Şube Değiştir

Şube Değiştir
Just English Dil Okulları
İstanbul/Kadıköy Şubesi


Kadıköy İngilizce Kursu
Caferağa Mahallesi Neşet Ömer Sokak No:11 Kat:2 Kadıköy/İstanbul-TR
Kadıköy Rıhtımda Bulunan PTT Binasının Önünden Devam Ederek, Sağ Tarafta Yer Alan Migros Market ve Leman Kültür'ün Yanında Bizleri Görebilirsiniz.
 • Harita ve Kroki
  Detay Bilgisi
Hemen Tıkla-Ara!
(0216)700 10 07


Şube Özel Notu


Sınav Geçme GARANTİLİ YDS
SON GÜN 30 EYLÜL!!

00Gün 00Saat 00'Dk 00'sn kaldı!

YDS/E-YDS Sınavı Hakkında

"Şimdi Bizimle YDS Sınavı Kazan!"
Sınav Geçme GARANTİLİ Akademik Sınav Kursları İle Başarıya Ulaş...

YABANCI DİL Seviyeni Öğren!

ÖSYM tarafından bilgisayar üzerinde İngilizce alanında yapılan Elektronik Yabancı Dil Sınavı e-YDS, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) ile eşdeğer olan bir sınavdır. Dolayısıyla e-YDS’ye giren adayların kazanmış oldukları haklar, YDS’ye giren adayların kazanmış oldukları haklarla aynıdır.

e-YDS Eğitiminde Just English’in Farkı Nedir?

Tecrübeli ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilen e-YDS eğitimi süresince adayın İngilizce altyapısı gelişir, sınav formatıyla ve karşılaşacağı soru tipleriyle tanışır ve zamanı en iyi şekilde kullanabilmek için bu soruları en kısa sürede nasıl çözeceğiyle ilgili pratik stratejiler öğrenir. Ayrıca kursta yapılan özgün denemeler sayesinde bu stratejileri pekiştirme ve kendindeki gelişimi gözlemleme şansı bulur.


 • ÖSYM 2016 yılından itibaren YDS ile eşdeğerde olan e-YDS Sınavı (Elektronik Yabancı Dil Sınavı) uygulamasına da başladı. Peki bu sınav sisteminin geçtiğimiz yıllarda uygulanan sınav sisteminden farkı nedir? Bu sınav sisteminin adaylara ne gibi faydaları olacak?

  e-YDS’nin YDS’den tek farkı, sınavın bilgisayar ortamında yapılıyor olmasıdır. Bu sınava (e-YDS’ye) giren adaylar sınavı kazandıklarında, YDS’ye giren adayların kazanmış oldukları haklarla aynı haklara sahip olacaklardır. e-YDS’nin en büyük avantajı, sınavın her ay yapılıyor olmasıdır. Böylece, yılda yalnızca iki kez YDS’ye girebilen adaylar, e-YDS sayesinde şanslarını daha fazla arttırmış olacaklardır.

 • Öğrenciler e-YDS Sınavına Nasıl Giriyor? e-YDS Sınavı Nerelerde Yapılıyor?

  Öğrenciler, bu sınava ÖSYM’nin web sayfasından başvuruyorlar. Sınav yeri, Ankara, İstanbul ve İzmir’deki e-Sınav Merkezi’dir. İlerleyen dönemlerdeki sınavları, ÖSYM’nin belirlediği diğer illerdeki uygulama merkezlerinde de yapacağını düşünüyoruz.

 • Öğrencileriniz Arasında e-YDS'ye Katılanlar Var Mı?

  Sınava giren öğrencilerimiz olduğu gibi çok sınırlı kontenjan nedeniyle girmek isteyen pek çok öğrenci de sınava katılamadı. Sınav öğrencilerin daha önceden bildikleri ve aşina oldukları sorulardan oluştuğu için içerik açısından beklenmedik bir durum yaşanmadı. Fakat öğrencilerimiz, sınavda kalem kâğıt kullanmadıkları için alışık oldukları sınav sisteminden daha farklı bir ortam olduğunu ifade ettiler. Öğrencilerin belirttiği diğer farklı durumlar da oldu; soru çözme tekniklerinde öğrenciler genellikle soruların altını çizmeye alışmaktadırlar ama burada öyle bir opsiyon yoktu. Ayrıca soru dizgisi de alışılagelmiş ÖSYM soru kitapçıklarındaki soru yazım stilinden farklıydı. Soru kitapçıklarında sorular sayfada belli bir kısma yoğunlaşırken, e-YDS’de soru dizgisi sayfaya yayılmış tarzdaydı.

  Bu sınavın olumlu yanları da vardı; öğrenciler, normal sınavda sıksık saatine bakıp, cevaplanmayan soruları saymaya çalışırken, bu sınavda “Anlık Durum” bölümüne tıklayarak cevaplanmayan soru sayısını ve kalan süreyi anında görebildiler. Yine “Gözden Geçir” seçeneği ile istedikleri sorular arasında geçiş yapabildiler. Ancak e-YDS deneme sınavını uygulamadan sınava giren öğrenciler, maalesef sınavda bunu gözden kaçırdıkları için başlamak istedikleri sorulara gitmek istediklerinde devamlı “sonraki soru”ya tıklayarak zaman kaybettiler ve bu diğer adaylar için de konsantrasyonlarını bozan bir sese dönüştü. Bunun için adayların sisteme aşinalık kazanması amacı ile ÖSYM’nin sitesindeki e-YDS deneme sınavını yapmalarını ısrarla tavsiye ediyoruz.

 • 2019 e-YDS Sınav Tarihleri

  24 Ağustos 2019
  19 Ekim 2019
  09 Kasım 2019
  21 Aralık 2019

 • 2019 e-Sınav Merkezleri Nerelerdir?

  ÖSYM e-Sınav Merkezi olarak Ankara, İstanbul ve İzmir’de hizmet vermektedir. Sınav merkezleriyle ilgili adres, telefon vb. ayrıntılı bilgilere aşağıdaki linkten ulaşılabilir. (http://www.osym.gov.tr/TR,12674/e-sinav-merkezleri.html)
Just English'i Seviyorum! Çünkü...
Tüm YDS/E-YDS Sınavı Hakkında Referansları!
Öğrenci Görüşleri

Demet Yeşilkaya

İstanbul – Pendik Şubesi
Just English kurumunda elementary kurunda eğitim almaktayım. Dersimize giren öğretmenlerden memnunum. Hocamız ders... Devamı
Öğrenci Görüşleri

Yeliz Şahin

İstanbul – Şirinevler Şubesi
Elementary seviyesinden beri bu kursta eğitim gördüm. 13-14 yaşlarında başladım. Hedefim ingilizceydi, hala da öyle, dolayısıyla konuşmak... Devamı
Öğrenci Görüşleri

Hakan Cantürk

İstanbul – Şirinevler Şubesi
Just English upper-intermediate öğrencisiyim. Elementary’den beri bu kursta eğitim almaktayım. Bu süresinde eğitimimi aldığım... Devamı
Öğrenci Görüşleri

Tuğçe Özdemir

Kocaeli – İzmit Şubesi
Elementary grubunda ders görüyorum. Başlayışımızdan bu yana kurumun gerek konuşma gerek dilbilgisi öğretimi yönünden ve oldukça...Devamı

Sizleri En Yakın Just English Şubelerimize Bekliyoruz.
Tüm YDS/E-YDS Sınavı Hakkında Şubeleri!


Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
(0216)700 10 07 Kadıköy Şubesi (0216)700 10 07 Kadıköy Şubesi (0216)700 10 07 Kadıköy Şubesi


Sınav Geçme GARANTİLİ YDS
SON GÜN 30 EYLÜL!!