Şube Değiştir

ŞUBE DEĞİŞTİR
Just English Dil Okulları
Bursa/Heykel Şubesi


Heykel İngilizce Kursu
Selçuk Hatun Mahallesi Kültür Sokak No:6 Heykel/Bursa
Eski Valilik Binasının Yanına Geldiğinizde Bizleri Görebilirsiniz.
  • Harita ve Kroki
    Detay Bilgisi
Hemen Tıkla-Ara!
(0224)225 39 69


Şube Özel Notu


ÜCRETSİZ EĞİTİM! HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Heykel Şubesi (0224)225 39 69 HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Heykel Şubesi (0224)225 39 69 HEMEN TIKLA VE BİZİ ARA! Heykel Şubesi (0224)225 39 69

Bursa/Heykel Şubesi

"Şimdi Bizimle Ana Dilin Gibi Yabancı Dil Konuş!"
Öğrenme Garantili Yabancı Dil Kursları İle Başarıya Ulaş...

YABANCI DİL Seviyeni Öğren!

İngilizce eğitimine getirdiği farkla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede İstanbul dışına çıkarak Bursa, Ankara, İzmir ve Kocaeli’nde de şubeler açmıştır. Bursa merkezde yer alan Just English Heykel şubemiz, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir.

Bursa/Heykel Şubesi Adres Detayı Bilgisi


Adres: Selçuk Hatun Mahallesi Kültür Sokak No:6 Heykel/Bursa

Adres Tarifi: Eski Valilik Binasının Yanına Geldiğinizde Bizleri Görebilirsiniz.


Telefon 1: (0224)225 39 69

Yurtdışı Eğitim Bilgi Hattı: (0850)226 62 22Ulu Cami'ye 2'dk Mesafedeyiz.
Ahmet Refik Paşa Devlet Tiyatrosu Karşısı.

.

E-Mail 1: bursa@justenglishtr.com

E-Mail 2: info@justenglishtr.com

E-Mail 3: just.destek@justenglishtr.com


Bursa/Heykel Şubesi Harita/Kroki ve Panorama Bilgisi


Bursa/Heykel Şubesi Fotoğraf ve Video Bilgisi


Just English Dil Okulları Bursa/Heykel Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Heykel Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Heykel Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Heykel Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Heykel Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Heykel Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Heykel Şubesi
Just English Dil Okulları Bursa/Heykel Şubesi

Just English Dil Okulları Heykel Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...


İngilizce eğitimine getirdiği farkla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede İstanbul dışına çıkarak Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli ve Sakarya’da da şubeler açmıştır. Just English, eğitimdeki kalitesiyle yurt dışına da açılmış ve ilk yurt dışı şubesini ABD-New Jersey’de açarak farkını ortaya koymuştur. Bursa merkezde yer alan Just English Heykel şubemiz, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir. Just English Bursa-Heykel İngilizce Kursu, Bursa’daki 3 şubemizden biri olarak eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Merkez şubesi İstanbul-Kadıköy’de bulunan Just English, artan talepler doğrultusunda İstanbul ili sınırları ile yetinmeyip farklı şehirlerde de şubeleşmeyi tercih etmiştir. İstanbul’da; Beşiktaş, Mecidiyeköy, Pendik, Maltepe, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy-Altıyol ve Ataköy-Şirinevler şubelerini açan Just English, Sakarya, Ankara’da; Kızılay, Bursa’da; Heykel, Nilüfer ve FSM Bulvarı, Kocaeli’de; İzmit, İzmir’de; Alsancak ve Karşıyaka ve ABD’de; New Jersey şubelerini açarak kaliteli ve başarı odaklı eğitim anlayışını kursiyerlerine sunmaya devam etmiştir.


Bursa-Heykel, Setbaşı, İpekçilik, Yıldırım, Çekirge, Altıparmak, Gürsu, Kestel, Arabayatağı, Soğanlı, Acemler, Gemlik, İnönü Caddesi, İncirli Caddesi, Tophane, Gökdere Bulvarı, 2.Osmangazi Caddesi, Namazgâh Caddesi, Pınarbaşı Caddesi veya Heykel’e kolay ulaşım sağlayabileceğiniz herhangi bir yerde ikamet ediyorsanız ya da çalışıyorsanız ve Heykel’de İngilizce dil eğitimi almak veya Heykel’de YDS, TOEFL, IELTS ve PTE gibi akademik sınavlara yönelik bir eğitim düşünüyorsanız tam size göre bir kursumuz var. Bursa-Heykel’de İngilizce öğrenmek için Just English’i tercih sebebiniz yapacak yalnızca birkaç neden söyleyelim: En çok ders saati imkânı sunan kurum, alanında uzman ve formasyon sahibi akademik eğitmen kadrosu, ders içi ve ders dışı aktiviteler, kulüpler, bire bir ders imkânları…

Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English; verdiği kaliteli eğitim ile fark yaratan, standartların oldukça üzerinde bir eğitim sunan, üst üste aldığı başarı ödülleri ile dikkatleri üzerine çeken ve plânlı ve hızlı bir şekilde şubeleşen bir yabancı dil kursu olarak İngilizcede bir numara olmayı başarmıştır. İndirim ve Avantajlı Kampanya Fırsatlarımızdan yararlanmak için sizleri Bursa-Heykel’de bulunan İngilizce kursumuza bekliyoruz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
(0224)225 39 69 Heykel Şubesi (0224)225 39 69 Heykel Şubesi (0224)225 39 69 Heykel Şubesi