Şube Değiştir

ŞUBE DEĞİŞTİR
Just English Dil Okulları
Bursa/Nilüfer Şubesi


Nilüfer İngilizce Kursu
Barış Mahallesi İzmir Yolu Aktaş Plaza No:178 Kat:2 Nilüfer/Bursa
Beşevler Metro İstasyonu Yanında, İzmir Yolu Üzerinde Şehir Merkezinden Üniversiteye Doğru Yolun Sağ Tarafında Bizleri Görebilirsiniz.
  • Harita ve Kroki
    Detay Bilgisi
Hemen Tıkla-Ara!
(0224)450 00 63


Şube Özel Notu


ÜCRETSİZ EĞİTİM! HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Nilüfer Şubesi (0224)450 00 63 HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Nilüfer Şubesi (0224)450 00 63 HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Nilüfer Şubesi (0224)450 00 63

Bursa/Nilüfer Şubesi

"Şimdi Bizimle Ana Dilin Gibi Yabancı Dil Konuş!"
Öğrenme Garantili Yabancı Dil Kursları İle Başarıya Ulaş...

YABANCI DİL Seviyeni Öğren!

İngilizce eğitimine getirdiği farkla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede İstanbul dışına çıkarak Bursa, Ankara, İzmir ve Kocaeli’nde de şubeler açmıştır. Bursa merkezde yer alan Just English Nilüfer şubemiz, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir.

Bursa/Nilüfer Şubesi Adres Detayı Bilgisi


Adres: Barış Mahallesi İzmir Yolu Aktaş Plaza No:178 Kat:2 Nilüfer/Bursa

Adres Tarifi: Beşevler Metro İstasyonu Yanında, İzmir Yolu Üzerinde Şehir Merkezinden Üniversiteye Doğru Yolun Sağ Tarafında Bizleri Görebilirsiniz.


Telefon 1: (0224)450 00 63

Yurtdışı Eğitim Bilgi Hattı: (0850)226 62 22Beşevler Metro Durağına 1'dk Mesafedeyiz.
Beşevler Otobüs Durağının Yanı.

.

E-Mail 1: nilufer@justenglishtr.com

E-Mail 2: info@justenglishtr.com

E-Mail 3: just.destek@justenglishtr.com


Bursa/Nilüfer Şubesi Harita/Kroki ve Panorama Bilgisi


Bursa/Nilüfer Şubesi Fotoğraf ve Video Bilgisi


Just English Dil Okulları Bursa/Nilüfer Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Nilüfer Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Nilüfer Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Nilüfer Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Nilüfer Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Nilüfer Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Nilüfer Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Nilüfer Şubesi

Just English Dil Okulları Nilüfer Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...


İngilizce eğitimine getirdiği farkla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede İstanbul dışına çıkarak Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli ve Sakarya’da da şubeler açmıştır. Just English, eğitimdeki kalitesiyle yurt dışına da açılmış ve ilk yurt dışı şubesini ABD-New Jersey’de açarak farkını ortaya koymuştur. Bursa merkezde yer alan Just English Nilüfer şubemiz, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir. Just English Bursa-Nilüfer İngilizce Kursu, Bursa’daki 3 şubemizden biri olarak eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Merkez şubesi İstanbul-Kadıköy’de bulunan Just English, artan talepler doğrultusunda İstanbul ili sınırları ile yetinmeyip farklı şehirlerde de şubeleşmeyi tercih etmiştir. İstanbul’da; Beşiktaş, Mecidiyeköy, Pendik, Maltepe, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy-Altıyol ve Ataköy-Şirinevler şubelerini açan Just English, Sakarya, Ankara’da; Kızılay, Bursa’da; Heykel, Nilüfer ve FSM Bulvarı, Kocaeli’de; İzmit, İzmir’de; Alsancak ve Karşıyaka ve ABD’de; New Jersey şubelerini açarak kaliteli ve başarı odaklı eğitim anlayışını kursiyerlerine sunmaya devam etmiştir.


Bursa-Nilüfer, İhsaniye, Esentepe, Görükle, Özlüce, Ataevler, Küçük Sanayi, Acemler, Odunluk, İzmir Caddesi, Nilüfer Hatun Caddesi, Yıldırım Caddesi, Tuna Caddesi, Beşevler Caddesi, Bilginler Caddesi, Nilüfer Caddesi veya Nilüfer’e kolay ulaşım sağlayabileceğiniz herhangi bir yerde ikamet ediyorsanız ya da çalışıyorsanız ve Nilüfer’de İngilizce dil eğitimi almak veya Nilüfer’de TOEFL, YDS, IELTS ve PTE gibi akademik sınavlara yönelik bir eğitim düşünüyorsanız tam size göre bir kursumuz var. Bursa-Nilüfer’de İngilizce öğrenmek için Just English’i tercih sebebiniz yapacak yalnızca birkaç neden söyleyelim: En çok ders saati imkânı sunan kurum, alanında uzman ve formasyon sahibi akademik eğitmen kadrosu, ders içi ve ders dışı aktiviteler, kulüpler, bire bir ders imkânları…

Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English; verdiği kaliteli eğitim ile fark yaratan, standartların oldukça üzerinde bir eğitim sunan, üst üste aldığı başarı ödülleri ile dikkatleri üzerine çeken ve plânlı ve hızlı bir şekilde şubeleşen bir yabancı dil kursu olarak İngilizcede bir numara olmayı başarmıştır. İndirim ve Avantajlı Kampanya Fırsatlarımızdan yararlanmak için sizleri Bursa-Nilüfer’de bulunan İngilizce kursumuza bekliyoruz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
(0224)450 00 63 Nilüfer Şubesi (0224)450 00 63 Nilüfer Şubesi (0224)450 00 63 Nilüfer Şubesi