Şube Değiştir

ŞUBE DEĞİŞTİR
Just English Dil Okulları
Ankara/Kızılay Şubesi


Kızılay İngilizce Kursu
Meşrutiyet Caddesi Kök İş Hanı No:2 Kat:6 Kızılay/Ankara
Meşrutiyet ve Atatürk Bulvarının Kesiştiği Köprü Yanında Bizleri Görebilirsiniz.
  • Harita ve Kroki
    Detay Bilgisi
Hemen Tıkla-Ara!
(0312)418 52 50


Şube Özel Notu


ÜCRETSİZ EĞİTİM! HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Kızılay Şubesi (0312)418 52 50 HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Kızılay Şubesi (0312)418 52 50 HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Kızılay Şubesi (0312)418 52 50

Ankara/Kızılay Şubesi

"Şimdi Bizimle Ana Dilin Gibi Yabancı Dil Konuş!"
Öğrenme Garantili Yabancı Dil Kursları İle Başarıya Ulaş...

YABANCI DİL Seviyeni Öğren!

İngilizce eğitimine getirdiği farkla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede İstanbul dışına çıkarak Ankara, Bursa, İzmir ve Kocaeli’nde de şubeler açmıştır. Ankara-Kızılay’da yer alan Just English Kızılay şubemiz, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir.

Ankara/Kızılay Şubesi Adres Detayı Bilgisi


Adres: Meşrutiyet Caddesi Kök İş Hanı No:2 Kat:6 Kızılay/Ankara

Adres Tarifi: Meşrutiyet ve Atatürk Bulvarının Kesiştiği Köprü Yanında Bizleri Görebilirsiniz.


Telefon 1: (0312)418 52 50

Yurtdışı Eğitim Bilgi Hattı: (0850)226 62 22Gama İş Merkezine 2'dk Yürüme Mesafedeyiz.
Meşrutiyet ve Atatürk Caddelerinin Kesiştiği Noktadayız.

.

E-Mail 1: ankara@justenglishtr.com

E-Mail 2: info@justenglishtr.com

E-Mail 3: just.destek@justenglishtr.com


Ankara/Kızılay Şubesi Harita/Kroki ve Panorama Bilgisi


Ankara/Kızılay Şubesi Fotoğraf ve Video Bilgisi


Just English Dil Okulları Ankara/Kızılay Şubesi
Just English Dil Okulları Ankara/Kızılay Şubesi
Just English Dil Okulları Ankara/Kızılay Şubesi
Just English Dil Okulları Ankara/Kızılay Şubesi

Just English Dil Okulları Kızılay Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...


İngilizce eğitimine getirdiği farkla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede İstanbul dışına çıkarak Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli ve Sakarya’da da şubeler açmıştır. Just English, eğitimdeki kalitesiyle yurt dışına da açılmış ve ilk yurt dışı şubesini ABD-New Jersey’de açarak farkını ortaya koymuştur. Ankara-Kızılay’da yer alan Just English Kızılay şubemiz, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir. Just English Ankara-Kızılay İngilizce Kursu, Ankara’daki şimdilik tek şubemiz olarak eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Merkez şubesi İstanbul-Kadıköy’de bulunan Just English, artan talepler doğrultusunda İstanbul ili sınırları ile yetinmeyip farklı şehirlerde de şubeleşmeyi tercih etmiştir. İstanbul’da; Beşiktaş, Mecidiyeköy, Pendik, Maltepe, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy-Altıyol ve Ataköy-Şirinevler şubelerini açan Just English, Sakarya, Ankara’da; Kızılay, Bursa’da; Heykel, Nilüfer ve FSM Bulvarı, Kocaeli’de; İzmit, İzmir’de; Alsancak ve Karşıyaka ve ABD’de; New Jersey şubelerini açarak kaliteli ve başarı odaklı eğitim anlayışını kursiyerlerine sunmaya devam etmiştir.

Ankara-Kızılay, Ulus, Kocatepe, İncek, Yenimahalle, Sincan, Gölbaşı, Pursaklar, Çankaya, Eryaman, Kurtuluş, Keçiören, Tunalı Hilmi Caddesi, Bahçelievler, GOP (Gaziosmanpaşa), Etimesgut veya Kızılay’a kolay ulaşım sağlayabileceğiniz herhangi bir yerde ikamet ediyorsanız ya da çalışıyorsanız ve Kızılay’da İngilizce dil eğitimi almak veya Ankara-Kızılay’da YDS, TOEFL, IELTS ve PTE gibi akademik sınavlara yönelik bir eğitim düşünüyorsanız tam size göre bir kursumuz var. Ankara-Kızılay’da İngilizce öğrenmek için Just English’i tercih sebebiniz yapacak yalnızca birkaç neden söyleyelim: En çok ders saati imkânı sunan kurum, alanında uzman ve formasyon sahibi akademik eğitmen kadrosu, ders içi ve ders dışı aktiviteler, kulüpler, bire bir ders imkânları…

Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English; verdiği kaliteli eğitim ile fark yaratan, standartların oldukça üzerinde bir eğitim sunan, üst üste aldığı başarı ödülleri ile dikkatleri üzerine çeken ve plânlı ve hızlı bir şekilde şubeleşen bir yabancı dil kursu olarak İngilizcede bir numara olmayı başarmıştır. İndirim ve Avantajlı Kampanya Fırsatlarımızdan yararlanmak için sizleri Ankara-Kızılay’da bulunan İngilizce kursumuza bekliyoruz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
(0312)418 52 50 Kızılay Şubesi (0312)418 52 50 Kızılay Şubesi (0312)418 52 50 Kızılay Şubesi