Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
İngi̇li̇zce
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

Kadıköy İngilizce Kursu Fiyatları
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Kadıköy İngilizce Kursu Fiyatları

Kadıköy de İngilizce kursu fiyatları, öğrenim süresine, kursun türüne ve kursu veren kuruma göre değişebilir. Ayrıca kursun yoğunluğu, sınıf büyüklüğü ve öğretmenlerin tecrübesi gibi faktörler de fiyatları etkileyebilir.

Genel olarak, Kadıköy de İngilizce kurslarının fiyat aralığı, ortalama olarak tek kur için 15.000TL ile 45.000TL, 2+1 kur için de 28.000TL ile 90.000TL arasında değişebilir. Bu fiyatlar, kursun türüne ve öğrenim süresine göre değişebilir. Örneğin, yoğun bir İngilizce kursu daha yüksek bir fiyata sahip olabilirken, haftada birkaç saat süren bir kurs daha uygun bir fiyata sahip olabilir. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde İngilizce kursu fiyatları genellikle daha yüksek olabilir. Ancak, daha küçük şehirlerde ve kasabalarda da uygun fiyatlı İngilizce kursları bulunabilir.

Kurs fiyatları genellikle öğrenim süresiyle ilişkilidir. Kısa süreli kurslar, daha uzun süreli kurslara göre daha düşük bir fiyata sahip olabilir. Ancak, kısa süreli kurslar bir seviyeyi tam olarak kapsamayabilir. Örneğin, 60 saatlik bir kurs, bir seviyenin yarısını kapsayabilir, ancak tam bir seviye İngilizce eğitimi almanıza olanak sağlamayabilir. Bu nedenle, öğrencilerin İngilizce dil seviyelerine ve hedeflerine uygun bir kurs seçmeleri önemlidir.

Ayrıca, kurs fiyatları sınıf büyüklüğü ve öğretmenlerin tecrübesi gibi faktörlere de bağlıdır. Daha küçük sınıflar ve deneyimli öğretmenlerin olduğu kurslar genellikle daha yüksek bir fiyata sahip olabilir. Ancak, bu tür kurslar öğrencilere daha fazla bireysel dikkat ve özelleştirilmiş eğitim sağlayabilir.

İngilizce kurs fiyatları, öğrenim süresine, kursun türüne, sınıf büyüklüğüne, öğretmenlerin tecrübesine ve hedeflenen İngilizce dil seviyesine göre değişebilir. Bu nedenle, öğrencilerin ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun bir kurs seçmeleri ve fiyatların yanı sıra eğitim kalitesi ve öğrenci memnuniyeti gibi diğer faktörleri de göz önünde bulundurmaları önemlidir.


Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

4445 ÖĞRENCİ
2023 Yılında İngilizce Eğitiminden Mezun Oldu!
İngilizce Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/i̇ngi̇li̇zce eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Elementary seviyesini İngilizce ile gerçek manada tanışmanız olarak tanımlayabiliriz. Bu programda; temel zamanlar, gündelik konuşmalar, cümleler kurma, okuma ve dinleme eksenli egzersizler, pratik yapma, yazma etkinlikleri gibi pek çok “dile merhaba” etkinliği ile öğrenmenin ne kadar güzel bir şey olduğunu keşfedersiniz.

ingiliz Kültürü İle İngilizce Öğren Eğitimi Nedir?

ingiliz Kültürü İle İngilizce Öğren, genel İngilizce eğitiminin birinci ve en temel aşamasıdır. Aynı zamanda İngilizce ile gerçek anlamda tanışma ve dile alışma sürecidir. Okullarda verilen İngilizce eğitimlerinden verim alınamamasının esas sebeplerinden biri de başlangıç seviyesinde temelin sağlam atılmamış olması ve dilin tamamen “bilgi” çerçevesinde verilmeye çalışılmasıdır.

Ancak unutulan bir şey vardır ki o da dilin sadece bir “bilgi” işi olmadığı; diğer bir ifadeyle dilin tamamının formüle edilemediğidir. Bu gerçek göz ardı edildiğinde ortaya tamamen sıkıcı bir gramer yığını çıkmaktadır. Bu da kişileri o dilden tamamen uzaklaştırmaktadır. Just English Dil Okulları, eğitim programlarını bu durumları göz önünde bulundurarak oluşturur. Bu nedenle başlangıç seviyesini İngilizceyi tanıtma, İngilizceyi sevdirme, özgüven kazandırma olarak tanımlar.

ingiliz Kültürü İle İngilizce Öğren Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Just English’te aldığınız Genel İngilizce (Elementary seviyesi) eğitimi sonunda özgüven kazanmış bir birey olarak gündelik yaşamda kullanılan cümleleri, basit diyalogları, temel zamanları öğrenmiş olacaksınız. Böylece “Anlıyorum, ama konuşamıyorum.” cümlesini tamamen unutacak ve kazandığınız özgüvenle konuşulanlara karşılık verebiliyor olacaksınız. Her şeyden önemlisi artık tanıdığınız ve sevdiğiniz bir İngilizceniz olacak.

ingiliz Kültürü İle İngilizce Öğren Eğitimi Sonunda...

Bu seviye hem İngilizce öğreniminizin temelini oluşturmuş olacak ve hem de size yabancı dil konusunda özgüven kazandıracaktır. ingiliz Kültürü İle İngilizce Öğren eğitimini tamamladıktan sonra günlük hayata dair pek çok konuda kendinizi ifade etmeye başlamış olursunuz.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Gerek öğretim kadrosu gerekse ders mekânları ile o ülkenin dilini, kendi ülkenize getirebilecek tek dil okulu Just English’tir. Akademi temelli olan Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamı aynı zamanda pedagojik formasyon ve uluslararası dil sertifikalarına da sahiptir.

Yalnızca öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyen Just English, öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteleri, online eğitimleri, ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” , “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle tasdiklemiştir.

Just English ingiliz Kültürü İle İngilizce Öğren İngilizce Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

İngilizce ve diğer dil eğitimlerindeki başarısını kısa zamanda Türkiye’nin pek çok şehrinde açtığı şubeleri ile kanıtlamıştır. Üst üste aldığı başarı ödülleri bu başarısını tesciller niteliktedir.

Kursiyerlerine sunduğu ders saati ile (160 saat) en çok ders saati veren yabancı dil kurumu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları minimum seviyededir. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak kurumumuzun hedeflerinden biridir. Bu hedefini de başarı ile gerçekleştiren Just English; online dersleri, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteleri, etüt ve bire bir dersleri, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyet ve referansları göz önüne alındığında genel İngilizce ve diğer dillerde % 100’lük bir başarıya imza atmıştır.

Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Genel İngilizce Eğitimi Fırsatlarını Kaçırmayın! İngilizce Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!.


Üzgünüz!

Kadıköy Şubesinde Kadıköy İngilizce Kursu Fiyatları Eğitimi Verilmemektedir.

Lütfen Başka Bir Şube Seçiniz.
HEMEN ŞUBE SEÇ

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!