Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
İngi̇li̇zce
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
FİYAT ARTIŞINDAN ETKİLENMEYİN!
Son Gün 31 Ocak! Acele Edin...
0
'gün
0
'saat
0
'dk kaldı!
Kampanya ve Fırsatlar

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!
Hemen Ön Bilgi Alın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Advanced (Üst) Seviyesi

İngilizce eğitiminizi son seviyeye getireceğiniz Advanced (Üst) Seviye eğitimde dili en güzel haliyle konuşuyor olacaksınız. Bu programı aldıktan sonra başta gramer konuları olmak üzere İngilizcedeki hâkimiyetiniz hem kendiniz hem çevrenizdekiler tarafından belirgin şekilde fark edilecektir.

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

4445 ÖĞRENCİ
2022 Yılında İngilizce Eğitiminden Mezun Oldu!
İngilizce Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Konuşma Garantili Advanced (Üst) Seviyesi Eğitimi

Genel İngilizcenin son seviyesi olan Advanced eğitimini aldıktan sonra YDS, TOEFL ve IELTS gibi akademik sınavlara hazırlanabilir ve çok kolay bir şekilde yeterli skorları elde etmeniz mümkün olacaktır.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile Advanced (Üst) Seviyesi Eğitimi

Just English olarak kursiyerlerimize, Advanced (Üst) seviyesindeki İngilizce eğitimini 160 saatlik bir programla ve 12-16 kişilik ideal sınıf ortamında sunmaktayız.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde Advanced (Üst) Seviyesi Eğitimi

Just English’te, derslere ilave olarak ücretsiz faydalanabileceğiniz online eğitim, yazma sınıfı, konuşma sınıfı ve sinema kulübü gibi aktivitelerle dil öğrenmeniz çok daha kolay ve zevkli bir hale gelmiş olacak. Öğrencilerimiz mobil uygulamalarımız ve mobil web sitemiz üzerinden Just English Kursumuzdaki aktivite derslerine online rezervasyon ve katılım işlemi sağlayabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/i̇ngi̇li̇zce eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Genel İngilizce eğitiminin son aşaması olan Advanced seviyesi, gramer yapısından folklorik unsurlara kadar dili kusursuz bir şekilde kullanmanızı ve YDS, TOEFL ve IELTS gibi akademik sınavlara hazır hale gelmenizi amaçlayan seviyedir.

Advanced (Üst) Seviyesi Eğitimi Nedir?

Genel İngilizce eğitiminin son eğitim seviyesi olan Advanced (Üst) seviyede, edindiğiniz dil becerinizi kusursuzlaştırmak ve çok daha kalıcı hale getirmek hedeflenir. Gramer yapısı ve kurallarına tamamen hâkim olduğunuz için bu seviyede diğer dil kullanımlarına yönelik eğitim alır, kazanımlarınızı çokça pratik yaparak kalıcı hale getirirsiniz. Advanced seviyesinde sözcük dağarcığınızı artırmaya, okuduğunuzu tamamen anlamaya ve anladığınızı düzgün biçimde yazıya dökebilmeye yönelik çalışmalar yapılır.

Advanced (Üst) Seviyesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Advanced (Üst) seviye İngilizce eğitiminizi başarı ile tamamladığınız zaman gramer konularından folklorik unsurlara kadar bu dile tamamen hâkim olacaksınız. Ayrıca bu seviye ile akademik İngilizce eğitiminizi de tamamlamış olduğunuz için YDS, TOEFL ve IELTS gibi akademik sınavlarda istediğiniz sonucu başarıyla elde edebileceksiniz.

Advanced (Üst) Seviyesi Eğitimi Sonunda...

Genel İngilizce Advanced (Üst) eğitimi sonunda çok zengin bir kelime hazinesine gelir ve gramer noktasında çok iyi bir eğitim almış olursunuz. Bu eğitimden sonra İngilizce kaynakları çok rahat bir şekilde anlayabilir, akademik sunumlar gerçekleştirebilir, makaleler yazabilir ve İngilizceyi günlük konuşma dilinden akademik dile kadar tüm yönleri ile kullanabilirsiniz.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Hem öğretim kadrosu ve hem ders mekânları ile kalitesini ispatlamış bir eğitim kurumu olan Just English, en etkin dil okuludur. Akademi temelli olan Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamı aynı zamanda pedagojik formasyonlu ve uluslararası dil sertifikalı eğitimcilerden oluşmaktadır.

Just English, gerek öğretim kadrosu gerek ders mekânlarında yarattığı farklarla yetinmeyerek öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online eğitimler ve ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Kursumuz, elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” , “En Kaliteli Dil Okulu” ve “En Güvenilir Dil Okulu” ödülleriyle de kanıtlamıştır.

Just English Advanced (Üst) Seviyesi İngilizce Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English, başarısını öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile sağlamaktadır. Kursumuz, İngilizce ve diğer dil eğitimlerindeki başarısını kısa sürede Türkiye’nin pek çok şehrinde şubeler açarak kanıtlamıştır. Üst üste aldığımız başarı ödülleri de bu başarımızı ispatlar niteliktedir.

Dil eğitiminde 160 saatlik program ile en çok ders saati veren Just English; online dersler, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteler, etüt ve bire bir dersler, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları göz önüne alındığında genel İngilizce ve diğer dillerde %100’lük bir başarı oranını gerçekleştirmiştir.

Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel İngilizce Advanced (Üst) Seviyesi Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! İngilizce Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!.

17 Şubat Derslerimiz Başlıyor!
SON (2) KONTENJAN!

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.


YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 OCAK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 OCAK 2022.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı