Şube Değiştir

ŞUBE DEĞİŞTİR
Just English Dil Okulları
Sakarya/Adapazarı Şubesi

Yeni Şube!
Adapazarı İngilizce Kursu
Semerciler Mahallesi, Çark caddesi, Gökçe Sokak No:1 Adapazarı/Sakarya
Çark Caddesinde ki Atatürk Lisesi ve Askeri Tümenin Karşında Bulunan Mazlum Şekerlemenin Yanında Bizleri Görebilirsiniz.
  • Harita ve Kroki
    Detay Bilgisi
Hemen Tıkla-Ara!
(0264)281 21 22


Şube Özel Notu


ÜCRETSİZ EĞİTİM! HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Adapazarı Şubesi (0264)281 21 22 HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Adapazarı Şubesi (0264)281 21 22 HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Adapazarı Şubesi (0264)281 21 22

Sakarya/Adapazarı Şubesi

"Şimdi Bizimle Ana Dilin Gibi Yabancı Dil Konuş!"
Öğrenme Garantili Yabancı Dil Kursları İle Başarıya Ulaş...

YABANCI DİL Seviyeni Öğren!

İngilizce eğitimine getirdiği farkla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede İstanbul dışına çıkarak Bursa, Ankara, İzmir, Sakarya ve Kocaeli’nde de şubeler açmıştır. Sakarya merkezde yer alan Just English Adapazarı şubemiz, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir.

Sakarya/Adapazarı Şubesi Adres Detayı Bilgisi


Adres: Semerciler Mahallesi, Çark caddesi, Gökçe Sokak No:1 Adapazarı/Sakarya

Adres Tarifi: Çark Caddesinde ki Atatürk Lisesi ve Askeri Tümenin Karşında Bulunan Mazlum Şekerlemenin Yanında Bizleri Görebilirsiniz.


Telefon 1: (0264)281 21 22

Telefon 2: (0264)281 23 24

Yurtdışı Eğitim Bilgi Hattı: (0850)226 62 22Atatürk Lisesine 2'dk Mesafedeyiz.

.

E-Mail 1: adapazari@justenglishtr.com

E-Mail 2: info@justenglishtr.com

E-Mail 3: just.destek@justenglishtr.com


Sakarya/Adapazarı Şubesi Harita/Kroki ve Panorama Bilgisi


Sakarya/Adapazarı Şubesi Fotoğraf ve Video Bilgisi


Just English Dil Okulları Sakarya/Adapazarı Şubesi

Just English Dil Okulları Adapazarı Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...


İngilizce eğitimine getirdiği farkla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede İstanbul dışına çıkarak Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli ve Sakarya’da da şubeler açmıştır. Just English, eğitimdeki kalitesiyle yurt dışına da açılmış ve ilk yurt dışı şubesini ABD-New Jersey’de açarak farkını ortaya koymuştur. Sakarya merkezde yer alan Just English Sakarya şubemiz, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir.

Just English Sakarya İngilizce Kursu, Sakarya’daki şimdilik tek şubemiz olarak eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Merkez şubesi İstanbul-Kadıköy’de bulunan Just English, artan talepler doğrultusunda İstanbul ili sınırları ile yetinmeyip farklı şehirlerde de şubeleşmeyi tercih etmiştir. İstanbul’da; Beşiktaş, Mecidiyeköy, Pendik, Maltepe, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy-Altıyol ve Ataköy-Şirinevler şubelerini açan Just English, Sakarya, Ankara’da; Kızılay, Bursa’da; Heykel, Nilüfer ve FSM Bulvarı, Kocaeli’de; İzmit, İzmir’de; Alsancak ve Karşıyaka ve ABD’de; New Jersey şubelerini açarak kaliteli ve başarı odaklı eğitim anlayışını kursiyerlerine sunmaya devam etmiştir.

Sakarya, Serdivan, Sapanca, Hendek, Uzunkum, Arifiye, Selahiye, Akyazı, Karapürçek, Kuzuluk, Maşukiye, Alancuma, Söğütlü, Ferizli, Karasu ve Sakarya’ya kolay ulaşım sağlayabileceğiniz herhangi bir yerde ikamet ediyorsanız ya da çalışıyorsanız ve Sakarya’da İngilizce dil eğitimi almak veya Sakarya’da TOEFL, YDS, IELTS ve PTE gibi akademik sınavlara yönelik bir eğitim düşünüyorsanız tam size göre bir kursumuz var. Sakarya’da İngilizce öğrenmek için Just English’i tercih sebebiniz yapacak yalnızca birkaç neden söyleyelim: En çok ders saati imkânı sunan kurum, alanında uzman ve formasyon sahibi akademik eğitmen kadrosu, ders içi ve ders dışı aktiviteler, kulüpler, bire bir ders imkânları…

Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English; verdiği kaliteli eğitim ile fark yaratan, standartların oldukça üzerinde bir eğitim sunan, üst üste aldığı başarı ödülleri ile dikkatleri üzerine çeken ve plânlı ve hızlı bir şekilde şubeleşen bir yabancı dil kursu olarak İngilizcede bir numara olmayı başarmıştır.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
(0264)281 21 22 Adapazarı Şubesi (0264)281 21 22 Adapazarı Şubesi (0264)281 21 22 Adapazarı Şubesi