katılabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/almanca eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Almancada B1-B2 seviyesi, günlük konuşma dilinin oldukça üzerine çıkacağınız ve akademik dili anlamaya başlayacağınız seviyedir. Bu seviyede Almancayı her yönüyle etkili bir şekilde kullanabildiğinizi fark edeceksiniz.

B1-B2 (Orta) Seviyesi Almanca Eğitiminin İçeriği Nedir?

Almanca B1-B2 (orta) seviyesinde gramer eğitiminizin devam etmesiyle birlikte, konuşma, okuma, dinleme, okuduğunu anlama ve diğer dil kullanımları üzerine yoğunlaşılır. Bu seviyede günlük konuşma dilinin üzerine çıkarak artık akademik dili de anlamaya başlarsınız. Just English’te Almanca eğitiminde dört kur programı uygulanmaktadır. Almanca B1-B2 (orta) seviyelerini tamamlayan bir kursiyerimiz, Almancada çok önemli bir mesafe almış olacaktır.

Almanca B1-B2 (Orta) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Just English’te Almanca B1-B2 (orta) seviyelerini başarı ile tamamladığınızda dilin şu yetkinliklerini başarı ile kullanabiliyor olacaksınız. Toplam 100 saatlik dersten oluşan B1 seviyesini başarı ile tamamlayan kursiyerimiz kapsamlı bir dil bilgisi eğitimi almış olur, isteklerini kolayca iletebilir ve konuşulanları rahatça anlayabilir.

B2 seviyesi de toplam 100 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan katılımcı ise artık bağımsız dil kullanıcısıdır. İstediklerini kapsamlı cümleler kurarak anlatabilir ve akademik Almanca eğitimi için altyapı oluşturmuş olur. Dersler; formasyon sahibi, uzman ve ana dili Almanca olan eğitimciler tarafından verilir. Özgün ders materyalleri kullanılır. Öğrenci merkezli yaklaşımı esas alan bir program uygulanır. Almanca ve Türkçenin benzer noktalarına dikkat çekilmek suretiyle öğrenme kolaylaştırılır. Derslerde son teknoloji kullanılır; online eğitim ve online etkinlik imkânları sağlanır.

B1-B2 (Orta) Seviyesi Almanca Eğitimi Sonunda...

Almanca B1-B2 (orta) seviyesini başarı ile tamamladığınızda Almanca gramer yapısını büyük ölçüde öğrenmiş olursunuz. Kapsamlı cümleler kurabilir ve kusursuz bir telaffuzla uzun uzun sohbet edebilirsiniz. Bu seviyedeki eğitimden sonra akademik düzeyde Almanca eğitimi almak için gerekli altyapı oluşmuş olur.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Just English’te, yıllardır Almanca eğitimi veren, tecrübeli, alanında uzman ve ana dili Almanca olan eğitmenlerden dil eğitimi almış olursunuz. Normal, yoğun ve süper yoğun seçenekli programlarla Almancayı konuşma, yazma, okuma ve dinleme olmak üzere tüm yönleriyle kusursuz bir şekilde öğrenmeniz hedeflenir. Just English, öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyerek öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online eğitimler ve ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Kurumumuz, elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle de ispatlamıştır.

Just English Elementary (Başlangıç) Seviyesi İngilizce Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

İngilizce ve diğer dil eğitimlerindeki başarısını kısa zamanda Türkiye’nin pek çok şehrinde açtığı şubeleri ile kanıtlamıştır. Üst üste aldığı başarı ödülleri bu başarısını tesciller niteliktedir.

Kursiyerlerine sunduğu ders saati ile (160 saat) en çok ders saati veren yabancı dil kurumu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları minimum seviyededir. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak kurumumuzun hedeflerinden biridir. Bu hedefini de başarı ile gerçekleştiren Just English; online dersleri, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteleri, etüt ve bire bir dersleri, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyet ve referansları göz önüne alındığında genel İngilizce ve diğer dillerde % 100’lük bir başarıya imza atmıştır.

Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel Almanca (Orta Seviye) Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! Almanca Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!.

Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!