Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?2
Neden
JustEnglish
Seviyeni
Belirle
Kadıköy
Şubesi
Şube
Değiştir
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

KONUŞMA GARANTİLİ
İNGİLİZCE!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi
(0216)700 10 07

Kadıköy Şubesi Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy Şubesi Öğrencilerimizin Eğitimlerimiz Hakkındaki Düşüncelerini Okumak İster misiniz?
5.0 Puan

SEMANUR DEMIRCI
5.0 Puan
çok güzel bir kurstu eğitimi gayet güzeldi korkarak geldiğim bittiği için üzüldüğüm bir kur aldım. herkese kesinlikle öneriyorum
CÜNEYT MIRZA
5.0 Puan
arkadaşlar gerçekten ingilizce öğrenimi konusunda çok iyiler, gerek kurum gerekse öğretmenlerin ilgi ve alakası öğrenciler üzerinde çok olumlu sonuçlar yaratıyor. tercih etmenizi öneririm. hocalarımızın anlatımları, iş disiplinleri ve güler yüzleri için çok teşekkür ediyorum.
TUGAY TOSUN
5.0 Puan
just english yds 22 sınıfında 2.5 aylık eğitimimde gerek eğitimden gerekse hocalarımızdan gayet memnun kaldım. hocalarıma katkılarından ve emeklerinden dolayı teşekkür ederim.
ZEYNEP ALEN
5.0 Puan
hocam enerjik anlatımıyla sürekli eksiklerimizi hatırlatarak bizi sürekli cesaretlendiriyor. iletişimi güler yüzlülüğü ile çok mutluyuz. çok gayretli başarılıdır. hocamız, yabancı hoca olmasına rağmen seviyemize göre çok iyi anlatıyor ve enerjik. idari çalışanlardan çok memnunum sorun yaşamadım ilgililerle
FERHAT BASTON
5.0 Puan
yds için önemli olan konuların hepsini eksiksiz bir şekilde aldığımı düşünüyorum. kısa bir sürede kendimi hocamız sayesinde sınava hazır hissediyorum. tüm emekleriniz için teşekkürler.
HATICE KÜBRA
5.0 Puan
5 sene önce akademik ingilizce imtihanına hazırlanmak için başvurmuştum.eğitim danışmanlarımızın ilgisi ve hocalarımın hazırlık sürecinde önemli desteğini aldım.bunun memnuniyeti ile ielts , toefl ya da ingilizce’yi öğrenmek isteyenlere tavsiye ediyorum.
ZEYNEP ALEN
5.0 Puan
hocam enerjik anlatımıyla sürekli eksiklerimizi hatırlatarak bizi sürekli cesaretlendiriyor. iletişimi güler yüzlülüğü ile çok mutluyuz. çok gayretli başarılıdır. hocamız, yabancı hoca olmasına rağmen seviyemize göre çok iyi anlatıyor ve enerjik. idari çalışanlardan çok memnunum sorun yaşamadım ilgililerle. her şey için…
BURCU AYDOĞDU
5.0 Puan
burada öğrendiğim ingilizce okula büyük katkı sağlayacak. ingilizcemin geliştiğine kesinlikle inanıyorum. kelime haznem gelişti. öğrenci kurumunuzu tercih ederek doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. aldığım eğitimden memnunum. öğretmenlerimizin son derece iyi bir donanıma sahip olduğunu düşünüyorum just englısh’in enerjisini seviyorum.
AYSUN POLAT
5.0 Puan
kaynaklar yeterli ve güzeldi her şey için teşekkürler. sevgilerimle.
OLCAY YILMAZ
5.0 Puan
‘just english’te rusça sınıfına 7 aydır mutlulukla devam ediyorum. öğretmenimizin iyi bir eğitmen olması ve kurs yönetiminin öğrencilere danışarak, onların ortak ihtiyaçlarına en uygun ders programını belirlemesi beni buraya çeken en önemli etkenlerdir. size de tavsiye ederim.
Ö. MUTLU BULUT
5.0 Puan
ilk kez girmiş olduğum yds sınavında 65 puan alarak gerekli barajı geçtim. bu sonucu almamda hocamında katkıları çok büyüktür. hazırladığı notlar, dağıttığı soru kaynakları yanında konular hakkında paylaştığı sayısız ipucu ile bizlere çok destek olmuştur. dağıtılan kaynak kitapların olumlu etkilerini…
BURCU BAYSAL
5.0 Puan
hem mesleğinin gerekliklerini hakkıyla yerine getirebilmek, hem sosyal sorumlulukların hakkını verebilmek bir de üstüne yds sınavına çalışmak çok zor. bu zor süreçte destekleri için justenglish’e ve hocama çok teşekkür ederim. samimi tekrarları, etkili dersleriyle bu dönem benim için gayet verimliydi….
FILIZ ERMIŞ VELI
5.0 Puan
16 yaşlarında olan ikiz kizlarima toefl için kurs araştırması yapar iken internet üzerinden just english reklamlarina rastladim.referansları ve öğrenci görüşlerini okuduktan sonra just english ile temasa gecip kızlarımı toefl kursuna kaydettirdim. bu kursa kayıt aşamasındaki amacim kizlarimin toefl nasıl çalışılır…
ORHAN SAKARYA
5.0 Puan
just english yds ingilizce eğitmenine çok teşekkür ediyorum. bu kadar kısa sürede sınava ancak bu kadar hazırlanılabilinir. eğitimde eksik bulduğum bir kısım yok. sadece zaman kısıtlı olduğu için hızlı konuları işlememiş konuları algılamamızı zorlaştırıyor. iyi çalışmalar.
SONGÜL SARIGÜL
5.0 Puan
just english’e yabancı dil öğrenmek için kaydoldum. başlarda , hiçbir şey bilmediğim bir dili öğrenme konusunda kararsızdım. fakat ilk dersten itibaren öğretmenimizin, konusunda uzman olması , derslerin eğlenceli ve kolay geçmesi ile doğru karar verdiğimi anladım.
CÜNEYT ÇELIKCAN
5.0 Puan
ızımın hafta sonunu iple çektiği ve cumartesi günleri ingilizce kursu saat 14:00 da olduğu halde sabah 7;00 da beni uyandıran kızıma bu heyecanı sağlayan dersleri eğlenceye çeviren g. öğretmenimize teşekkür ederiyorum.
NURSAN HOŞVER SATICI
5.0 Puan
her ne kadar hedefim olan toefl seviyesine iş yoğunluğum sebebiyle ulaşamasam da. bu sıcak yuvanın içinde aldığım ingilizce eğitimimin bu yıl başlayacağım; çalışma ekonomisi ve endüstriyel ilişkiler lisans eğitimimde bana çok faydalı olacağına inanıyorum.
ERTÜRK YILDIRIM
5.0 Puan
öncelikle, justenglish’i internetten rusça kursu araştırırken buldum. birkaç yeri daha araştırdım fakat bilgi veren şahin bey sorduğum her yerden daha bilgili ve bilinçli bilgi vermişti. gelip de bir de yerimde gördüğümüzde düşüncelerim gayet olumlu
ÖZGE KAYAR
5.0 Puan
ncelikle, çok kısa sürmüş olsa da, just english’de bulunmuş olmaktan çok mutluyum. hayatımı büyük oranda değiştireceğine inandığımdan, toefl belgesini edinmek benim için büyük bir öneme sahip. bu kursa başlamadan önce, doğru yeri seçip seçemeyeceğim konusunda endişeliydim. seçeceğim yer hem hesaplı…
NURAN ÖZTÜRK
5.0 Puan
kursunuzun hafta sonu sabah grubu yds sınıfı öğrencisiydim. 7 eylül tarihli sınav sonuç belgemi aşağıda görebilirsiniz. 2014 ilkbahar dönemi yds’den 50 puan almıştım. önceki sınava kıyasla paragraflarda, cümle tamamlamalarda ve anlama yönelik olan sorularda daha başarılıydım.
LEVENT BOYACI
5.0 Puan
just english idari personelini de takdir ediyorum,tabiki idari personel olarak çok başarılılar ama bunuda başarıya azmetmiş bir sisteme borçlu olduklarını unutmamalılar. hepsi gerçekten iyi birer yönetici, başarılarının devamını diliyorum, yolu sevgiden, güzellikten, dosta ne ilişkiden geçen herkes o justenglish’te toplanmış…
SENAY CENGIZ
5.0 Puan
ingilizce seviyem upper intermediate olmasına rağmen kpds,üds gibi sınavlarda başarılı olabilecek seviyede bir test tekniği bilgisine sahip değildim. araştırmalarım sonucunda en iyi kurs olarak duyduğum just english’e yazıldım.3 aylık bir eğitimden sonra yüzlerce bilmediğim kelimeyi çözdüğümüz sayısız testlerden öğrendim ,…
SEÇKIN ARISOY
5.0 Puan
ilginiz ve seviyeniz ne olursa olsun just english’ten aldığınız eğitimle öğrenmeniz tamamen size bağlı, kendini disipline edebilen birisi için en hızlı, en eğlenceli ve en kalıcı öğrenme yolu just english’tedir. alınan eğitime ek, gramer, reading, speaking dersleriyle alınan eğitim pekiştirilmektedir…
ERDINÇ DOĞAN
5.0 Puan
just english bünyesinde 8 aydır bulunmaktayım. bu süre dahilinde aldığım eğitim beni istediğim seviyeye ulaşma noktasında ciddi anlamda etkili oldu. gelişimimi tamamlamak için başlamış olduğum bu eğitimi burada sürdürmenin ve tamamlamanın benim için ayrıcalıklı olduğunu düşünüyorum.
OZAN KEREM ADAY
5.0 Puan
ingilizce eğitimi adına, just english’ten daha sıcak, samimi ve başarılı bir başka yer tanımıyorum… gerek derslerin kalitesi gerekse en önemlisi hocaların başarılı anlatımı anlatılamayacak kadar güzel. ben ingilizce eğitimi için geldiğim just english’ten o kadar memnunum ki (muhakkak diğer dillerdeki başarısı da aynıdır), eğer birisi benden bir dil kursu tavsiye etmemi isterse, ona muhakkak just english’e gitmesini söylerim.
CEMIL GÜNER
5.0 Puan
kurumunuzun bana sağlamış olduğu iki aylık eğitim sürecinin bundan sonra gireceğim tüm sınavlar için temel dayanak olacağı kanaatindeyim. bu sebeple bana göstermiş olduğunuz yakın ilgiye çok teşekkür ederim. deneyimli hocalarınızın bundan sonraki planlarım için kurumunuzu seçmemde etkisi kesinlikle olacaktır. başarılarınızın devamını diler, sağlık ve mutluluklar temenni ederim.
BURCU ÇALIŞKAN
5.0 Puan
just english kurumunu tercih ettiğim için mutluyum. güler yüzlü personeliyle etrafa verilen pozitif enerjiyle kendimi oldukça iyi hissediyorum. kursa gelmemek için bahaneye ihtiyacım yok, çünkü burada kendimi gayet iyi hissediyorum. aldığımız eğitimin de iyi olduğunu düşünüyorum.
ELIF BILGE TOP
5.0 Puan
değerli just english ailesi; just english kurumundan oldukça memnunuz. hocalarının da gayet donanımlı ve anlatımlarının çok iyi olduğunu düşünüyoruz. personel arkadaşlar çok ilgili ve sıcakkanlılar. genel anlamda kurumunuzdan çok memnunum. başarılarınızın devamını diliyorum. teşekkürler.
EMEL UZUN
5.0 Puan
diğer sınıfta kursa başlamama rağmen bir hafta kaybım olduğu için şimdiki sınıfımıza gönüllü olarak geçmek istedim. iyi ki de geçmişim. çok huzurlu ve rahat bir ortamda oldukça faydalı bir eğitim dönemi geçirdiğimi düşünüyorum. umarım sonuçlarını da olumlu bir şekilde alabilirim. stresli bir sınava hazırlanıyorsan eğitmenin tavrı son derece önemlidir. biz bu konuda oldukça şanslıydık. her şey için çok teşekkür ederim.
AYDIN KARAKOÇ
5.0 Puan
hocamız çok neşeli ve kaliteli bir eğitmen. kendisine teşekkür ederim. her şey çok iyi ve güzeldi.
ADNAN IŞIN
5.0 Puan
just english’le internetten tanıştığımda ingilizcem çok azdı ve amacım kpds’yehazırlanmaktı. yaklaşık 1 yıllık bir eğitimden sonra bu zor sınavdan istediğim notu aldım. ama just english benim için sadece bir eğitim yeri değil. istanbul’da bir yuvam olduğunu biliyorum. dostlarım, anılarım, güzel hocalarım, hatta kardeşlerim diyebileceğim insanların bulunduğu bir yuva. herkese şiddetle tavsiye ediyorum. 🙂 şuan başka şehirdeyim o yüzden de yuvamı çok özlediğimi belirtmek istiyorum
İBRAHIM ERCANKAL
5.0 Puan
ben bu yaz just english aracılığıyla wat programına katılıp amerika’ya gittim. ama bir pişmanlığım var, keşke üniversite okurken her yaz gitseydim de su ingilizceyi daha çok konuşma imkânı bulabilseydim, ama olsun buna da şükür. yine de 4 ay gibi bir sure colorado eyaletinde kalıp, ingilizcemi geliştirme fırsatı buldum. daha uçağa bindiğiniz anda sanki yeni konuşmayı öğrenen bir çocuk gibi kendinizi zorluyorsunuz ve derdinizi anlatmaya karsınızdakini de anlamaya çalışıyorsunuz. iste ingilizceniz böylelikle gelişiyor. 4 aylık wat maceramda inanın askerlik gibi anlatacak bir sürü hikâyem oldu. sizde bu macerayı yasamak istiyorsanız benim tavsiyem aracı kurumu seçerken maceraya atılmayın ve just english ile çalışıp, kaldığınız yer, alacağınız para vs. hepsi belli olarak gidin ve macerayı amerika’da yasayın derim. herkese saygılar.
BURCU ÇALIŞKAN
5.0 Puan
just english kurumunda ingilizce eğitimi almaya başladığım ilk günden beri eğitim sisteminden çok memnunum. tabi bunda hocalarımın da payı çok yüksek. burada eğitim aldığım için ve saygı değer hocalarımla tanıştığım için çok mutluyum, kendimi şanslı hissediyorum. ingilizce eğitimi almak isteyen…
MUSTAFA YASIN KARA
5.0 Puan
su anda amerika’da mit’de eğitimimi sürdürüyorum. buraya gelmeden önce ingilizce sınavlarına girmek ve pratik yapmak için bir kurs aramaya başladım. birçok yerden inanılmaz fiyatlara kurs veren yerlerle konuştum, ama bir arkadaşımın bana tavsiyesi sonunda just english’e girdim. arkadaşımın çok güzel lafı vardı: “öyle güzel harika bir yer ki hiç pişman olmayacaksın, bir de j. diye bir hoca var süper eğleneceksin toefl dersini başka bir yerde bu kadar iyi alabileceğin başka bir öğretmen ve başka bir kurs yeri yok!” bunun sonucunda girdim ve 13 haftalık hızlı bir kurs programı aldım, keşke daha uzun alabilseydim, birçok eksiğimi giderdi ve ilk girişimde toefl’dan yeterli not alarak mit, michigan ve carnegie mellon üniversiteleri’nden kabul aldım. hiç zorluk çekmedim desem yalan olmaz geldiğimde. kursun ve joseph’in çok yararını gördüm. her istanbul’a gidişimde hala uğrar hatırını sorarım. girdiğiniz zaman pişman olmayacaksınız. sevgiler ve bu yola baş koymuş herkese başarılar!
ÖZLEM UYSAL SÖNMEZ
5.0 Puan
yine ve yine ve yine eğitmenime çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. sınıf içi uyumumuz çok iyiydi. benim en büyük iki sıkıntım kelimeler ve paragraflardı. kelime çalışması ile kelime sorunu çözüldü. paragrafları tercüme etmeden çözmeye çalışıyordum. tercüme ederek çözmeye çalışma ve tüm paragrafları arka arkaya çözmeme fikri bana büyük fayda getirdi. bu iki sorunum çözülmüş oldu. diğer soru tiplerinde verilen taktikler de işe yaradı. sürekli soru çözmek soru çözmeyi yaşam tarzı haline getirdi. özet gramer kitabı ciddi zaman kazandırdı. sınıfta birbirimizi motive etmemiz çok rahatlattı ve quizler muhteşemdi. sonuç olarak benim gibi zamanı kısıtlı olanlar için her şey çok faydalı oldu. tekrar teşekkürler.
ALGI ACARBAY
5.0 Puan
merhaba, hızlandırılmış toefl kursuyla ilgli düşüncelerimi dile getirmek istiyorum. öncelikle hocalardan çok memnun kaldım.özellikle s.hocam’dan, dersi çok eğlenceli hale getiriyor ve pozitif enerji saçıyor. hocaların istekli olması dersi de daha etkili yapıyor. kurs programı listening speaking writing ve readingten oluşuyordu ancak toefl sınavı için vocabularynin de çok önemli olduğunu düşünüyorum kurs içeriğine hergün 15 20 dakika bile olsa artırılarak kelime de eklenebilir bence. toefl a henüz girmedim kendim de çalışıp öyle girmeyi düşünüyorum. kursu arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. söyleyeceklerim bu kadar…
NOVE YORUK
5.0 Puan
just english’ten çok memnunum. özellikle eğitim departmanından. yabancı dil eğitim almak isteyenlere çok fayda sağlayacak bir kuru
ZEYNEP EMANET
5.0 Puan
kelime ve gramerde kurs sayesinde kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum. kursun öncelikli amacı da bu hususta olmalı zaten, diğer kısımlar daha çok kişinin kendi çabasıyla olacak şeyler. biz de bu doğrultuda daha çok ders istedik. faydalı olduğunu düşünüyorum.
BURCU ÇALIŞKAN
5.0 Puan
just english kurumunda ingilizce eğitimi almaya başladığım ilk günden beri eğitim sisteminden çok memnunum. tabi bunda hocalarımın da payı çok yüksek. burada eğitim aldığım için ve saygı değer hocalarımla tanıştığım için çok mutluyum, kendimi şanslı hissediyorum.
YAĞIZ ÖZOĞUL
5.0 Puan
just english çok faydalı oldu. öğretmenimiz h. hocaya sevgi ve saygılarımı sunuyorum. bir ayda çok güzel bir çalışmamız oldu, emeği geçen herkese teşekkürler.
EBRU AKKUŞ
5.0 Puan
ilk defa ingilizce kursuna katılmakla beraber şu an gayet memnunum. justenglish diğer şubeleri hakkında pek fazla bilgim yok ama şirinevler şubesinde gerekli ilgiyi alabiliyorum. hocalarımız dahil hepsi birbirinden iyi, just tavsiyemdir.
PELINSU KABAN
5.0 Puan
kurumdan upper-intermediate ve yds olmak üzere iki kur aldım. almış olduğum kurlarda eğitmenlerin ders işleyişinden memnun kaldım. yds eğitmenlerimiz ders saatleri dışında da bizlere sınava hazırlık konusunda yardımcı oldular. ilgilerinden ve yardımlarından ötürü kendilerine teşekkür ederim.
YASEMIN VURAL
5.0 Puan
ben her şeyden önce sıcak ve samimi tavrınızdan dolayı kuruma teşekkür etmek isterim. kursa yarısından itibaren başlamama rağmen motive etmedeki başarılı tavırlar benim hiç düşünemeyeceğim kadar hızlı ilerlememi sağladı. iyi bir öğretici, konulara hakim, işini iyi yapan ve seven hocalarım var. bundan daha iyi bir eğitim alabileceğimi düşünemiyorum. gerçekten çok teşekkür ederim.
ÖMER FARUK OKUR
5.0 Puan
katıldığım hızlandırılmış yds kursunda genel anlamda öğretilenler yeterli ve faydalıydı. kursta dağıtılan materyaller öğretilenleri destekledi. bunun yanında quizlist gibi uygulamaların derslerde tekrarlanması kelime öğretimi konusunda çok faydalı oldu. hocalarıma ve kurs çalışanlarına teşekkür ediyorum.
İBRAHIM ULAŞ
5.0 Puan
ust english kadıköy şubesi’nde bu dönemle birlikte toplam iki kez eğitim aldım ve iki dönem de gayet verimli ve başarılı bir dönemi daha noktalıyoruz. bu başarıma katkı sağlayan hocalarıma katkılarından ve özgün çözümlerinden dolayı teşekkür ederim. daha iyi oldu çünkü sabit bir kitaptan dersler takip edildi. her şey için teşekkürler.
UĞUR GÜRBÜZ
5.0 Puan
just english bünyesinde katıldığım yds kursunun benim açımdan yeterince verimli geçtiğini düşünmekteyim. gerek eğitim kadronuz gerekse verdiğiniz yayınlar düzenli bir ev çalışması ile birlikte değerlendirildiğinde başarıya ulaşmayı kaçınılmaz kılmaktadır. ev ödev sisteminiz bana göre başarılı. yıllardır böyle şeyler yapmadığımızdan her ne kadar bize zor gelse de bu konuda ısrarcı olmanız gelişimimize katkıda bulundu. kısacası hocalarımızdan çok memnun kaldım. dershanenin ferah ortamı da bu yaz sıcaklarında bizim için cazibe noktası haline geldi. genel ingilizce eğitiminde açıkçası sizinle devam etmek isterim. ayrıca istanbul’da birçok şubenizin bulunması da beni bu konuda just english’e çeken sebeplerden. istediğimiz eğitimi almakta zaman ve mekan açısından esneklikler sunmanız çok güzel. tekrar güzel günlerde buluşmak dileğiyle…
CEM CANKAT GÜLTEKIN
5.0 Puan
just english ile ielts hazırlık kursu aldım. kurs öğretmenim muhteşemdi. sınavı verdikten sonra sınıfta çözülen örneklerin, sınava nekadar uygun olduğunu farkettim. hocama iyi niyeti, disiplini ve özverisi için teşekkür ediyorum.
TUBA SARI
5.0 Puan
öğreticilik ve bilgi birikimleri çok iyi, öğretme tarzınız ders işlenişi eğlenceli ve öğretici. özellikle ingilizcede bu önemli.. daha önce birçok öğretmenden ders dinledim, süper lise mezunuyum, hazırlıkta da 3 yıl lisede de yoğun olarak ingilizce gördüm ve artık sıkılmışken sizin kurumunuza geldim. ingilizce çalışma sevgisini geri kazandım. sınavı geçmek dileğiyle fakat olmazsa tekrar derse katılmak isterim. teşekkürler..
DAMLA DURNA
5.0 Puan
just english her biri kendi alanında uzman kadrosuyla size en iyi eğitimi vermektedir.just english’e gelmeden çok araştırdım ve ‘evet’ dedim gerçekten çok iyi bir eğitim her seviyeye uygun türk ve yabancı eğitmenlerle hem ders hem ders dışı aktivitelerle teoriyi pratiğe dönüştürebilirsiniz.
İDIL AKÇIL
5.0 Puan
pek çok cümle kurabilirim ama özetle şunu söylemek istiyorum, almanya’da eğitim almak, almanya’da çalışmak, herhangi bir almanca konuşulan ülkede bulunmak ya da sadece almanca öğrenmek istiyorsanız, sevgili hocam ile çalışmalısınız. yalandan dolandan uzak, gerçek ve kalıcı bir dil eğitimi için,…
MUSTAFA YASIN KARA
5.0 Puan
su anda amerika’da mit’de eğitimimi sürdürüyorum. buraya gelmeden önce ingilizce sınavlarına girmek ve pratik yapmak için bir kurs aramaya başladım. birçok yerden inanılmaz fiyatlara kurs veren yerlerle konuştum, ama bir arkadaşımın bana tavsiyesi sonunda just english’e girdim.
ZEYNEP ALEN
5.0 Puan
hocam enerjik anlatımıyla sürekli eksiklerimizi hatırlatarak bizi sürekli cesaretlendiriyor. iletişimi güler yüzlülüğü ile çok mutluyuz. çok gayretli başarılıdır. hocamız, yabancı hoca olmasına rağmen seviyemize göre çok iyi anlatıyor ve enerjik. idari çalışanlardan çok memnunum sorun yaşamadım ilgililerle.
MUSTAFA BOZ
5.0 Puan
hocamızın özverili çabalarından memnuniyet duymaktayım. genç olmasına rağmen bilgisi ve tecrübesiyle göz kamaştırmaktadır. kendisine hayatında başarılar diliyorum.
ÖZGE KAYAR
5.0 Puan
öncelikle, çok kısa sürmüş olsa da, just english’de bulunmuş olmaktan çok mutluyum. hayatımı büyük oranda değiştireceğine inandığımdan, toefl belgesini edinmek benim için büyük bir öneme sahip. bu kursa başlamadan önce, doğru yeri seçip seçemeyeceğim konusunda endişeliydim.
ADNAN IŞIN
5.0 Puan
just english’le internetten tanıştığımda ingilizcem çok azdı ve amacım kpds’yehazırlanmaktı. yaklaşık 1 yıllık bir eğitimden sonra bu zor sınavdan istediğim notu aldım. ama just english benim için sadece bir eğitim yeri değil. istanbul’da bir yuvam olduğunu biliyorum.
ERDINÇ DOĞAN
5.0 Puan
just english bünyesinde 8 aydır bulunmaktayım. bu süre dahilinde aldığım eğitim beni istediğim seviyeye ulaşma noktasında ciddi anlamda etkili oldu. gelişimimi tamamlamak için başlamış olduğum bu eğitimi burada sürdürmenin ve tamamlamanın benim için ayrıcalıklı olduğunu düşünüyorum.
SELEN GÜLEN
5.0 Puan
arkadaş tavsiyesiyle just english’i seçtim. eğitiminden ve öğretmenlerinden memnunum. öğretmenimiz h. hocaya sevgiler saygılar dileyip noktamı koyuyorum.
MERVE ÖZPEÇEN
5.0 Puan
ingilizceye sıfır bilgiyle başlayanlardanım ve asla ingilizcemin bu kadar gelişebileceğini tahmin etmemiştim. eğitimde geçen süre içerisinde just english’te ingilizce öğrenebileceğime gerçekten inandım ve hiç ara vermeden eğitime devam ettim
ÇAĞDAŞ PERDAHLI
5.0 Puan
ben de just english’e başladığımda deyim yerindeyse nerdeyse hiçbir şey bilmiyordum. bunun sebebi ilköğretim, lise ve üniversitede yabancı dil eğitimimin ingilizce olmamasıydı. benim de just english ile tanışmam şans eseri oldu, yolda yürürken gördüm onları ve hayatım değişti.
NURSAN HOŞVER SATICI
5.0 Puan
her ne kadar hedefim olan toefl seviyesine iş yoğunluğum sebebiyle ulaşamasam da. bu sıcak yuvanın içinde aldığım ingilizce eğitimimin bu yıl başlayacağım; çalışma ekonomisi ve endüstriyel ilişkiler lisans eğitimimde bana çok faydalı olacağına inanıyorum.
ÇAĞDAŞ PERDAHLI
5.0 Puan
ben de just english’e başladığımda deyim yerindeyse nerdeyse hiçbir şey bilmiyordum. bunun sebebi ilköğretim, lise ve üniversitede yabancı dil eğitimimin ingilizce olmamasıydı. benim de just english ile tanışmam şans eseri oldu, yolda yürürken gördüm onları ve hayatım değişti.
YASEMIN KAYA
5.0 Puan
sevgili öğretmenim çok eğlenceli bir kurs dönemi geçirdik. teşekkür ederim. hocalarımızın ben de katkısı büyük. sizi iyi ki tanıdık hocam. daha büyük başarılar da toefl sınavında buluşmak üzere. sevgilerimle
SEÇKIN ARISOY
5.0 Puan
ilginiz ve seviyeniz ne olursa olsun just english’ten aldığınız eğitimle öğrenmeniz tamamen size bağlı, kendini disipline edebilen birisi için en hızlı, en eğlenceli ve en kalıcı öğrenme yolu just english’tedir. alınan eğitime ek, gramer, reading, speaking dersleriyle alınan eğitim pekiştirilmektedir….
HALIL ŞENOL
5.0 Puan
üds eğitimi için yaklaşık dört ay önce geniş çaplı bir araştırma yaptım. gerek özel ders gerekse sınıf ortamında olacak şekilde en iyi eğitimi nereden alabileceğim konusunda karar vermek biraz zor oldu. just english’in eğitim bilgilerine internette kurs tarama yaparken rastladım…
SELEN GÜLEN
5.0 Puan
arkadaş tavsiyesiyle just english’i seçtim. eğitiminden ve öğretmenlerinden memnunum. öğretmenimiz h. hocaya sevgiler saygılar dileyip noktamı koyuyorum.
ÖZLEM ÖZBEK
5.0 Puan
haziran 2013’te b2 seviyesinde almanca kursu ararken hocamla tanıştım . justenglish’e başvurduğum gün, kurumda bu düzeyde dil eğitimi verebilecek alman bir hocanın bulunduğunu, ancak öncelikle kendisiyle görüşüp onayını aldıktan sonra ilgili sınıfta eğitime başlayabileceğimi belirtti kayıttaki yetkili.
SALIM DÖNMEZ
5.0 Puan
merhabalar, 2014 eylül ayında gerçekleştirilen yds’den önce 4 defa daha yabancı dil sınavına girdim. en son 2014 nisan ayında girdiğim yds’den 53,75 aldım. 2014 eylül yds’den ise 70 aldım. notumdaki bu yükselmede b. hocanın önemli katkısı oldu.
CÜNEYT MIRZA
5.0 Puan
arkadaşlar gerçekten ingilizce öğrenimi konusunda çok iyiler, gerek kurum gerekse öğretmenlerin ilgi ve alakası öğrenciler üzerinde çok olumlu sonuçlar yaratıyor. tercih etmenizi öneririm. hocalarımızın anlatımları, iş disiplinleri ve güler yüzleri için çok teşekkür ediyorum.
NAZ ALTINEL
5.0 Puan
just english’de upper-intermediate ve toefl kurslarında ögrenci oldum. her iki kursumda da hocaların ilgisi ve dersi işleyiş biçimlerinden çok faydalandım. derse getirdikleri ekstra materyaller sayesinde birçok farklı kaynaktan bilgi edinme şansım da oldu. kurs içinde yaptıkları deneme sınavları ve pratikler de toefl da cıkanlarla benzerdi. just english’in yabancı ve türk hocaları hepsi çok ilgili ve bilgili öğretmenlerdi. teşekkür ederim just english.
ÖZGE KAYAR
5.0 Puan
öncelikle, çok kısa sürmüş olsa da, just english’de bulunmuş olmaktan çok mutluyum. hayatımı büyük oranda değiştireceğine inandığımdan, toefl belgesini edinmek benim için büyük bir öneme sahip. bu kursa başlamadan önce, doğru yeri seçip seçemeyeceğim konusunda endişeliydim. seçeceğim yer hem hesaplı hem de kaliteli olmalıydı. buraya başladığımda, daha fazlasını buldum. bana o kadar çok şey kattı ki, sınava girmek için her açıdan donanımlı hissediyorum. dersler birlikte ya da bireysel çalışmalar ve bilgi paylaşımı için çok elverişliydi. fakat en önemlisi tüm öğretmenlerle tanışmaktı. onların sayesinde sınav için gerekli birçok püf noktasını öğrenmiş oldum. bundan daha da önemlisi çok iyi arkadaşlar edindiğimi düşünüyorum. onlarla geçirdiğim günleri özlüyorum. bence, bu kurum da kadrosunun başarısıyla gurur duyuyor olmalı.
BEYZA DEMIROĞLU
5.0 Puan
kazanmamız da emeği olan ilgisi alakasi ve tecrübeleriyle bizi sınava hazırlayan g. hocama çok teşekkür ediyorum ,diğer öğrencilerin de ondan faydalanarak bu yolda başarılı olacaklarına gönülden inanıyorum.
FILIZ ERMIŞ VELI
5.0 Puan
16 yaşlarında olan ikiz kizlarima toefl için kurs araştırması yapar iken internet üzerinden just english reklamlarina rastladim.referansları ve öğrenci görüşlerini okuduktan sonra just english ile temasa gecip kızlarımı toefl kursuna kaydettirdim. bu kursa kayıt aşamasındaki amacim kizlarimin toefl nasıl çalışılır konusunda yardim almak idi.fakat daha sonrasinda gordumku yönetici ve eğitmen kadrosu ile birlikte oldukca başarılı olup her konuda öğrencilerine teknik ve bilgi desteğide vermekteler.kursun sonunda kızlarim 102 ve 88 alarak toefl’ı geçtiler.bu egitim sürecinde her türlü yardim ve destekleri için just english ailesine tesekkür ve minnettarlıklarımı iletir bu üstün başarılarının devamını temenni ederim.
MEHMET EFE AKENGIN
5.0 Puan
toefl sınavına çalışmaya başlamadan önce 90 puan hedefliyordum. daha ilk denemem de 2,5 ay just english toefl kursuna devam ettikten sonra 102 sonucunu elde ettim. bunda ders saatleri dışında bilgisayar programlarını kullanmama izin ve ek speaking dersleri veren just english’in ve öğrettiği tekniklerde writing ve speakingden çok yüksek skorlar elde etmeme vesile olan eğitmenlerime büyük etkisi olduğunu düşünüyorum. çok teşekkürler just english ailesi…
HATICE KÜBRA
5.0 Puan
5 sene önce akademik ingilizce imtihanına hazırlanmak için başvurmuştum.eğitim danışmanlarımızın ilgisi ve hocalarımın hazırlık sürecinde önemli desteğini aldım.bunun memnuniyeti ile ielts , toefl ya da ingilizce’yi öğrenmek isteyenlere tavsiye ediyorum.

KONUŞMA GARANTİLİ
İNGİLİZCE!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.