Şube Değiştir

ŞUBE DEĞİŞTİR
Just English Dil Okulları
Kocaeli/İzmit Şubesi


İzmit İngilizce Kursu
Ömerağa Mahallesi Alemdar Caddesi Konak İş Merkezi Kat 3-4-5 Kocaeli/İzmit
Kocaeli Gazi Lisesi Karşısında, Finans Bankasının Üzerinde Bizleri Görebilirsiniz.
  • Harita ve Kroki
    Detay Bilgisi
Hemen Tıkla-Ara!
(0262)324 09 57


Şube Özel Notu


ÜCRETSİZ EĞİTİM! HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! İzmit Şubesi (0262)324 09 57 HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! İzmit Şubesi (0262)324 09 57 HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! İzmit Şubesi (0262)324 09 57

Kocaeli/İzmit Şubesi

"Şimdi Bizimle Ana Dilin Gibi Yabancı Dil Konuş!"
Öğrenme Garantili Yabancı Dil Kursları İle Başarıya Ulaş...

YABANCI DİL Seviyeni Öğren!

İngilizce eğitimine getirdiği farkla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede İstanbul dışına çıkarak Kocaeli, Ankara, Bursa ve İzmir’de de şubeler açmıştır. Kocaeli merkezde yer alan Just English Kocaeli-İzmit şubemiz, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir.

Kocaeli/İzmit Şubesi Adres Detayı Bilgisi


Adres: Ömerağa Mahallesi Alemdar Caddesi Konak İş Merkezi Kat 3-4-5 Kocaeli/İzmit

Adres Tarifi: Kocaeli Gazi Lisesi Karşısında, Finans Bankasının Üzerinde Bizleri Görebilirsiniz.


Telefon 1: (0262)324 09 57

Yurtdışı Eğitim Bilgi Hattı: (0850)226 62 22


E-Mail 1: izmit@justenglishtr.com

E-Mail 2: info@justenglishtr.com

E-Mail 3: just.destek@justenglishtr.com


Kocaeli/İzmit Şubesi Harita/Kroki ve Panorama Bilgisi


Kocaeli/İzmit Şubesi Fotoğraf ve Video Bilgisi


Just English Dil Okulları Kocaeli/İzmit Şubesi
Just English Dil Okulları Kocaeli/İzmit Şubesi
Just English Dil Okulları Kocaeli/İzmit Şubesi
Just English Dil Okulları Kocaeli/İzmit Şubesi
Just English Dil Okulları Kocaeli/İzmit Şubesi
Just English Dil Okulları Kocaeli/İzmit Şubesi
Just English Dil Okulları Kocaeli/İzmit Şubesi
Just English Dil Okulları Kocaeli/İzmit Şubesi

Just English Dil Okulları İzmit Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...


İngilizce eğitimine getirdiği farkla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede İstanbul dışına çıkarak Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli ve Sakarya’da da şubeler açmıştır. Just English, eğitimdeki kalitesiyle yurt dışına da açılmış ve ilk yurt dışı şubesini ABD-New Jersey’de açarak farkını ortaya koymuştur. Kocaeli merkezde yer alan Just English Kocaeli-İzmit şubemiz, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir. Just English Kocaeli-İzmit İngilizce Kursu, Kocaeli’deki şimdilik tek şubemiz olarak eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Merkez şubesi İstanbul-Kadıköy’de bulunan Just English, artan talepler doğrultusunda İstanbul ili sınırları ile yetinmeyip farklı şehirlerde de şubeleşmeyi tercih etmiştir. İstanbul’da; Beşiktaş, Mecidiyeköy, Pendik, Maltepe, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy-Altıyol ve Ataköy-Şirinevler şubelerini açan Just English, Sakarya, Ankara’da; Kızılay, Bursa’da; Heykel, Nilüfer ve FSM Bulvarı, Kocaeli’de; İzmit, İzmir’de; Alsancak ve Karşıyaka ve ABD’de; New Jersey şubelerini açarak kaliteli ve başarı odaklı eğitim anlayışını kursiyerlerine sunmaya devam etmiştir.


Kocaeli-İzmit, Körfez, Hereke, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe, Maşukiye, Sapanca, Yahya Kaptan, Hürriyet Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Cengiz Topel Caddesi, Fethiye Caddesi, Bahçecik veya İzmit’e kolay ulaşım sağlayabileceğiniz herhangi bir yerde ikamet ediyorsanız ya da çalışıyorsanız ve Kocaeli-İzmit’te İngilizce dil eğitimi almak veya Kocaeli’de TOEFL, YDS, IELTS ve PTE gibi akademik sınavlara yönelik bir eğitim düşünüyorsanız tam size göre bir kursumuz var. Kocaeli-İzmit’te İngilizce öğrenmek için Just English’i tercih sebebiniz yapacak yalnızca birkaç neden söyleyelim: En çok ders saati imkânı sunan kurum, alanında uzman ve formasyon sahibi akademik eğitmen kadrosu, ders içi ve ders dışı aktiviteler, kulüpler, bire bir ders imkânları…

Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English; verdiği kaliteli eğitim ile fark yaratan, standartların oldukça üzerinde bir eğitim sunan, üst üste aldığı başarı ödülleri ile dikkatleri üzerine çeken ve plânlı ve hızlı bir şekilde şubeleşen bir yabancı dil kursu olarak İngilizcede bir numara olmayı başarmıştır. İndirim ve Avantajlı Kampanya Fırsatlarımızdan yararlanmak için sizleri Kocaeli-İzmit’te bulunan İngilizce kursumuza bekliyoruz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
(0262)324 09 57 İzmit Şubesi (0262)324 09 57 İzmit Şubesi (0262)324 09 57 İzmit Şubesi