Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?3
Telefon
Bilgisi
Adres
Bilgisi
Öğrenci
Yorumları
Seviyeni
Belirle
ARA
YAZ
Maltepe Şubesinde
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
MaltepeMaltepe

Maltepe'de ingilizce kursu mu arıyorsunuz?
Bunun için en doğru yerdesiniz.

Neden İngilizce Öğrenmeliyim ?


Bugün dünya genelinde en yaygın kullanılan ve iletişim dili olarak kabul edilen dil hangisi? Elbette ki İngilizce! Peki, bu size ne gibi avantajlar sağlar? Dinleyin, çünkü İngilizce öğrenmenin size birçok heyecan verici fırsatlar sunacağına emin olacaksınız!

Öncelikle iş dünyasında İngilizce bilmenin önemi yadsınamaz bir gerçek. Uluslararası şirketlerin çoğu İngilizceyi resmi bir dil olarak kabul ediyor ve İngilizce bilen kişiler, iş dünyasında daha fazla fırsata sahip oluyorlar.

Eğitim açısından, dünyanın her yerinden öğrencilerle etkileşim kurabilir, uluslararası programlara katılabilir ve dünya genelinde tanınan üniversitelerde okuma fırsatına sahip olabilirsiniz.

İngilizce bilmeniz seyahat deneyiminizi daha kolay hale getirebilir. Yolculuk boyunca yerel halkla iletişim kurabilir, yerel yemekleri ve kültürü keşfedebilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Just English Maltepe İngilizce Kursu, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere birçok farklı program sunar. Genel İngilizce programları, iş İngilizcesi programları, sınav hazırlık programları (IELTS, TOEFL, YDS sınavları), özel dersler ve online dersler gibi seçenekler mevcuttur.

Just English Maltepe İngilizce Kursu, deneyimli öğretmenleri ile öğrencilerin İngilizce becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Okulda eğitim, modern eğitim materyalleri, öğrenci merkezli öğretim yaklaşımları ve sınıflarda interaktif etkinlikler kullanılarak verilir.

Just English Maltepe İngilizce Kursu, öğrencilere İngilizce öğrenmenin yanı sıra, kültürler arası iletişim kurma ve dünya genelinde seyahat etme fırsatları da sunar.

Just English Maltepe İngilizce Kursu ABD şubelerine seyahat programları sayesinde , öğrencilerin İngilizce becerilerini geliştirmelerinin yanı sıra, farklı kültürleri keşfetme fırsatı da sunar.


Nasıl İngilizce Öğrenirim?


Dil öğrenme hedeflerinizi belirleyin: İngilizce öğrenme amacınızı belirleyin ve hangi düzeyde İngilizce öğrenmek istediğinize karar verin. Bu hedefler, öğrenmenizi motive edebilir ve sizin için daha kolay ve anlamlı hale getirebilir.

Dil pratiği yapın: Dil öğrenmenin en önemli yolu pratiktir. İngilizce konuşmaya çalışın, İngilizce okuyun, İngilizce yazın ve İngilizce dinleyin. Kendinize bir dil partneri bulun veya dil öğrenme gruplarına katılın.

Dil bilgisi kurallarını öğrenin: İngilizce dilbilgisi kurallarını öğrenmek, İngilizce öğrenmenin temel bir parçasıdır.

Kelime haznenizi geliştirin: Kelime haznenizi geliştirmek, İngilizce öğrenmenin önemli bir bileşenidir.

Just English Maltepe İngilizce Kursu öğrencilerinin İngilizce öğrenme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çeşitli kaynaklar sunar. Just English Maltepe İngilizce Kursu’nda hangi seviyede olduklarını belirleyebilirler ve öğrenme hedeflerini buna göre ayarlayabilirler. Öğrencilerimizin hedeflerine uygun bir eğitim programı sunarak, onların öğrenme süreçlerini en verimli hale getiririz.


İngilizce Öğrenmek Nasıl Avantajlar Sağlar ?


İngilizce öğrenmek, hayatınıza heyecan katmanın en iyi yollarından biridir! Yalnızca dünya genelinde değil, iş dünyasında da İngilizce'nin önemi büyüktür. İşletmeler arasında yapılan uluslararası anlaşmalarda ve iş görüşmelerinde İngilizce bilmek, size bir avantaj sağlayabilir ve kariyerinizde ilerlemenizi kolaylaştırabilir.

İngilizce, internet dili haline gelmiş ve dünya genelindeki birçok web sitesi, makale ve blog İngilizce olarak yazılmaktadır. Bu nedenle İngilizce öğrenmek, internet dünyasında da kendinizi ifade etmenizi kolaylaştırır ve dünya genelindeki insanlarla bağlantı kurmanızı sağlar.

İngilizce bilmek aynı zamanda yurt dışındaki insanlarla iletişim kurmanızı kolaylaştırarak, seyahat deneyiminizi daha keyifli ve anlamlı hale getirir.

Just English Maltepe İngilizce Kursunda ingilizce öğrenmek size birçok fırsat sunar ve hayatınızı heyecan verici hale getirir! Küresel dünyada kendinizi ifade etmenizi kolaylaştırır, iş hayatınızda size avantaj sağlar, internet dünyasında bağlantı kurmanızı sağlar, farklı kültürleri keşfetmenize yardımcı olur. İngilizce öğrenmek için harekete geçin ve hayatınızda yeni bir sayfa açın!


Nerede En İyi İngilizce Öğrenirim ?


İngilizce öğrenmek dünyanın en heyecan verici deneyimlerinden biridir! İster dil okullarına katılarak profesyonel öğretmenlerden öğrenin, ister online kaynaklarla eğlenceli egzersizler yaparak pratik yapın, ister dil değişimi programlarıyla İngilizce konuşan insanlarla tanışın, isterse de konuşma kulüplerinde yeni arkadaşlar edinin.

Yurt dışında eğitim almak, İngilizce öğrenmenin en heyecan verici yollarından biridir. Dil okullarında sınıf içi etkileşim ve pratik yapma fırsatları yanı sıra, farklı kültürleri keşfetmenin heyecanını da yaşarsınız.

Just English Maltepe İngilizce Kursunda ana dili ingilizce olan öğretmenlerimiz sayesinde daha çok ingilizce pratik yapma imkanına sahip olun.

Online eğitim platformumuz sayesinde ev, iş, okul farketmeksizin ingilizcenizi geliştirmeye devam edin.

Just English Maltepe İngilizce Kursu’in ABD Şubelerinde ingilizce eğitiminize devam etme fırsatları sayesinde ABD Kültürüyle iç içe olarak ingilizceyi tam yerinde öğrenmenin keyfini çıkartın.

Aynı Zamanda Just English Maltepe İngilizce Kursunun konuşma kulüplerinde hem ingilizce pratiği yapın hem de yeni arkadaşlar edinin!


En Uygun Fiyatla Nasıl İngilizce Öğrenirim ?


İngilizce öğrenmek, hayatınızda büyük bir fark yaratabilir ve size birçok fırsat sunabilir.

Online Platformlar, dünyanın herhangi bir yerinden İngilizce öğrenmenize ve geliştirmenize yardımcı olan en pratik seçeneklerden biridir Dil okulları, İngilizce öğrenmek için en popüler seçeneklerden biridir. Öğretmenlerin eşsiz dersleri sayesinde, İngilizce öğrenmek hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleşebilir. Ayrıca, dil okulları öğrencilere uygun fiyatlar sunarak, öğrenmeyi daha erişilebilir hale getiriyor.

Kitaplar, İngilizce öğrenmenin klasik yöntemlerinden biridir. Dilbilgisi kurallarını, kelime dağarcığınızı ve okuma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olan birçok seçenek bulunmaktadır.

Son olarak, dil tandemleri size İngilizce öğrenmek için eşsiz bir fırsat sunar. Kendi ana dilinizi konuşan bir arkadaş edinerek, her iki taraf da birbirlerine kendi dillerinde öğretmenlik yaparak birbirlerine yardımcı olabilir.

Just English Maltepe İngilizce Kursunun ister online eğitim platformu sayesinde, ister şubelerinden birinde ana dili ingilizce olan öğretmenlerimizle ingilizce öğrenmeniz artık çok kolay.

Just English Maltepe İngilizce Kursu’un eğitim materyalleri ile dilbilgisi kurallarını ve kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz.


Just English Maltepe İngilizce Kursu 15 yılı aşkın süredir İngilizce eğitimine ara vermeksizin aynı yerinde devam etmektedir. İngilizce eğitiminize deneyimli bir kadro ile ve küçük sınıflarda ve de ekonomik fiyatlarla başlamak istemez misiniz? 15 seneyi aşan İngilizce öğretme ve İngilizce konuşturma deneyimimizden mutlaka yararlanın.

Yıllar içinde binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmış olan İngilizce kursumuz yine binlerce öğrencimizin kariyer gelişimlerinde büyük rol oynamıştır. Birçok öğrencimiz; iş, kariyer ve öğrencilik fırsatlarını Just English Maltepe ile gerçekleştirmiştir

Just English Maltepe İngilizce Kursları size hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Kursumuzda alacağınız İngilizce eğitiminin dışında ABD’deki dil okullarımızda (ABD’de dil okullarına sahip tek Türk İngilizce Kursu Just English’tir) da İngilizce eğitim alma hakkına kavuşursunuz. Böylece Türkiye’de heyecanla başladığınız dil öğrenme serüveninizi dilerseniz hiçbir ek eğitim ücreti ödemeden ABD’de geliştirme fırsatına sahip olabilirsiniz

Just English Maltepe İngilizce Kursuna hemen başlayın ve seviyenize uygun sınıflarda yerli ve yabancı profesyonel yetkin öğretmenlerle en kısa sürede İngilizce öğrenin.

Başladığınız İngilizce kur seviyesine ve haftalık alacağınız ders saatine bağlı olarak 3-18 ay arasında siz de İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz.

Just English Maltepe İngilizce Kurslarına başlayan her öğrencimiz Amerika’da bulunan Los Angeles, New Jersey veya New York şubelerimizden herhangi birinde 2-12 hafta arasında ücretsiz İngilizce kursu hakkına sahip olur. Bu hakka sahip olmanız için herhangi bir çekiliş veya kura gerekmez. Kısacası tüm öğrencilerimizin ABD’de eğitim hakları Just English Maltepe'den alacakları eğitim paketine göre tamamen ücretsizdir.

Bu muhteşem fırsatı mutlaka değerlendirin. Just English Maltepe İngilizce Kursuna hemen kayıt olun ve siz de geleceğinizle tanışın.
Sınav Geçme Garantili
Akademik Sınav Kursları

Seviyenize Uygun Sınav Programları İle
Yeni Bir Kariyer Yapın!

Ayrıca ABD - New Jersey ve Los Angeles Şubelerimizde ÜCRETSİZ Eğitim İmkanı Sizi Bekliyor.

Öğrenme Garantili
Diğer Dil Kursları

Seviyenize Uygun Diğer Dil Programları İle
Yeni Bir Başlangıç Yapın!

Ayrıca ABD - New Jersey ve Los Angeles Şubelerimizde ÜCRETSİZ Eğitim İmkanı Sizi Bekliyor.

Şube ve Sınıf Fotoğrafları

Daha Yakından Takip Edin.

Manhattan İngilizce Kursu

KONUŞARAK İNGİLİZCE ÖĞREN!

"Konuşma Garantili İngilizce" Kurslarımıza Hemen Başlayın! Manhattan Just English'te İngilizce Kursuna Başlayın, Dilerseniz Hiç Bir Ek Eğitim Bedeli Ödemeden Amerika Şubelerimizde Devam Edin.

Hem Öğren Hem Eğlen!

Manhattan şubesinde sadece i̇ngi̇li̇zce eğitimi almakla kalmayıp aynı zamanda sosyal aktivitelerimiz ile eğlenin!

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Manhattan şubesi/i̇ngi̇li̇zce eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Adres ve Yol Tarifi

Hızlıca Bize Ulaşın.

New York Campus, 21 West 38th Street 13th floor New York, NY 10018 Bryant Park Metro İstasyonu'ndan 6 Dakikalık Yürüme Mesafesinde.

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.


YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 ARALIK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 Aralık 2021.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı
Online Eğitim Paketleri
Hemen Satın Al!