Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Neden? Sts Kadıköy Değiştir
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

Tüm Şubelerimiz

Eğitim Almayı Düşündüğünüz Şubeyi Seçiniz.

Bursa'da İngilizce Kursu Mu Arıyorsunuz?

Bunun İçin En Doğru Yerdesiniz...


Neden mi?

Just English Dil Kursu Bursa genelinde birçok şubesiyle hizmet veren köklü ve başarılı bir kurumdur. Heykel, Fomara, Nilüfer, Özlüce, Fsm Bulvarı gibi birçok şubesi bulunmaktadır. Bu sayede, Bursa'da nerede olursanız olun, sizin için uygun bir Just English şubesi kesinlikle mevcut!

Just English Dil Kursu'nun en büyük avantajlarından biri, gerçekten etkili bir dil öğretimi sunmasıdır. Eğitim programları, dil öğrenimine özel olarak tasarlanmıştır ve öğrencilerin seviyelerine, ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre şekillenmektedir. Ayrıca, deneyimli ve yetkin bir öğretim kadrosu tarafından verilen dersler, öğrencilerin konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Just English Dil Kursu öğrencileri, Amerika'da bulunan Los Angeles, New Jersey veya New York şubelerinden herhangi birinde 2-12 hafta arasında ücretsiz İngilizce kursu alma imkanına sahiptirler. Bu hak, herhangi bir çekiliş veya kura gerekmeden, tüm öğrencilere sunulmaktadır. Bu sayede, Just English Dil Kursu öğrencileri, Bursa'daki kurslarını tamamlayarak hem Türkiye'de hem de ABD'de İngilizce becerilerini geliştirebilirler.

Just English Dil Kursu, öğrencilerine eğitim sürecinde sürekli destek olmaktadır. Öğrenciler, sınıf içi ve sınıf dışı etkinlikler sayesinde İngilizce öğrenirken aynı zamanda keyifli zaman geçirmektedirler. Ayrıca, online platformlar aracılığıyla öğrenciler, eğitmenleriyle kolayca iletişim kurabilirler ve ödevlerini takip edebilirler.

Just English Dil Kursunun cazip fiyatları sayesinde, günde sadece bir Starbucks kahve fiyatına İngilizcenizi geliştirerek kariyerinizde yepyeni sayfalar açabilirsiniz.

Tüm Bursa Şubeleri ve Ofis İletişim Bilgileri

Hemen Bizimle İletişime Geçin.

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.


YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 OCAK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 OCAK 2022.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı