Şube Değiştir

ŞUBE DEĞİŞTİR
Just English Dil Okulları
Bursa/Nilüfer Şubesi


Nilüfer İngilizce Kursu
Barış Mahallesi İzmir Yolu Aktaş Plaza No:178 Kat:2 Nilüfer/Bursa
Beşevler Metro İstasyonu Yanında, İzmir Yolu Üzerinde Şehir Merkezinden Üniversiteye Doğru Yolun Sağ Tarafında Bizleri Görebilirsiniz.
  • Harita ve Kroki
    Detay Bilgisi
Hemen Tıkla-Ara!
(0224)450 00 63


Şube Özel Notu


Konuşma GARANTİLİ
İNGİLİZCE Kursu!

Bursa/Nilüfer Şubesi

"Şimdi Bizimle Ana Dilin Gibi Yabancı Dil Konuş!"
Konuşma GARANTİLİ Yabancı Dil Kursları İle Başarıya Ulaş...

YABANCI DİL Seviyeni Öğren!

“Konuşma Garantili İngilizce” Kurslarımıza Hemen Başlayın... Nilüfer Just English'te ingilizce kursuna başlayın ve dilerseniz hiç bir ek eğitim bedeli ödemeden Amerika şubelerimizde devam edin. Unutmayın Just English Amerika'da şubesi olan tek Türk markasıdır.

  • En Yüksek Ders Saati(160 Ders Saatine Varan-1 Kur),bilgi al
  • Konuşma Garantili Program,bilgi al
  • En İyi Uzman Yerli-Yabancı Kadro,bilgi al
  • Konuşma Sınıfları,bilgi al
  • Ücretsiz Ek Dersler,bilgi al
  • Ücretsiz 1-1 Destek Ders İmkanı,bilgi al
  • Ücretsiz İş İngilizcesi,bilgi al
  • ABD Just English'te Hiç Bir Ek Eğitim Ücreti Ödemeden Kurs Alma İmkanı da Sadece Just English'te.bilgi al
Hepsi ve daha fazlası için vakit kaybetmeyin, hemen bize ulaşın.

  • Türkiye'nin 1 numaralı İngilizce dil okulunu tercih ederek zaman ve paranızı koruyun.bilgi al
  • İngilizce konuşturan güncel içerikli dil eğitim programı yalnızca Just English’te.bilgi al
  • Yerli ve yabancı eğitim kadromuz ile ingilizce konuşmanız artık çok daha kolay.bilgi al
  • Dileyene konuşma ve birebir destek dersleri ile sınırlarınızı zorlayacak ve siz de binlerce öğrencimiz gibi akıcı İngilizce konuşabileceksiniz.bilgi al
Geleceğinizle tanışmaya hazır mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.


Bursa/Nilüfer Şubesi Adres Detayı Bilgisi


Adres: Barış Mahallesi İzmir Yolu Aktaş Plaza No:178 Kat:2 Nilüfer/Bursa

Adres Tarifi: Beşevler Metro İstasyonu Yanında, İzmir Yolu Üzerinde Şehir Merkezinden Üniversiteye Doğru Yolun Sağ Tarafında Bizleri Görebilirsiniz.


Telefon 1: (0224)450 00 63

Yurtdışı Eğitim Bilgi Hattı: (0850)226 62 22Beşevler Metro Durağına 1'dk Mesafedeyiz.
Beşevler Otobüs Durağının Yanı.

.

E-Mail 1: nilufer@justenglishtr.com

E-Mail 2: info@justenglishtr.com

E-Mail 3: just.destek@justenglishtr.com


Bursa/Nilüfer Şubesi Harita/Kroki ve Panorama Bilgisi


Bursa/Nilüfer Şubesi Fotoğraf ve Video Bilgisi


Just English Dil Okulları Bursa/Nilüfer Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Nilüfer Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Nilüfer Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Nilüfer Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Nilüfer Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Nilüfer Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Nilüfer Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Nilüfer Şubesi

Just English Dil Okulları Nilüfer Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...


İngilizce eğitimine getirdiği farkla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede İstanbul dışına çıkarak Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli ve Sakarya’da da şubeler açmıştır. Just English, eğitimdeki kalitesiyle yurt dışına da açılmış ve ilk yurt dışı şubesini ABD-New Jersey’de açarak farkını ortaya koymuştur. Bursa merkezde yer alan Just English Nilüfer şubemiz, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir. Just English Bursa-Nilüfer İngilizce Kursu, Bursa’daki 3 şubemizden biri olarak eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Merkez şubesi İstanbul-Kadıköy’de bulunan Just English, artan talepler doğrultusunda İstanbul ili sınırları ile yetinmeyip farklı şehirlerde de şubeleşmeyi tercih etmiştir. İstanbul’da; Beşiktaş, Mecidiyeköy, Pendik, Maltepe, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy-Altıyol ve Ataköy-Şirinevler şubelerini açan Just English, Sakarya, Ankara’da; Kızılay, Bursa’da; Heykel, Nilüfer ve FSM Bulvarı, Kocaeli’de; İzmit, İzmir’de; Alsancak ve Karşıyaka ve ABD’de; New Jersey şubelerini açarak kaliteli ve başarı odaklı eğitim anlayışını kursiyerlerine sunmaya devam etmiştir.


Bursa-Nilüfer, İhsaniye, Esentepe, Görükle, Özlüce, Ataevler, Küçük Sanayi, Acemler, Odunluk, İzmir Caddesi, Nilüfer Hatun Caddesi, Yıldırım Caddesi, Tuna Caddesi, Beşevler Caddesi, Bilginler Caddesi, Nilüfer Caddesi veya Nilüfer’e kolay ulaşım sağlayabileceğiniz herhangi bir yerde ikamet ediyorsanız ya da çalışıyorsanız ve Nilüfer’de İngilizce dil eğitimi almak veya Nilüfer’de TOEFL, YDS, IELTS ve PTE gibi akademik sınavlara yönelik bir eğitim düşünüyorsanız tam size göre bir kursumuz var. Bursa-Nilüfer’de İngilizce öğrenmek için Just English’i tercih sebebiniz yapacak yalnızca birkaç neden söyleyelim: En çok ders saati imkânı sunan kurum, alanında uzman ve formasyon sahibi akademik eğitmen kadrosu, ders içi ve ders dışı aktiviteler, kulüpler, bire bir ders imkânları…

Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English; verdiği kaliteli eğitim ile fark yaratan, standartların oldukça üzerinde bir eğitim sunan, üst üste aldığı başarı ödülleri ile dikkatleri üzerine çeken ve plânlı ve hızlı bir şekilde şubeleşen bir yabancı dil kursu olarak İngilizcede bir numara olmayı başarmıştır. İndirim ve Avantajlı Kampanya Fırsatlarımızdan yararlanmak için sizleri Bursa-Nilüfer’de bulunan İngilizce kursumuza bekliyoruz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
(0224)450 00 63 Nilüfer Şubesi (0224)450 00 63 Nilüfer Şubesi (0224)450 00 63 Nilüfer Şubesi

Konuşma GARANTİLİ İNGİLİZCE
SON GÜN 30 EYLÜL!!