Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Telefon
Bilgisi
Adres
Bilgisi
Öğrenci
Yorumları
Seviyeni
Belirle
ARA
YAZ
Kızılay Şubesinde
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

Kızılay Şubesi İletişim

Hemen İletişime Geçin.

(0312)418 52 50

Kızılay ŞubesiTıkla/Ara


Telegram Bilgi Hattı

Adres ve Yol Tarifi

Hızlıca Bize Ulaşın.

Meşrutiyet Caddesi Kök İş Hanı No:2 Kat:6 Kızılay/Ankara Meşrutiyet ve Atatürk Bulvarının Kesiştiği Köprü Yanında Bizleri Görebilirsiniz.

Şube ve Sınıf Fotoğrafları

Daha Yakından Takip Edin.

Kızılay İngilizce Kursu

Konuşma Garantili İngilizce Kurslarımıza Hemen Başlayın, Geleceğinizle Tanışın.

Just English Kızılay Şubesinde İngilizce Kursuna Başlayın ve Dilerseniz Hiç Bir Ek Eğitim Bedeli Ödemeden Amerika Şubemizde Devam Edin. Unutmayın! Just English Amerika Şubesi Olan Tek Türk Markasıdır.

İngilizce eğitimine getirdiği farkla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede İstanbul dışına çıkarak Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli ve Sakarya’da da şubeler açmıştır. Just English, eğitimdeki kalitesiyle yurt dışına da açılmış ABD-New Jersey ve Los Angeles’da açarak farkını ortaya koymuştur. Ankara-Kızılay’da yer alan Just English Kızılay şubemiz, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir. Just English Ankara-Kızılay İngilizce Kursu, Ankara’daki şimdilik tek şubemiz olarak eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Merkez şubesi İstanbul-Kadıköy’de bulunan Just English, artan talepler doğrultusunda İstanbul ili sınırları ile yetinmeyip farklı şehirlerde de şubeleşmeyi tercih etmiştir. İstanbul’da; Beşiktaş, Mecidiyeköy, Pendik, Maltepe, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy-Altıyol ve Ataköy-Şirinevler şubelerini açan Just English, Sakarya, Ankara’da; Kızılay, Bursa’da; Heykel, Nilüfer ve FSM Bulvarı, Kocaeli’de; İzmit, İzmir’de; Alsancak ve Karşıyaka ve ABD’de; New Jersey, Los Angeles şubelerini açarak kaliteli ve başarı odaklı eğitim anlayışını kursiyerlerine sunmaya devam etmiştir.

Ankara-Kızılay, Ulus, Kocatepe, İncek, Yenimahalle, Sincan, Gölbaşı, Pursaklar, Çankaya, Eryaman, Kurtuluş, Keçiören, Tunalı Hilmi Caddesi, Bahçelievler, GOP (Gaziosmanpaşa), Etimesgut veya Kızılay’a kolay ulaşım sağlayabileceğiniz herhangi bir yerde ikamet ediyorsanız ya da çalışıyorsanız ve Kızılay’da İngilizce dil eğitimi almak veya Ankara-Kızılay’da YDS, TOEFL, IELTS ve PTE gibi akademik sınavlara yönelik bir eğitim düşünüyorsanız tam size göre bir kursumuz var. Ankara-Kızılay’da İngilizce öğrenmek için Just English’i tercih sebebiniz yapacak yalnızca birkaç neden söyleyelim: En çok ders saati imkânı sunan kurum, alanında uzman ve formasyon sahibi akademik eğitmen kadrosu, ders içi ve ders dışı aktiviteler, kulüpler, bire bir ders imkânları…

Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English; verdiği kaliteli eğitim ile fark yaratan, standartların oldukça üzerinde bir eğitim sunan, üst üste aldığı başarı ödülleri ile dikkatleri üzerine çeken ve plânlı ve hızlı bir şekilde şubeleşen bir yabancı dil kursu olarak İngilizcede bir numara olmayı başarmıştır. İndirim ve Avantajlı Kampanya Fırsatlarımızdan yararlanmak için sizleri Ankara-Kızılay’da bulunan İngilizce kursumuza bekliyoruz.

Hem Öğren Hem Eğlen!

Kızılay şubesinde sadece i̇ngi̇li̇zce eğitimi almakla kalmayıp aynı zamanda sosyal aktivitelerimiz ile eğlenin!

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kızılay şubesi/i̇ngi̇li̇zce eğitimi için
ortalama 4.9 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

KONUŞMA GARANTİLİ
İNGİLİZCE!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.