Şube Değiştir

ŞUBE DEĞİŞTİR
Just English Dil Okulları
İstanbul/Maltepe Şubesi

Yeni Şube!
Maltepe İngilizce Kursu
Bağlarbaşı Mahallesi Bağdat Caddesi No:436 Kat:3 Maltepe/İstanbul-TR
Minibüs Yolu Üzerinde Halk Bankasının Üstü, Üçüncü Katında Bizleri Görebilirsiniz.
  • Harita ve Kroki
    Detay Bilgisi
Hemen Tıkla-Ara!
(0216)345 93 83


Şube Özel Notu


ÜCRETSİZ EĞİTİM! HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Maltepe Şubesi (0216)345 93 83 HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Maltepe Şubesi (0216)345 93 83 HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Maltepe Şubesi (0216)345 93 83

İstanbul/Maltepe Şubesi

"Şimdi Bizimle Ana Dilin Gibi Yabancı Dil Konuş!"
Öğrenme Garantili Yabancı Dil Kursları İle Başarıya Ulaş...

YABANCI DİL Seviyeni Öğren!

İstanbul’un Anadolu yakasında Maltepe'de yer alan yabancı dil kursumuz Just English, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir.

İstanbul/Maltepe Şubesi Adres Detayı Bilgisi


Adres: Bağlarbaşı Mahallesi Bağdat Caddesi No:436 Kat:3 Maltepe/İstanbul-TR

Adres Tarifi: Minibüs Yolu Üzerinde Halk Bankasının Üstü, Üçüncü Katında Bizleri Görebilirsiniz.


Telefon 1: (0216)345 93 83

Yurtdışı Eğitim Bilgi Hattı: (0850)226 62 22Bölge Hastanesinin Çarprazındayız.

.

E-Mail 1: maltepe@justenglishtr.com

E-Mail 2: info@justenglishtr.com

E-Mail 3: just.destek@justenglishtr.com


İstanbul/Maltepe Şubesi Harita/Kroki ve Panorama Bilgisi


İstanbul/Maltepe Şubesi Fotoğraf ve Video Bilgisi


Just English Dil Okulları İstanbul/Maltepe Şubesi
Just English Dil Okulları İstanbul/Maltepe Şubesi

Just English Dil Okulları Maltepe Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...


İstanbul’un Anadolu yakasında Maltepe merkezde açılan yabancı dil kursumuz Just English, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir. Just English Maltepe İngilizce Kursu, İstanbul’daki 9 şubemizden biri olarak eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Merkez şubesi Kadıköy’de bulunan Just English, artan talepler doğrultusunda kısa zaman içinde İstanbul’da; Pendik, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy-Altıyol, Ataköy-Şirinevler ve Maltepe şubelerini, Sakarya, Ankara’da; Kızılay, Bursa’da; Heykel, Nilüfer ve FSM Bulvarı, İzmir’de; Alsancak ve Karşıyaka, Kocaeli’de; İzmit ve ABD’de; New Jersey şubelerini açarak kaliteli ve başarı odaklı eğitim anlayışını kursiyerlerine sunmaya devam etmiştir.


İstanbul-Maltepe, Ataşehir, Erenköy, Bağdat Caddesi, Bostancı, Başıbüyük, Büyükbakkalköy, Kayışdağı, Küçükyalı, Kozyatağı, Samandıra, Sancaktepe, Kartal, Cevizli, Soğanlık, Yakacık, Kurtköy, Sultanbeyli veya Maltepe’ye kolay ulaşım sağlayabileceğiniz herhangi bir yerde ikamet ediyorsanız ya da çalışıyorsanız ve Maltepe’de İngilizce dil eğitimi almak veya Maltepe’de TOEFL, YDS, IELTS ve PTE gibi akademik sınavlara yönelik bir eğitim düşünüyorsanız tam size göre bir kursumuz var. İstanbul-Maltepe’de İngilizce öğrenmek için Just English’i tercih sebebiniz yapacak yalnızca birkaç neden söyleyelim: En çok ders saati imkânı sunan kurum, alanında uzman ve formasyon sahibi akademik eğitmen kadrosu, ders içi ve ders dışı aktiviteler, kulüpler, bire bir ders imkânları…

Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English; verdiği kaliteli eğitim ile fark yaratan, standartların oldukça üzerinde bir eğitim sunan, üst üste aldığı başarı ödülleri ile dikkatleri üzerine çeken ve plânlı ve hızlı bir şekilde şubeleşen bir yabancı dil kursu olarak İngilizcede bir numara olmayı başarmıştır. İndirim ve Avantajlı Kampanya Fırsatlarımızdan yararlanmak için sizleri İstanbul-Maltepe’de bulunan İngilizce kursumuza bekliyoruz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
(0216)345 93 83 Maltepe Şubesi (0216)345 93 83 Maltepe Şubesi (0216)345 93 83 Maltepe Şubesi