Şube Değiştir

ŞUBE DEĞİŞTİR
Just English Dil Okulları
İzmir/Karşıyaka Şubesi


Karşıyaka İngilizce Kursu
Donanmacı Mahallesi Kemalpaşa Caddesi No:146/5 Karşıyaka/İzmir
Karsıyaka Çarşıda Bulunan Karşıyaka Polis Noktası/Karakolu Karşısında Bizleri Görebilirsiniz.
  • Harita ve Kroki
    Detay Bilgisi
Hemen Tıkla-Ara!
(0232)364 44 45


Şube Özel Notu


ÜCRETSİZ EĞİTİM! HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Karşıyaka Şubesi (0232)364 44 45 HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Karşıyaka Şubesi (0232)364 44 45 HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Karşıyaka Şubesi (0232)364 44 45

İzmir/Karşıyaka Şubesi

"Şimdi Bizimle Ana Dilin Gibi Yabancı Dil Konuş!"
Öğrenme Garantili Yabancı Dil Kursları İle Başarıya Ulaş...

YABANCI DİL Seviyeni Öğren!

İngilizce eğitimine getirdiği farkla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede İstanbul dışına çıkarak İzmir, Bursa, Ankara ve Kocaeli’nde de şubeler açmıştır. İzmir-Karşıyaka’da yer alan Just English Karşıyaka şubemiz, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir.

İzmir/Karşıyaka Şubesi Adres Detayı Bilgisi


Adres: Donanmacı Mahallesi Kemalpaşa Caddesi No:146/5 Karşıyaka/İzmir

Adres Tarifi: Karsıyaka Çarşıda Bulunan Karşıyaka Polis Noktası/Karakolu Karşısında Bizleri Görebilirsiniz.


Telefon 1: (0232)364 44 45

Yurtdışı Eğitim Bilgi Hattı: (0850)226 62 22İzban Durağına 2'dk Mesafedeyiz.
Karşıyaka Vapur İskelesine 5'dk Mesafedeyiz.
Karşıyaka Polis Karakolu Karşısı.

.

E-Mail 1: izmir@justenglishtr.com

E-Mail 2: info@justenglishtr.com

E-Mail 3: just.destek@justenglishtr.com


İzmir/Karşıyaka Şubesi Harita/Kroki ve Panorama Bilgisi


İzmir/Karşıyaka Şubesi Fotoğraf ve Video Bilgisi


Just English Dil Okulları İzmir/Karşıyaka Şubesi
Just English Dil Okulları İzmir/Karşıyaka Şubesi
Just English Dil Okulları İzmir/Karşıyaka Şubesi
Just English Dil Okulları İzmir/Karşıyaka Şubesi
Just English Dil Okulları İzmir/Karşıyaka Şubesi
Just English Dil Okulları İzmir/Karşıyaka Şubesi
Just English Dil Okulları İzmir/Karşıyaka Şubesi
Just English Dil Okulları İzmir/Karşıyaka Şubesi

Just English Dil Okulları Karşıyaka Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...


İngilizce eğitimine getirdiği farkla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede İstanbul dışına çıkarak Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli ve Sakarya’da da şubeler açmıştır. Just English, eğitimdeki kalitesiyle yurt dışına da açılmış ve ilk yurt dışı şubesini ABD-New Jersey’de açarak farkını ortaya koymuştur. İzmir-Karşıyaka’da yer alan Just English Karşıyaka şubemiz, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir. Just English İzmir-Karşıyaka İngilizce Kursu, İzmir’deki 2 şubemizden biri olarak eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Merkez şubesi İstanbul-Kadıköy’de bulunan Just English, artan talepler doğrultusunda İstanbul ili sınırları ile yetinmeyip farklı şehirlerde de şubeleşmeyi tercih etmiştir. İstanbul’da; Beşiktaş, Mecidiyeköy, Pendik, Maltepe, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy-Altıyol ve Ataköy-Şirinevler şubelerini açan Just English, Sakarya, Ankara’da; Kızılay, Bursa’da; Heykel, Nilüfer ve FSM Bulvarı, Kocaeli’de; İzmit, İzmir’de; Alsancak ve Karşıyaka ve ABD’de; New Jersey şubelerini açarak kaliteli ve başarı odaklı eğitim anlayışını kursiyerlerine sunmaya devam etmiştir.

İzmir-Karşıyaka, Mavişehir, Bostanlı, Nergiz, Bayraklı, Cemal Gürsel Caddesi, Hasan Ali Yücel Bulvarı, Girne Bulvarı, Bahriye Üçok Bulvarı, Atatürk Bulvarı, Körfezkent veya Karşıyaka’ya kolay ulaşım sağlayabileceğiniz herhangi bir yerde ikamet ediyorsanız ya da çalışıyorsanız ve Karşıyaka’da İngilizce dil eğitimi almak veya Karşıyaka’da TOEFL, YDS, IELTS ve PTE gibi akademik sınavlara yönelik bir eğitim düşünüyorsanız tam size göre bir kursumuz var. İzmir-Karşıyaka’da İngilizce öğrenmek için Just English’i tercih sebebiniz yapacak yalnızca birkaç neden söyleyelim: En çok ders saati imkânı sunan kurum, alanında uzman ve formasyon sahibi akademik eğitmen kadrosu, ders içi ve ders dışı aktiviteler, kulüpler, bire bir ders imkânları…

Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English; verdiği kaliteli eğitim ile fark yaratan, standartların oldukça üzerinde bir eğitim sunan, üst üste aldığı başarı ödülleri ile dikkatleri üzerine çeken ve plânlı ve hızlı bir şekilde şubeleşen bir yabancı dil kursu olarak İngilizcede bir numara olmayı başarmıştır. İndirim ve Avantajlı Kampanya Fırsatlarımızdan yararlanmak için sizleri İzmir-Karşıyaka’da bulunan İngilizce kursumuza bekliyoruz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
(0232)364 44 45 Karşıyaka Şubesi (0232)364 44 45 Karşıyaka Şubesi (0232)364 44 45 Karşıyaka Şubesi