Şube Değiştir

ŞUBE DEĞİŞTİR
Just English Dil Okulları
New Jersey/Long Branch Şubesi

Yeni Şube!
Long Branch İngilizce Kursu
339 Broadway, Long Branch, NJ
Harvest English Insitute Long Branch ve Seven Presidents Plajlarına 15 Dakika Yürüme Mesafesinde Olup, Tren İstasyonundan Okula 15 Dakikada Yürüyerek Ulaşabilirsiniz. 1 Saatlik Manzaralı Bir Tren Yolculuğunun Ardından New York Şehrinin Tadını Çıkarabilirsiniz.
  • Harita ve Kroki
    Detay Bilgisi
Hemen Tıkla-Ara!
+1(732)728 01 00


Şube Özel Notu


ÜCRETSİZ EĞİTİM! HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Long Branch Şubesi +1(732)728 01 00 HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Long Branch Şubesi +1(732)728 01 00 HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Long Branch Şubesi +1(732)728 01 00

New Jersey/Long Branch

"Şimdi Bizimle Ana Dilin Gibi Yabancı Dil Konuş!"
Öğrenme Garantili Yabancı Dil Kursları İle Başarıya Ulaş...

YABANCI DİL Seviyeni Öğren!

İngilizce eğitimine getirdiği farkla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede Türkiye dışına çıkarak New Jersey/Long Branch'da şube açmıştır.

New Jersey/Long Branch Şubesi Adres Detayı Bilgisi


Adres: 339 Broadway, Long Branch, NJ

Adres Tarifi: Harvest English Insitute Long Branch ve Seven Presidents Plajlarına 15 Dakika Yürüme Mesafesinde Olup, Tren İstasyonundan Okula 15 Dakikada Yürüyerek Ulaşabilirsiniz. 1 Saatlik Manzaralı Bir Tren Yolculuğunun Ardından New York Şehrinin Tadını Çıkarabilirsiniz.


Telefon 1: +1(732)728 01 00

Yurtdışı Eğitim Bilgi Hattı: (0850)226 62 22


E-Mail 1: longbranch@justenglishtr.com

E-Mail 2: info@justenglishtr.com

E-Mail 3: just.destek@justenglishtr.com


New Jersey/Long Branch Şubesi Harita/Kroki ve Panorama Bilgisi


New Jersey/Long Branch Şubesi Fotoğraf ve Video Bilgisi


Just English Dil Okulları New Jersey/Long Branch Şubesi
Just English Dil Okulları New Jersey/Long Branch Şubesi
Just English Dil Okulları New Jersey/Long Branch Şubesi
Just English Dil Okulları New Jersey/Long Branch Şubesi

Just English Dil Okulları Long Branch Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...


İngilizce eğitimine getirmiş olduğu kalite farkıyla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede İstanbul dışına çıkarak Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli ve Sakarya’da da şubeler açmıştır. Just English, eğitimdeki kalitesiyle yurt dışına da açılmış ve ilk yurt dışı şubesini ABD-New Jersey’de açarak farkını ortaya koymuştur. ABD-New Jersey’de yer alan Just English New Jersey şubemiz, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir. Just English New Jersey İngilizce Kursu, New Jersey’deki şimdilik tek şubemiz olarak eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Merkez şubesi Türkiye-İstanbul-Kadıköy’de bulunan Just English, artan talepler doğrultusunda İstanbul ili sınırları ile yetinmeyip farklı şehirlerde de şubeleşmeyi tercih etmiştir. İstanbul’da; Beşiktaş, Mecidiyeköy, Pendik, Maltepe, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy-Altıyol ve Ataköy-Şirinevler şubelerini açan Just English, Sakarya, Ankara’da; Kızılay, Bursa’da; Heykel, Nilüfer ve FSM Bulvarı, Kocaeli’de; İzmit, İzmir’de; Alsancak ve Karşıyaka ve ABD’de; New Jersey şubelerini açarak kaliteli ve başarı odaklı eğitim anlayışını kursiyerlerine sunmaya devam etmektedir.

New Jersey, Broadway, Long Branch, Chelsea Ave, Lippincort Ave, Central Jersey Generators, City of Long Branch ve New Jersey’e kolay ulaşım sağlayabileceğiniz herhangi bir yerde ikamet ediyorsanız ya da çalışıyorsanız ve New Jersey’de İngilizce dil eğitimi almak veya New Jersey’de TOEFL, YDS, IELTS ve PTE gibi akademik sınavlara yönelik bir eğitim düşünüyorsanız tam size göre bir kursumuz var. New Jersey’de İngilizce öğrenmek için Just English’i tercih sebebiniz yapacak yalnızca birkaç neden söyleyelim: En çok ders saati imkânı sunan kurum, alanında uzman ve formasyon sahibi akademik eğitmen kadrosu, ders içi ve ders dışı aktiviteler, kulüpler, bire bir ders imkânları…

Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English; verdiği kaliteli eğitim ile fark yaratan, standartların oldukça üzerinde bir eğitim sunan, üst üste aldığı başarı ödülleri ile dikkatleri üzerine çeken ve plânlı ve hızlı bir şekilde şubeleşen bir yabancı dil kursu olarak İngilizcede bir numara olmayı başarmıştır. İndirim ve Avantajlı Kampanya Fırsatlarımızdan yararlanmak için sizleri ABD - New Jersey’de bulunan İngilizce kursumuza bekliyoruz. Amerika/NewJersey Şubemiz Açıldı!
Hemen TIKLA-ARA!
+1(732)728 01 00 Long Branch Şubesi +1(732)728 01 00 Long Branch Şubesi +1(732)728 01 00 Long Branch Şubesi
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı